Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Aug 2002, 23:18   #1
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
mi se parea si mie tampit subiectul dar n-am inteles ce s-ar fi intamplat daca ar fi ramas neblocat...
cu alte cuvinte eu vreau sa stiu care sunt motivele pentru care se blocheaza un anumit subiect...
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Aug 2002, 08:07   #2
lecter
Veteran
 
lecter
 
Join Date: Jun 2002
Location: Bangkok
Posts: 171
Send a message via MSN to lecter
In general pe forumuri se inchid topicurile din care nu poate iesi o discutie constructiva. Iar daca incepe si scandal din cauza topicului, cu atat mai mult.
lecter is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2002, 15:35   #3
Poison
Veteran
 
Poison
 
Join Date: Jan 2002
Location: Bucuresti
Posts: 196
Ce timpenie! Adica ne adunam numai ca sa ne mingiiem prieteneste pe crestet? Ce e rau intr-un mic scandal? Doar nu ne spargem capetele!
Poison is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2002, 16:48   #4
lecter
Veteran
 
lecter
 
Join Date: Jun 2002
Location: Bangkok
Posts: 171
Send a message via MSN to lecter
Poison, una e o cearta care se leaga cat de cat de un subiect, si alta e un topic pus absolut aiurea, care nu are ce cauta intr-un forum de filme si care mai si insulta inteligenta userilor...ce crezi ca putea iesi din acel thread?
lecter is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2002, 22:47   #5
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Poison are dreptate...eu sincer, nu cred ca asta a fost motivul pentru care a fost inchis subiectul respectiv...intr-adevar era o discutie moarta, dar trebuie sa mai fie ceva...astept in continuare raspunsuri!
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Sep 2002, 10:48   #6
daniel
Administrator
 
daniel
 
Join Date: Jul 2001
Posts: 202
Considera gestul un acces (exces) de autoritate :smile:. In fiecare "admin" zace un mic dictator. Pur si simplu, genul asta de mesaje ma irita prin inutilitatea lor.



Totusi, pt. ca "box populi, box dei"... topic unlocked. Puteti acum sa-l injurati fara mila pe nefericit!
daniel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Sep 2002, 23:08   #7
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
hmmm...nu asta era intentia mea...nu tineam sa se redeschida subiectul. vroiam doar sa inteleg de ce a fost blocat...nu stiu de ce ma gandeam ca prezenta lui in acest forum ar putea crea probleme...ma rog...se pare ca nu a fost nimic de genul asta!
oricum ma indoiesc ca respectivul va mai veni pe-aici!
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Sep 2002, 15:34   #8
Poison
Veteran
 
Poison
 
Join Date: Jan 2002
Location: Bucuresti
Posts: 196
Amyd - Ambra Blu. Mai erau vreo doua perechi de maestri in discutii in contradictoriu, dar nu-mi vin acum in minte...
Poison is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Sep 2002, 20:24   #9
Amyd
Guru
 
Amyd
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 429
Haha, Poison. Be careful, I float like a butterfly, sting like a bee and bite like a tyson. :grin:

Serios acum, daca eram eu moderator ("Bine ca nu esti, ba, smechere" se aude din sala) nu il inchideam, il stergeam complet. Si asa cinemagia.ro e mai degraba o democratie anarhica, decat o dictatura, incat am ajuns sa vorbim de trilogii la Star-uri, de actori la Film in General si Cafenea si asa mai departe. :smile:

Salutari,
Andrei
Amyd is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:21.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells