Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 06 Nov 2010, 23:15   #1121
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by Pitbull:
Cä Keepy dogar nu e!
a....uitasem! e economisto-ziaristo-scenarist.
mai....e dat naibii omul asta. si pe deaspura si "supervaizar" pentru criticii de film!
rvn is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:16   #1122
c.ghevara
Guru
 
c.ghevara
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
O fi greu să aduci pe cineva pe culmile... enervării?
c.ghevara is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:17   #1123
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Depinde de profilul psihologic al subiectului.

...Si-acuma, GATA!!!
Le-as muta în clipa asta la Azil, da' nu mä lasä bugul äla cu bifarea agätatä (adicä agätarea bifärii) - deci, fiti cuminti vreo orä, asa...
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:21   #1124
c.ghevara
Guru
 
c.ghevara
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
Şi de măiestria manipulantului

Rvn, parcă erai împotriva PM-urilor.

Last edited by c.ghevara : 06 Nov 2010 at 23:23.
c.ghevara is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:23   #1125
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by c.ghevara:
Şi de măiestria manipulantului

iarasi te-nseli.
mani-pula-ntul n-a zis si facut nimic in sensul la care te gandesti tu

de data asta nu m-am putut abtine. am simtit nevoia sa ti-l trimit.
rvn is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:28   #1126
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Mani-pula-TOR-ului...!
Mani-pula-nt e äla de la tramvai!
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:28   #1127
c.ghevara
Guru
 
c.ghevara
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
Îhi, ca ăla de la tramvai. Sau de la coletărie.

Rvn, dacă se poate, stăpâneşte-te să-mi evaluezi comportamentul. Nici pe PM!

Last edited by c.ghevara : 06 Nov 2010 at 23:30.
c.ghevara is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:28   #1128
keepwalking
Guru
 
keepwalking
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,598
che,
iti strici stilul de pomana.
nu vezi ca pitbull - rvn au ocupat cu dejectiile lor tot spatiul asta?
acesti oameni sunt ca nisipurile miscatoare, te prind de picior si te trag in gaura lor, in micimea lor, in semiobscuritatea lor submediocra, in miasmele putreziciunii, a lipsei de scrupule, a mahalalei igrasioase, a limbii puturoase, a latrinei fetide.
sa-i lasam in celula lor, din care arunca laturi printre dintii zabreliti.
keepwalking is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:31   #1129
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Da, Keepisor, läsati-ne în celula noasträ.
O sä comunicäm cu tine prin ciocänituri în zid, ca-n Koestler.
Tu cine vei fi, Buharin sau Iagoda?
(La ce fac trimitere...? Ia s-auzim!)
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:34   #1130
c.ghevara
Guru
 
c.ghevara
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
Ok, Keep, fiecare e cum e... dar ăsta tot nu e motiv să te enervezi aşa. Oamenii trebuie să discute între ei, şi atât. Mamă, dacă aţi fi şefi de state, ce s-ar întâmpla!
c.ghevara is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:42   #1131
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Hiroshima, mon amour!
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:46   #1132
c.ghevara
Guru
 
c.ghevara
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
Cam Hiroshima... Dar trebuie cel puţin doi, pentru orice război. Ai şi tu partea ta de... merit.
c.ghevara is offline   sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:50   #1133
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Cine-mparte, parte-si face!
(Fie si... de merit! )
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 26 Nov 2010, 22:03   #1134
lalaby
Senior
 
lalaby
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 95
Ca administrator am acces la aceste informatii, prin urmare tu, lullaby stii acum ca stiu cine esti

Daca vrei sa ramai la discutia despre film e ok. Asa si trebuia sa fie de la inceput. In rest, nu stiu de ce te doare sa tot te strofoci si tu si altii sa stiti cine sunt? Are vreo importanta? Chiar are vreo importanta pentru voi??????

Pe mine nu ma intereseza cine se ascunde sub numele pe care vi le-ati ales. Si, iti spun sincer! Nu sunt cine crezi, cu orice risc. Deja ceea ce faceti voi suna a amenintare... ca si cand dati voi in vileag. Chiar nu sunt cine crezi tu.

Si apropos... nu incercati sa faceti vreo magarie. "M-am gasit" ca inscris pe un alt site, unde chiar vroiam sa ma inregistrez... cu "lalaby". Macar puteati trece "lullaby"

Jalnic!
lalaby is offline   sendpm.gif
Old 27 Nov 2010, 01:13   #1135
lalaby
Senior
 
lalaby
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 95
Mi-ati sters mesjaul initial! Degeaba va chinuiti, eu nu sunt o anume persoana la care va puteti gandi. Da' chiar nu inteleg... am scris, am vazut comentariul si dupa 10 minute ... am vazut ca lipseste.

Ce faceti voi acolo... Stefan Do, ce faci????? Chiar daca tu iti inchipui ca as fi cineva anume, ai dreptul sa stergi un mesaj simplu, scris corect dar nu stergi alte alea (p..a, & altele) ???
lalaby is offline   sendpm.gif
Old 27 Nov 2010, 01:29   #1136
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Originally Posted by StefanDo:

prin urmare hai sa ne concentram pe cinema si s-o lasam mai moale cu platirea de polite.

pentru ultima oara: de-acum ON-TOPIC

Mesajul tau a fost mutat, nu sters. Aici.
omudindulap is offline   sendpm.gif
Old 27 Nov 2010, 01:50   #1137
lalaby
Senior
 
lalaby
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 95
IL READUC AICI...NU INTELEG DE CE A FOST MUTAT! E SITE-UL VOSTRU SI FACETI CE VRETI??? CU MINE NU AVETI NICIO SANSA, SINCER. VOI RECOPIA COMENTARIUL ASTA PE TOATE TOPICURILE.

Ca administrator am acces la aceste informatii, prin urmare tu, lullaby stii acum ca stiu cine esti

Daca vrei sa ramai la discutia despre film e ok. Asa si trebuia sa fie de la inceput. In rest, nu stiu de ce te doare sa tot te strofoci si tu si altii sa stiti cine sunt? Are vreo importanta? Chiar are vreo importanta pentru voi??????

Pe mine nu ma intereseza cine se ascunde sub numele pe care vi le-ati ales. Si, iti spun sincer! Nu sunt cine crezi, cu orice risc. Deja ceea ce faceti voi suna a amenintare... ca si cand dati voi in vileag. Chiar nu sunt cine crezi tu.

Si apropos... nu incercati sa faceti vreo magarie. "M-am gasit" ca inscris pe un alt site, unde chiar vroiam sa ma inregistrez... cu "lalaby". Macar puteati trece "lullaby"

Jalnic!
lalaby is online now sendpm.gif
lalaby is offline   sendpm.gif
Old 06 Feb 2011, 21:49   #1138
ShinyKiteMountains
Novice
 
ShinyKiteMountains
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 21
forumurile cinefililor sunt intotdeauna ceva mai largi, mai incapatoare decat un stadion unde in principiu nu ar exista reguli pentru ocuparea locurilor, altele decat interesul comun pentru film

domnul care a postat un anunt mai devreme a facut-o si in favoarea amatorilor de filme care se inghesuie sa ocupe un loc mai in fata in forumul lor, lasand celelate sectiuni ale forumului aproape nevizitate

sunt sigur ca ar fii la fel de bucuros sa va aiba printre utilizatorii site-ului unde va invitat sa aruncati o privire asa cum se bucura si el sa fie aici printre voi, cinefilii

doar ca nu poti atrage atentia inainte de a deschide cel putin gura ... de altfel va garantez ca orientarea lui spre site-uri straine de unde preia filmele pe care apoi le ofera aici (dupa cum sustine site-ul dumnealui) se datoreaza cumva si datorita neincrederii ce ia fost inspirata candva de utilizatorii romani de internet si nu doar de acesti romani

nu e cazul sa-i sporim neincrederea in continuare
pe de alta parte "internetul fara frontiere si fara cenzura" este chiar in mintea si interesul dumnealui, deci e de partea tuturor

la revedere
ShinyKiteMountains is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 14:10   #1139
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Shiny... defapt, tipul e un spammer... a postat mesajul asta peste tot atat el cat si altii...
si in plus... el face treaba asta pentru a primi el anumite beneficii... cu cat posteaza mai multe mesaje, cu atat are mai multe sanse... eu nu cred ca omul isi scoate filme de pe net...

in the end... oricat ar fi de vast si de liber netul, spammul nu e acceptat nicaieri.
si in plus, postul lui este un foarte mare off-topic... mai mare decat palaria lui...
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 14:39   #1140
ShinyKiteMountains
Novice
 
ShinyKiteMountains
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 21
imi place costumul tau dragonfly_drk
pe de alta parte da-mi voie sa fiu si eu off topic putin
imi sunt dragi oameni care au interes pentru ceva in viata, si pe deasupra romanii erau foarte ospitalieri candva fara a cere remuneratie pentru ada-postul oferit

convergenta interesului pentru film face mai probabila o buna intelegere intre administratori decat o neintelegere
defapt intelegerea lor ar fi si in avantajul nostru ... mai multe filme descarcate ... mai multi pasionati de forumuri "DEDICATE"
din cate am observat acest forum fara a fii in mod obstinent unul rpofesional este insa unul dedicat cinefililor ... iar acestia se vor cunoaste numai daca exista intelegere

atunci cand peste 60% din utilizatorii forumului de fata merg la prima sectiune a forumului ignorandu-le pe celelalte trebuie facuta o modificare de atitudine ... eu de pilda as da de pereti cu tastatura asta care ma chinuie groaznic, dar mai important ar fi altceva atunci cand imi doresc aceasta placere

daca la stadion vine unul care la fiecare meci mi se aseaza pe scaunul din fata sa nu crazi ca din cauza asta nu pot vedea eu meciul

in plus m-as bucura sa vina cam la vreo 100.000 de spammeri astazi pe aici si eventual sa le placa intr-atata forumul incat sa vina si a doua oara cu mai mult interes pentru film, iar treia oara sa inceapa sa scrie si altceva decat au parut ca stiu a scrie in primele 2 zile

in plus ei s-ar bucura sa te aibe "in trafic" pe site-ul lor, nu neaparat pentru ca ard de nerabdare sa stea la taclale despre cum se "trage" un film sau cum se hackuie pe ici pe colo

altfel trebuie sa stii ca sunt oameni recent sanctionati de justitie pentru ca au patronat site-uri care au oferit servicii ca ale dumnealor si foarte curand justitia va instala cenzura ca sa stii ca nu mananc cand scriu

bucurate ca suntem in aceeasi tabara
m-a costat 1 minut din viata sa vizitez site-ul dumnealor
n-a fost mult, dar daca lipsa de concentrare a ta si lipsa de topic coerent si sustinut de mii de utilizatori al forumului acesta o judeci ca fiind cauza pentru care dumnealor trebuie judecati ca spammeri, atunci le ramane o solutie: parteneriatul cu forumul acesta, schimbul de bannere

dar daca justitia se ridica impotriva unia din ei va cadea si celalt in aceeasi plasa

NU E SPAM ceea ce publica un domn interesat de film in forumul dedicat FILMULUI si iubitorilor lui
daca in alte forumuri o atitudine similara a fost considerata spam atunci inseamna ca ar trebui si eu sa impusc pasarelele care spameaza dimineata la fereastra mea

ce ai zice daca mi-e nu-mi plac cei care posteaza doar ca sa treaca pe acolo? sunt si ei spammeri? exista legi pentru a spune buna dimineata la revedere ce film vedem?
ShinyKiteMountains is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:20.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells