Păreri 10 Things I Hate About You

(1999)

10 lucruri nu-mi plac la tine

Rasmus2 pe 18 Februarie 2011 10:06
O comedie usoara de savurat in weekend cu prieteni sau fara. O comedie romantica pentru adolescenti din care au ce invata datorita povestii simple dar captivante si interesante. Heath Ledger se pare ca facea roluri incredibile si in tineretea lui , atunci cand avea parul mare. Merita vazut [entru relaxare si pentru amuzament
someone_who_dares pe 07 Februarie 2011 20:27
Are momente neasteptate, momente emotionante. In rest, este un film american tipic cu adolescenti. Cu toate acestea, cred ca merita vazut!! :)
georgy_pav pe 20 Mai 2010 09:00
Mi-a placut foarte mult flmul Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
Buzzworth pe 30 Martie 2010 05:57
Interpretarea a fost buna, Heath Ledger si Julia Stiles. RIP H.Ledger.
Tim3a12 pe 01 Ianuarie 2010 23:56
ideea interesanta interpretarea slbuta...cam previzibil...dar 5 din stelute sunt pentru Heath...u actor pur si simplu genial.:(
georgy_silvia pe 15 Iulie 2009 21:20
un film excelent pentru o dupa-amiaza placuta...ideea e f originala(sau a fost la timpul ei_ heath arata fenomenal si personajul lui este f interesant...MERITA VAZUT
cezarica98 pe 27 Decembrie 2008 16:48
Un film bun despre adolescenti, un film in care actori isi interpreteaza perfec rolurile, un film despre dragoste, despre staruinta unui parinte de asi educa fiicele cum cred ele mai bine. un film de vazut.
Alisa pe 23 Mai 2008 09:59
Mie mi-a placut! Vazut acum poate imi da impresia ca "respecta" anumite clisee, dar daca l-as fi vazut atunci cand a aparut sigur mi s-ar fi parut chiar bun filmul. Are si scene amuzante si scene putin fortate, dar imi place cum joaca Julia Stiles! :)
rox pe 15 Mai 2004 19:28
O comedie cu tineri, draguta, amuzanta mult mai simpatica decat altele.
Dominic pe 06 Mai 2004 20:42
:))Lol Matrix..nice joak!Serios!Mi in schimb mi-a placut filmul adik im plac genurile astea de film...cum ar fi:"Save the last Dance" , "Boys & Girls"....toate filmele cu Julia Stiles in general.Filmul a fost bunicel zic eu.
Ma bucur ca s-a facut shi o parodie dupa el...nu dupa el dar o faza-2 acolo(Scary Movie 3)

Cry pe 23 Ianuarie 2004 19:51
I can say just that is more than great!
ioana2222 pe 01 Decembrie 2012 11:25
o reala aberatie
comedie e ceea ce spuneti voi,in nici un caz acest film...am preferat sa dorm,decat sa l vizionez in continuare.penibil,glume expirate,o tampenie cu adolescenti !
rozbonbon pe 11 Iulie 2010 09:43
Dezamagitor film...aveam ceva asteptari de la acest film avand in vedere ca prima data am vazut serialul,care este cu mult peste film.Asa ca va recomand sa urmariti serialul,care este mult mai dragut!
Tirdea Alexandru pe 06 Octombrie 2007 13:42
Bravo Matrix! Nu pot sa cred ca exista oameni care apreciaza astfel de filme de serie z. Puneti mana si vedeti un Kurosawa,Scorsese sau ceva scris de Charlie Kaufman,nu tampenii din astea cu glume slabe
Tunaru Adelina pe 04 Ianuarie 2006 15:27
Mie imi plac foarte mult comediile iar aceasta este preferata mea.Imi place foarte mult pentru ca sunt cu tineri si pt. ca joaca si Heath Ledger iar eu sunt fana Heath,iar acum incerc sa fac rost de film daca stie cineva cum pot sa fac rost de el l-as ruga sa ma sune la nr.:0722585672-Tunaru Adelina(14ani)va rog.
Multumesc{va pup}.PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go 1 2