Păreri Definitely, Maybe

(2008)

Desigur... poate că...

White.Lily pe 02 Decembrie 2010 15:01
Personal, am ramas tare incantata de acest film. O poveste foarte interesanta si draguta cum demult n-am mai vazut. Si cu un final pe masura.
O distributie foarte bine aleasa, si de asemenea s-a simtit foarte bine coeziunea dintre personaje. Ryan Reynolds a facut un rol foarte simpatic iar Isla Fisher a fost dulce foc.
Asadar, recoamand din tot sufletul filmul!

someone_who_dares pe 24 Octombrie 2010 12:33
O comedie romantica foarte reusita, chiar merita vazuta... Subiectul e original si actorii sunt foarte simpatici.. :D:) Must See!! :X
mihaelatb pe 08 Octombrie 2010 23:55
rolul lui Ryan Reynolds este ceva intre rolul din Chaos Theory si cel din The proposal.Are ceva dramatic , dar si un pic de umor. Pustoaica o stiu din cateva filme si practic i-am vazut evolutia -ca varsta-aici cam plangacioasa.Totusi desi a fost ok! totusi ca sa vad integral acest film am facut o pauza de cateva ore.Nu pot sa spun ca ma plictisise, dar mi-am pierdut interesul.Celor carora filmele mai trenante din categoria filmelor acceptabile ...il recomand!
Adyna92 pe 20 Noiembrie 2010 19:29
Mi-a placut la nebunie filmul:X
Este despre un tata care ii povesteste fiicei sale cum s-a indragostit el de femeia visele lui..In acea poveste o include si pe mama ei..
E superb filmul

Go 1 2