Păreri Abismo de pasión

(2012)

Abisul pasiunii

Vegetarian pe 19 Ianuarie 2013 12:11
La detalii la sinopsois scris Acest film nu are sinopsis. iar la wiki scrie : Acest sinopsis nu mai poate fi modificat .

"Abisul pasiunii" este povestea Elisei (Angelique Boyer), o tânără frumoasă şi inocentă care locuieşte cu părinţii săi Augusto (Alejandro Camacho) şi Estefania (Ludwika Paleta) şi împreună cu mătuşa sa, Carmina (Sabine Moussier).
Carmina fuge din sat cu Rosendo (César Évora), deşi acesta este căsătorit cu Alfonsina (Blanca Guerra), iar cea care încearcă să salveze situaţia şi să-i împiedice pe cei doi să facă o greşeala este însăşi sora Carminei, Estefania. Aceasta se întâlneşte cu Rosendo cu gândul de a-l convinge să nu îşi părăsească familia, însă în acel moment are loc o tragedie şi cei doi îşi pierd viaţa într-un accident de maşină.
Pentru că i-a fost furată fericirea, Carmina o… citeşte

CANTALUP pe 21 ianuarie 2013 10:49
De obicei astfel de filme sunt intelese si apreciate mai mult de catre cei care au trait ceva asemanator . Din pacate cei care nu se numara printre aceia care au patit asa ceva , sau nu cunosc macar pe cineva care a patit asa ceva , deobicei nu vor sa asculte de sfaturile nimanui , si ajung sa invate pe propria socoteala ! Se numeste taxa pe prostie . Cine nu primeste sfat , nu merita sa fie ajutat ! Intotdeauna a fost mai ieftin sa previ decat repari .
iasmina_boar pe 27 Februarie 2017 16:29
Imi place foarte mult de David Zepeda, da tot ce-i mai bun, pune mai inainte de toate suflet in orice personaj face. De aceea il admir.