Păreri Oligarkh

(2002)

Un magnat al timpurilor noi

dumitrescu_costelinio pe 22 Februarie 2019 16:14
...acest cosmin , face ce face si cam la toate filmele pe tot acest site...da cu mucii de azvarlita...lasa-ne cosmin...
cosmin742000 pe 10 Martie 2017 23:52
Un film rusesc despre anchetarea presupusei asasinari a unui oligarh rus.Filmul este alcatuit numai din flas-backuri si flash forwarduri, fapt care ii ingreuneaza intelegerea.Alt factor care contribuie la intelegerea mai grea a filmului sunt numeroasele inginerii financiare , care pentru a le pricepe trebuie sa ai cunostinte temeinice de economie.Ce este de retinut ,: faptul ca dupa caderea comunismului , haosul , si coruptia aproape ca au distrus economia Rusiei.Oricum ei stau mult mai bine decat stam noi , la noi nu a mai ramas nimic de distrus.
eduard_stratan pe 16 februarie 2022 19:44
lili22 pe 22 Februarie 2018 20:11
Filmul are legatura cu misterioasa asasinare a unui oligarh rus.A pierit din ordinul stim noi cui.La ce haos e in Rusia nu ne mai miea nimic.

Film - Oligarkh

Oligarkh