Păreri Chapter 27

(2007)

Capitolul 27

Iamsaved pe 18 August 2010 02:37
Lucrul pe care l-am apreciat cel mai mult la acest film a fost dedicarea cu care jared leto a participat la acest film,a fost foarte bun in acest rol.Pe de alta parte subiectul a fost unul pe placul meu,eu fiind fan The Beatles si cartea mea preferata fiind De Veghe In Lanul De Secara,deci trebuia sa-mi placa in mod automat aproape si nu pot spune ca m-a dezamagit,a fost un film care a explorat colturile mintii adanci ale lui Mark Chapman,omul care l-a ucis pe John Lennon,iar eu pot spune ca filmul a facut o treaba buna in a arata cam ce ii trecea prin cap acestui individ.
puffulette pe 08 Februarie 2012 22:57
Un film bun, despre asasinul lui John Lennon si despre cum l-a ucis pe acesta.. Nu ma asteptam la prea mult, din cauza notei de pe imdb, dar m-a impresionat in mod placut, Jared Leto a facut o treaba extraordinara, s-a dedicat acestui rol, punand pe el mai mult de 20 kg si cred ca si-a facut ceva si la voce ca sa sune asa.. Oricum, filmul a fost foarte bun mi-a placut cum au fost relatate gandurile lui Chapman..
MNarcis pe 05 Noiembrie 2011 14:40
Bun filmul, si un efort extraordinar facut de Jared Leto, merita vazut filmul!
xerses pe 18 Iunie 2013 13:05
In mintea unui criminal...aceasta incearca sa surprinda acest film....Actiune lenta.