Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 23 May 2011, 22:07   #1281
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Am incercat sa fac si eu o gluma proasta.Nu ma,eu mi-am expus punctul meu de vedere,tu pe al tau.Ca sunt contrare,asta e.Macar a ramas o discutie civilizata.

PS:Nu duc lucrurile mai departe,dar asta nu inseamna nicidecum ca am minte
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:01   #1282
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
cu riscu sa ma repet. ma calca pe nervi userii care trimit cereri de prietenie aici!!! oameni ca aduna friends aiurea! ultimele exemple sunt : alex_il_fenomeno a doua oara , Pify , Grace5156
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:15   #1283
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by iiii:
cu riscu sa ma repet. ma calca pe nervi userii care trimit cereri de prietenie aici!!! oameni ca aduna friends aiurea! ultimele exemple sunt : alex_il_fenomeno a doua oara , Pify , Grace5156

Poate ai o fire mai prietenoasa sau unora le place cum gandesti.de aceea ai asa de multi fani care iti cer sa fi prieten cu ei
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:26   #1284
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ideea e ca eu rar dau add cuiva, si daca dau, inainte sa dau, port cel putin o discutie pe forum, sau schimb o parere etc.
si pe feisbuc la fel, am profilul la privat si multi dau add numai ca sa imi vada pozele and stuff. mor pe astea
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:34   #1285
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by iiii:
ideea e ca eu rar dau add cuiva, si daca dau, inainte sa dau, port cel putin o discutie pe forum, sau schimb o parere etc.
si pe feisbuc la fel, am profilul la privat si multi dau add numai ca sa imi vada pozele and stuff. mor pe astea

Pe Facebook asa patesc la fel, dar daca nu ii cunosc din viata reala nu prea ii adaug.Doar ca acolo este si ignore option.
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:37   #1286
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ma bucur ca ma intelegi. aici nu e vorba de viata reala, dar daca ai ceva de spus spui. nu dai add numai ca sa ai mii de firends. bag mana in foc ca si tie ti-a dat add disperatu ala de alex_il_rahatano
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:41   #1287
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Am repulsie organica fata de o femeie care se machiaza sau se rujeaza in public .Practic ma irita orice lucru care se construieste sub ochii mei .De aia nici nu suport emisiunile in care vad cum se cladeste o cladire ,cum se pregateste o ciorba sau cum se epileaza un fotomodel .
Vreau sa vad doar inainte si apoi dupa.Ce e la mijloc ,nu.
Si daca as fi invitat pe platourile unde filmeaza Haneke ,Malick ,W.Allen ,Scorsese ,LvT ,tot nu as fi curios sa ma duc.
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:43   #1288
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by iiii:
ma bucur ca ma intelegi. aici nu e vorba de viata reala, dar daca ai ceva de spus spui. nu dai add numai ca sa ai mii de firends. bag mana in foc ca si tie ti-a dat add disperatu ala de alex_il_rahatano

Da, ai avut dreptate am o cerere de prietenie de la el
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 10:56   #1289
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
vezi ca am avut dreptate? deci consider...ca atunci cand vrei sa ai pe cineva la prieteni, inainte trebuie sa porti o discutie pe forum, sa il zaresti des, sa schimbi pareri, idei, impresii, divergente de opinie and stuff

am mai zis si inainte despre arnold, care sarise cu add la all, poate acceptam dar cand am vazut ce scrie pe forum, si mai ales cum scrie cu multe : si si apoi , am zis ca no way, e un ratat si punct.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 11:02   #1290
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
nu stiu de ce te stresezi... e doar un forum. nu e ca si cum daca i-ai da accept ar trebui sa mergi cu el la bere. pe mine nu ma deranjeaza. i-am dat accept si de atunci nu mai am treaba... nu ma deranjeaza cu nimic daca cineva e in lista de prieteni sau nu pentru ca daca vreau sa vorbesc cu cineva pot vorbi si daca nu e in lista de prieteni sau nu... si invers
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 11:25   #1291
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ok, dar care poate fi scopul sa ai zeci sau sute de prieteni aici? care e scopul sa dai add la toata cinemagia? sa faci puncte//??
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 11:47   #1292
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
poate asta e scopul lor... treaba lor. daca sunt avizi dupa puncte, sa le caute. sincer, din toti prietenii din lista pe care o am, cred ca am vorbit cu vreo 10 %. si nu am dat add la nimeni. (sau poate la unul sau la doi dar nu cred. nu de alta dar nu obisnuiesc sa dau add)... dar daca vine omu si imi da add, ii dau accept ca nu ma doare mana. bine, asta numai daca nu imi e dusman de moarte..

si uite, cu chestia asta, am scapat de nervi in plus. daca as fi avut si eu principiul tau, care e foarte corect, as fi avut si eu nervi. insa, deh... mai bine asa decat sa incep sa trimit pm-uri aiurea ca sa calmez poprul
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 18:29   #1293
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Am dat aseara o fuga pe la Bookfest .Atmosfera dezolanta ,putine noutati ,putini omuleti pe acolo.In alti ani vedeai lansari ,baloane ,gagici studioase,reduceri babane.Se vede ca nu s-a terminat inca criza.
Ce mi-a ramas in mmorie :la un stand (o editura obosita ) erau doua harpii ,una era supersictirita daca atingeai cartile iar celalata ocupata cu spargerea semintelor . Tanti nu avea nici-o jena si parca-si propusese sa termine o punga mare de Nutline in juma'de ora.Cred ca daca o intrebam de cartile expuse ma alegeam cu o dracuiala pe cinste sau cu un mop in moaca
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 20:11   #1294
SoX
Miserupist
 
SoX
 
Join Date: Nov 2009
Location: Miserupia
Posts: 1,366
Originally Posted by dragonfly_drk:
poate asta e scopul lor... treaba lor. daca sunt avizi dupa puncte, sa le caute. sincer, din toti prietenii din lista pe care o am, cred ca am vorbit cu vreo 10 %. si nu am dat add la nimeni. (sau poate la unul sau la doi dar nu cred.

Mie nu mi-ai dat add.
__________________
Prefer sa degust un film de post decat unul facut de oaie si apreciat de un prost!
SoX is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 22:11   #1295
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
pai, am zis ca nu dau add... da nah, uite, fac o exceptie si iti dau acuma. numa sa o accepti...
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 22:28   #1296
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Originally Posted by iiii:
vezi ca am avut dreptate? deci consider...ca atunci cand vrei sa ai pe cineva la prieteni, inainte trebuie sa porti o discutie pe forum, sa il zaresti des, sa schimbi pareri, idei, impresii, divergente de opinie and stuff

am mai zis si inainte despre arnold, care sarise cu add la all, poate acceptam dar cand am vazut ce scrie pe forum, si mai ales cum scrie cu multe : si si apoi , am zis ca no way, e un ratat si punct.
ratat esti tu...Doamnee, ce-mi aud in lipsa pentru un simplu click (add).......

Last edited by arnoldroland : 26 May 2011 at 22:42.
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 22:30   #1297
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Thumbs up

Originally Posted by dragonfly_drk:
poate asta e scopul lor... treaba lor. daca sunt avizi dupa puncte, sa le caute. sincer, din toti prietenii din lista pe care o am, cred ca am vorbit cu vreo 10 %. si nu am dat add la nimeni. (sau poate la unul sau la doi dar nu cred. nu de alta dar nu obisnuiesc sa dau add)... dar daca vine omu si imi da add, ii dau accept ca nu ma doare mana. bine, asta numai daca nu imi e dusman de moarte..

si uite, cu chestia asta, am scapat de nervi in plus. daca as fi avut si eu principiul tau, care e foarte corect, as fi avut si eu nervi. insa, deh... mai bine asa decat sa incep sa trimit pm-uri aiurea ca sa calmez poprul
prima dat cand iti dau mare dreptate
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 22:33   #1298
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Originally Posted by arnoldroland:
ratat esti tu, dezaxutu` lumii...Doamnee, ce-mi aud in lipsa pentru un simplu click (add).......
WTF? asta-i chineza? ba nu... e japoneza. nu.... e vietnameza. da, am hotarat. Arnold vorbeste vietnameza.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 22:36   #1299
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
si "Wtf"-ul tau ce este? eu nu suport sa folosesti engleza combinata cu romana, dar treaba ta, prea te bagi singura in seama pentru "iii" ala, ca nu-i mai breaz ca mine, din moment ce profita de orice ocazie in lipsa mea sa ma jigneasca...ti se pare corect ca m-a facut "ratat" (citez) si nu mai stiu cum? mie nu si, cred ca la fel si tie, desi nu recunosti tocmai pentru ca nu ma suporti.
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 May 2011, 22:43   #1300
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
poate daca ai fi un om mai ca lumea, te-as suporta. si nu, te rog frumos.... nu te compara cu iiii. el iti e net superior, la fel ca si 90% din forumul asta. imi pare rau sa te dezamagesc, insa prin comportamentul tau nu faci decat sa iti dai arama pe fata. sa te vada lumea cine esti cu adevarat si sa nu te mai suporte.
poate nu avea dreptul iiii sa te faca asa cum te-a facut. insa asta nu inseamna ca nu are dreptate.
gata... cu asta pun stop acestei conversatii. chiar nu vreau sa ma cert cu nimeni ca oricum... daca omu e intr-un fel (pe care nu o sa il mentionez ca a fost deja mentionat de altii), nu o sa inteleaga niciodata.
iti recomand sa te calmezi si sa iti vezi de treaba ta.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.

Last edited by dragonfly_drk : 26 May 2011 at 22:45.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:34.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells