Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Acum pe ecrane

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12 Jun 2004, 01:53   #1
Bogie
Guru
 
Bogie
 
Join Date: Dec 2002
Posts: 630
Who's your daddy

Un film extrem de prost ("terrible garbage").

Se regasesc toate cliseele din comediile americane: loser-ul liceului care suspina dupa cea mai populara fata, echipa de fotbal, fufele obsedate de cumparaturi, fata de treaba nebagata in seama de personajul principal care e inconjurat de o ceata de prieteni la fel de ratati ca si el etc.

O avere cazuta din cer il transforma insa pe amicul nostru intr-un personaj popular in fata caruia toti fac sluj; bogatia i se urca la cap, devine un asshole, isi neglijeaza fostii prieteni etc. Uneltirile machiavelice ale maleficului sau unchi, ajutat de un perfid si intrigant avocat il fac sa-si piarda averea si sa ceara ajutorul ratatilor sai de amici care il ajuta sa-l demaste pe unchi.
Mai apar si vreo 2 negri de umplutura(fara ei nu se poate, corect?), cateva domnisoare extrem de bine proportionate dar nu asa de generoase in a-si arata formele harazite lor de bunul Dumnezeu, cateva faze scabroase, bancuri rasuflate etc. si inca o comedie cu succes la public e gata.

Show no mercy fata de acest film! Blestemati actorii prin Black magic! Omorati-i by the sword! Caci Evil has no boundaries si acest film prefigureaza The antichrist! Asteptati the final command si fiti Aggressive perfector-i cu el.

S-ar parea ca m-am tampit si eu dupa vizionarea lui.
__________________
My, my, my. Such a lot of guns around town and so few brains!
Bogie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jun 2004, 06:22   #2
mihai770
Veteran
 
mihai770
 
Join Date: Apr 2004
Location: peste tot shi nicaieri
Posts: 186
Send a message via Yahoo to mihai770
Sunt 120% de acord cu tine...cred ca e cea mai proasta comedie tipic americana....
__________________
vizionare placuta...
mihai770 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jun 2004, 06:51   #3
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
am adormit dupa 20 de minute :sleep:
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:37.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells