Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Filme la TV

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 13 Mar 2010, 13:31   #81
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
La mine chiar e o premiera, niciodata nu m-am mai uitat la spoilere.
Daca Cirie nu iesea atat de repede, nici in ziua de azi nu ma uitam la celelalte spoilere si ramaneam numai cu cele pe care le-am citit involuntar.
Dar...eu nu mai sunt sigur de ce se va intampla in episodul 6. Reprezentanti CBS au spus ca 2 oameni vor pleca, probabil ca unul din ei va fi James si celalalt Tyson sau Rob.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2010, 22:16   #82
elena_ciubota
Novice
 
elena_ciubota
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 13
la fel de buni

wooow...cum poate sa fie noul sezon
elena_ciubota is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 10:51   #83
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
shadowofnight, ai vazut ultimul episod?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 11:47   #84
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Da. Nu imi vine sa cred cat de prost poate sa fie Tyson. Eu unul am ajuns la concluzia ca Russell nu e un jucator chiar atat de extraordinar, ci mai degraba e inconjurat de idioti.

Parvati m-a enervat la culme episodul asta... "Are you serious?" Si Danielle m-a calcat pe nervi cu rasul ala al ei....

Mi-a placut ca a castigat Candice Individual Immunity, si de asemenea mi-a placut de Sandra la proba.

Once again, the spoilers were right.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 12:57   #85
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Yeah, well i guess din cauza asta se si numesc spoilere. Damn

Mie mi-a placut de Russell azi. A fost o miscare riscanta, dar a dat roade, iar chipul lui dupa rezultatul voturilor a fost priceless. A avut insa mare noroc. Cum spui tu, Tyson a fost incredibl de prost si de naiv...incredibil.

Pacat de Rob, care probabil va iesi data viitoare. Insa ramane pe departe cel mai bun competitior. Desi nu mai e in forma fizica din sezonul 8 sau 4, Rob a fost cel care si-a condus tribul spre aceste siruri incredibile de victorii, si iata ca tot el a castigat imunitatea individuala si a castigat si competitia cu Candice. Deci, daca se confirma spoilerele, si un villain intr-adevar va ajunge sa castige, atunci raman consolat de faptul ca Rob a jucat un rol esential, desi va fi eliminat, si toti ceilalti ar trebui sa-i multimeasca. Singura greseala a lui e ca nu l-a lucrat pe Coach de la inceput, cretinul ala s-a aliat cu Russell si asta probabil va juca un rol esential in eliminarea lui Rob.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 13:18   #86
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Dar eu nu inteleg cum a putut sa fie atat de prost.
Mie mi s-a parut ca Russell a spus ca o va scoate pe Parvati la modul 'a, 100% nu ma va crede, dar incerc sa nu zica oamenii ca nu am incercat" si Tyson chiar a crezut:O. Si totusi, de ce si-a schimbat votul, ca doar ar fi fost 3 pentru Russell (Tyson, Sandra, Rob), 2 Tyson (Parvati si Danielle) si 4 pentru Parvati (Courtney, Coach, Jerri si Russell).

Apropo, azi am auzit-o pe Danielle vorbind, ai remarcat?

Eu deja sunt aproape sigur ca va castiga S. Eu am zis de la inceput ca daca ar fi sa castige unul din previous winners, ea ar fi singura care mi-ar fi convenit. Desi noh, speram sa castige Cirie.
Desi stii asta deja.

Aaaa, inca ceva: Coach e cu Russell? Stiu ca i-a jurat credinta eterna episodul trecut, dar a votat pentru Parvati, nu? Sunt confuz.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 14:08   #87
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Faza cu Danielle mi-a scapat, dar am vazut-o la tribal council cum infuleca hotdog-uri si radea

Coach e cu Russell pentru ca daca ar fi fost aliat cu Rob l-ar fi votat pe Russell. Plus, el avea probabil o alianta cu JT si Tyson inaintea show-ului si nu putea sa-l voteze tocmai pe Tyson asa ca a ramas cu Parvati. Si la cat de naiv si credul e, speech-ul lui Russell, cand i-a dat idolul lui Parvati, l-a emotionat si o sa-l urmeze in continuare. Cel putin asa cred eu.

Oameni tampiti precum Coach distrug serialul asta. Ah, si inca ceva, chiar incepe sa-mi placa Colby . Pacat ca de la inceput nu s-a aliat cu Tom, Stephanie, Cirie si Candice, asa am fi avut si noi niste favoriti ajungand departe in joc. Acum ne uitam la villains si trebuie sa o mai suportam pe Parvati, in fine. Go Sandra , ce mi-a placut de ea la tribal council
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 14:48   #88
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Da, tot acolo a si vorbit, a intrebat-o Jeff ceva si a spus o fraza mai lunga.

Da...cat de mult m-a putut enerva Parvati cand a spus 'such a gentleman'..vai, cat de mult imi doresc sa ii dau un 'punch in the face'.

Mie nu imi place de Colby asa mult, ce e cu atitudinea aia de 'o, vote me out tonight, it's ok, i'll just stay in the water the whole day'...

DAAR, nu stiu daca sti asta, dar el era aliat de la inceput cu Stephenie si Tom. Si Cirie a spus intr-un interviu ca ea si Candice vroiau de la inceput sa lucreze cu ei, dar ca din ei 3 numai Stephenie a fost de acord la inceput. Si cand era vorba sa o voteze pe Stephenie, atunci numai au venit Tom si Colby sa propuna Alinta Magnifica. Si ele binenteles ca au zis nu, si au votat-o pe Stephenie, etc, etc, etc...
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Mar 2010, 18:06   #89
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Aici va avea loc un live chat cu Tyson si/sau James la 3:30PM EDT.
Habar n-am cand e aia, dar cred ca e sau peste o jumatate de ora, sau peste doua ore jumate.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 11:26   #90
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Link-ul cu deleted scenes

http://embedr.com/playlist/survivor-...deleted-scenes
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 14:46   #91
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Mersi...

Ai fost la live chat-ul ala?
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 16:31   #92
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Nu. Am vazut link-ul si am intrat pe site, dar am considerat ca orice ar fi avut de zis Tyson sau James ar fi fost de prisos. Pur si simplu nu merita ascultati Tu ai fost?

Sunt insa curios daca vor mai fi alte idoluri de imunitate ascunse. Am o nelamurire in sensul asta: din moment ce Tom a jucat idolul său, un alt idol ar fi trebuit sa fi fost ascuns in tabara albastrilor...so, cum de nu au mai primit indicii?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 17:06   #93
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Da, am fost...si am petrecut intreaga jumatate de ora trimitand ca nebunul intrebari, si numa nu apareau. Desigur, alti oameni apucau sa intrebe si 3-4 intrebari, dar eu...naaah, cum sa mearga si pentru mine. Totusi, am apucat sa-l intreb (pe Tyson) care a fost luxury item-ul lui. Dar cand ma gandesc ca au avut un asemenea chat si cu Cirie.......

Pey nu au mai castigat nimic de cand au votat-o pe Cirie (Ha!), nici RC si nici IC, deci nu prea au cum sa le dea indicii...nu?
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 19:46   #94
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Presupun ca obiectul lui de lux era o oglinda

Nu stiu cum e cu tine, dar eu am uitat deja spoilerul care se refera la cine iese in episodul urmator.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 20:17   #95
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Un scarpinator de spate, daca mai tin bine minte.

Ai vrea sa t-il reamintesc? Ca sa ai timp sa te pregatesti psihic?
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Mar 2010, 22:14   #96
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
E cumva Rob?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Mar 2010, 12:58   #97
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Yeah.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Mar 2010, 13:39   #98
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Nasol, dar era de asteptat. Ramane totusi interesant de vazut cum s-a desfasurat totul.
Asta mai inseamna ca "eroii" au castigat imunitatea. Ma intreb despre ce fel competitie a fost vorba?

Stii cumva prin ce episod se unesc triburile?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Mar 2010, 14:42   #99
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Hmm...din promo-uri rezulta ca va fi cea din episodul 3 din Micronesia, cand se bat toti in apa pentru pernute. Aia e una dintre ele, si mai este una, dar nu imi dau seama ce ar putea fi/din ce sezon.

Triburile se unesc... sau in episodul de saptama asta sau peste 3 saptamani. Abia astept acel episod(de peste 3 saptamani), e episodul in care il voteaza pe JT.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Mar 2010, 14:43   #100
capodecina
Senior
 
capodecina
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 129
Bestial Russell!
capodecina is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:44.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells