Păreri El cuerpo del deseo

(2005)

Trupul dorit

d&h pe 24 Ianuarie 2006 16:28
Este un film diferit fata de clasicele telenovele care se difuzeaza pe postul Acasa, este interesant. Este un film deconectant. Imi place.
paraschivescu maria danie pe 11 Ianuarie 2006 11:05
este cea mai tare telenovela de cand le vizionez pe postul acasa ,are un subiect foarte interesant.Ma deranjeaza ca sa schimbat ora de difuzare si nu mai sunt cate 2 episoade.Va multumesc ,sunteti cei mai tari tineti-o tot asa.
sasenka pe 10 Ianuarie 2006 11:36
cred ca e una dintre cele mai interesante telenovele din punctul de vedere a subiectului care nu este trata prea des.are anumite scapari totusi oricum nici un lucru nu este perfect dar cred ca dupa telenovele precum:clona,rubi,care sunt favoritele mele este unrmatoarea pe lista!!!!!
O super telenovela! pe 07 Ianuarie 2006 22:40
M-ar interesa cate episoade are aceasta telenovela.
Vasile Danut pe 16 Decembrie 2005 22:53
Domnilor de la televiziunea Acasa de ce ati scos serialul trupul dorit care cred ca nu se compara cu porcaria aceea pacatele evei .
va multumesc

popa vasiel pe 15 Decembrie 2005 22:16
singurul film care a inceput sa-mi deschida interesul - de mai bine de 10 ani. pacat ca nu se mai distribuie in aceasta perioada- pacatele evei nu ma intereseaza chiar daca este difuzat la ora cand trebuia difuyat trupul dorit............
Go 1 2