Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12 Feb 2003, 16:53   #1
bstefan
Novice
 
bstefan
 
Join Date: Sep 2001
Location: net
Posts: 3
Premiile Cinemagia

Ma intreb daca se poate face o schimbare de regulament la premiile in obiecte. Obligativitatea de a confirma in 24 de ore cistigarea premiului, nu cred ca este prea avantajoasa pentru noi cei care vizitam situl cinemagia si participam la concursurile propuse.
Inteleg dorinta dumneavoastra de a genera un trafic marit prin aceste conditii, dar un premiu cistigat este cistigat.
Nu toata lumea poate sa acceseze internetul zilnic, din motive pe care sunt sigur ca le cunoaste toata lumea (lipsa calculator personal, factura telefon marita, lipsa finante ptr.internet cafe s.a.m.d.)
Poate unii dintre noi fac eforturi mari ca sa va viziteze situl si in aceasta situatie se pot simti nedreptatiti.
Este o propunere si poate o s-o luati in considerare.

Cu stima Stefan
bstefan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Feb 2003, 17:42   #2
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Iti multumim de parere. Am luat-o in considerare marind de la 48 de ore cum era in prezent (nu 24 cum ai zis tu) termenul de confirmare la 3 zile.
Oricum pana acum chiar daca au sosit cu intarziere confirmarile, noi am trimis premiile. Pentru ca ai dreptate, premiul castigat este castigat!

Ne aducem aminte de un concurs la care castigatorul a intarziat cu confirmarea: dupa vreo saptamana a venit aceasta confirmare cu scuzele de rigoare: "a fost furtuna si a cazut curentul in toata comuna...". Bineinteles ca ne-am amuzat copios citind acea confirmare... :lol: Si i-am trimis premiul...

Trebuie sa-mi cer scuze ca ti-am editat textul dar era tot scris cu litere mari si nu arata frumos pe site.

Sa auzim de bine si te mai asteptam la concursuri!
E.
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:43.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells