Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 25 Nov 2015, 18:34   #1
Andrei121
Novice
 
Andrei121
 
Join Date: Nov 2015
Posts: 1
Talking Masaj Cuplu

Buna new memeber pe aici .
Ati incercat vreodata sa mergeti cu partenera si sa incercati ceva nou pe plan sexual? Cum ar fi masajul erotic de cuplu? Exista asa ceva in Bucuresti? Si daca da ce poti experimenta intr-o astfel de experinta? Exista un loc anume sau cum trebuie sa procedezi?
Andrei121 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Nov 2015, 02:40   #2
Stefan.Stoian
Novice
 
Stefan.Stoian
 
Join Date: Nov 2015
Posts: 1
Buna. Eu am incercat masajul de cuplu cu prietena mea. Eu i-am propus si ea a acceptat . Nu stiam cu ce se mananca asa ca am cautat pe net. Am dat de un site pe care ti-l recoamnd si tie : HotAngels . Aici am sunat si ni s-a raspuns la toate intrebarile fara sa mi se dea senzatia ca plictisesc cu intrebarile mele ( cum am patit in alte locuri unde am sunat ).
Dupa cele 100 de intrebari, am facut o programare la unul dintre saloanele lor. Ne-a primit o doamna foarte amabila, care ne-a prezentat serviciile din nou si care ne-a prezentat si fetele.
Procedura este foarte simpla. Tu iti alegi o fata si prietena ta o fata. Apoi mergi intr-o camera unde va sunt aduse prosoape si sunteti condusi la dus. Fetele au fost foarte amabile cu noi si chiar super de gasca. Au vazut-o pe prietena mea putin emotionata si au inceput sa glumeasca cu noi sa mai destinda atmosfera. Dupa dus fiecare ne-au facut cate un masaj de relaxare. Sincer sa fiu chiar aveam nevoie . Dupa masajul de ralaxare au trecut la body masajul, care a fost inceputul distractiei. Sunt de 5 ani cu prietena mea dar pot spune ca am avut ce invata de la maseuze . M-am uitat prima data la ele cum se joaca toate trei si imi venea sa ma ciupesc. Nu credeam ca mi se intampla asa ceva si mai ales ca totul se intampla si cu acordul prieteni mele . Ca sa nu mai spun cum a fost cand s-au jucat ele cu mine .
Este ceva ”altfel”. Eu zic ca toata lumea trebuie sa incerce macar o data in viata. Masajul de cuplu trebuie incercat de orice cuplu. Eu nu regret. Este fantezia oricarui barbat !
Si chiar daca nu ai o prietena tot merita sa incerci masajul cu 2 fete. Este altceva!
Eu recomand sa faci acest lucru pentru relatia ta. De preferat nu merge in orice loc. Incearca sa mergi intr-un loc profi pentru a avea a nu intampina neplaceri. Eu zic ca HotAngels a fost o alegere buna pentru mine si recomand cu placere. Se vede ca au experinta pe piata .
Stefan.Stoian is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Nov 2015, 12:25   #3
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
This is so funny, incat nu merita sters, cu reclama cu tot.
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Nov 2015, 15:06   #4
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,621
That's not funny at all. Where are all the spicy details? Daca fetele de acolo is la fel de cuminti ca postul de mai sus eu imi bag ceva-n HotAngels.
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:24.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells