Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12 Jan 2005, 00:11   #61
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
AYE AYE....
Nae is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jan 2005, 09:22   #62
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Nu trebuie sa fi gen piranda(de etnie rroma) ca sa participi la concurs. Din cate am vazut eu, nu cred ca esti.... In fine, mi se pare ca pun intrebari absurde....
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2005, 20:41   #63
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Am vazut-o astazi pe Irene marilyn la teveu.. la protv chiar... chestia cu miss piranda e pe bune... unbelievable
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jan 2005, 19:41   #64
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Jay:
Am vazut-o astazi pe Irene marilyn la teveu.. la protv chiar... chestia cu miss piranda e pe bune... unbelievable
merci esti tare dragut,dar poate sa participe orisicine sunt chiar mai multe romance-si este foarte interesant si chiar si o occazie pentru un un actor in devenire sa vada daca este capabil sa fie sa fie in mai multe ipostaze,nu?hai sa va zic ce mi-au zis tigancusele"CA AM BUZELE EXACT FORMATE PE P...."dar nu le -am intrebat de unde stiu ,daca din proria lor experienza!dar eu chiar vroiam sa ma mai duc putin sa imi mai faca putin volum ca nici nu se cunosc,ci zici ca asa le am eu,dar mai vroiam un pic volum!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jan 2005, 19:43   #65
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by irene marlyne monroe:
"CA AM BUZELE EXACT FORMATE PE P...."

asta vom vedea la urmatorul meeting cinemagia.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jan 2005, 19:47   #66
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Nightwane:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
"CA AM BUZELE EXACT FORMATE PE P...."

asta vom vedea la urmatorul meeting cinemagia.
mmmhhhhhhh,DAR NU PE VIU EXPERIMENT,nu?sa facem proba,nu?si mai ales ca difera marimea! :oops:
cand va fi intalnirea?????/
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jan 2005, 21:51   #67
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Fah taratura, schimba numele topicului in vreu sa ... sug p*** la tigani ! Oricum o sa faca aia un "gat adanc" cu tine . Ai bani pusi de o parte? Vorbesti de 100 aia de euro de la strainul ala? Cat ai prestat pentru ea ? Cred ca te doare si acum gatul.

Intalnirea o sa aiba loc la circ, printe gorile, elefanti si babuini !
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2005, 11:08   #68
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by nume:
Fah taratura, schimba numele topicului in vreu sa ... sug p*** la tigani ! Oricum o sa faca aia un "gat adanc" cu tine . Ai bani pusi de o parte? Vorbesti de 100 aia de euro de la strainul ala? Cat ai prestat pentru ea ? Cred ca te doare si acum gatul.

Intalnirea o sa aiba loc la circ, printe gorile, elefanti si babuini !
ce urat vorbiti,dar e bine ca trebuie sa ma obisnuiesc si eu cu orice fel de limbaj,DAR NU JUDECATI PERS.SI SA O INTELEGETI GRESIT.te-am jignit eu ,nume ,cu ceva de imi vorbesti in halul asta??v-am zis ca nu fac nimic cu gura inca,si nu ma prestez si nu ma voi presta pentru niciodata pt.bani.si nici nu aveam cum sa ma prestez de la departare ,fiindaca pers.respectiva mi-a trimis 100 din italia,si nu am avut nimic cu el,nici un pupic pe obraj,dar voi nu intelegeti ca sunteti romani,sa apreciati omul,el vrea sa lucreze cu mine si pentru ca sunt buna imi face si micile caprici,iar acei 100 i-am si dat deja pe factura de tel.fix.,banuti care ii mai am eu sunt muncityi de mine si nu are nici o importanta cati au ramas,important e sa am activitati sa nu intru in restul.,dar act.serioase.!si nu numai atat fostul prieten din italia desi numai suntem impreuna mi-a trimis pt.buze 300 de euro,si noi faceam doar dragoste fara din partea mea sex oral,din partea lui da,poate si el spera sa ma intorc in italia,dar oricum nu am mai pastrat legatura cu fostul prieten,asa ca el are cred viata lui si eu pe a mea!eu sper sa ma descurc si sa am o activitatedar ramane de vazut! faza e ca nu ai nici un drept sa imi vorbesti asa!dar putin imi pasa ma doare in cur de vorbele tale,nume!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2005, 11:31   #69
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Originally Posted by irene marlyne monroe:
fostul prieten din italia ...si noi faceam doar dragoste fara din partea mea sex oral,din partea lui da,poate si el spera sa ma intorc in italia
Povesteste-ne ... iarta-ma ca te-am jignit ! :lol:
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2005, 12:30   #70
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by nume:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
fostul prieten din italia ...si noi faceam doar dragoste fara din partea mea sex oral,din partea lui da,poate si el spera sa ma intorc in italia
Povesteste-ne ... iarta-ma ca te-am jignit ! :lol:
stai linistit ca nu imi pasa mie de niste vorbe in vant cand eu ma cunosc si stiu cum sunt!e adevarat ca si eu mai vorbesc si glumesc in asa fel incat imi luati la misto vorbele-dar e bine pentru mine ca sa ma obisnuiesc cu orice tip de mentalitate limbaj!faza cu viata intima nu cred ca isi are sensul ,desi uneori vorbesc foarte mult despre mine,dar nu trebuie!ce sa-ti zic,o am pe sora in italia si am stat si eu o perioada si si am avut acest fost priten cu care am stat pana m-am intors in tara sa imi continui studile,desi tineam foarte mu;lt la el,dar astai viata mai trebuie sa si alegi,normal ca nici lui nu i-a picat bine,cum de altfel nici nu ma mai suna(probabil a gasit pe altcineva,dar l-a inceput cand am venit aici mi-a mai trimis si niste banuti sa imi rezolv treburile pe aici-problemele mele ereau si ale lui,dar acum mai putin,chiar nici nu mai ma sunat decat de sarbatori si mesaj si atata tot,dar si eu am viata mea si el pe a lui,asta e nu se poate avea totul,!normal sa vreau si cariera si dragoste dar.....ramane de vAzut.,chiar ne-am suparat putinel cand am plecat,dar asta e!si spuneam ca el m-a facut sa-imi placa joaca din partea lui cu limba mai putin eu nu am incercat sa-l invat jocul am fost mai egoista la faza asta!vezi sti atatea despre mine si eu nici nu stiu cum arati cel putin!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2005, 12:35   #71
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
O sa afli cand ne intalnim in gangul ala de pomenea Benny de el. Se cheama Gang Bang ... ai auzit de el ? Da-ne si noua adresa de email a prietenului tau, as vrea sa-l cunosc. Poate intra si el pe forum.
Auzi ? Cu ce se ocupa, e zidar ?
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2005, 12:45   #72
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by nume:
O sa afli cand ne intalnim in gangul ala de pomenea Benny de el. Se cheama Gang Bang ... ai auzit de el ? Da-ne si noua adresa de email a prietenului tau, as vrea sa-l cunosc. Poate intra si el pe forum.
Auzi ? Cu ce se ocupa, e zidar ?
auzi e pomana cand iti da un om pe strada de mila ceva ,si mai putin ,cand nu ceri si ii face placere sa iti faca un cadou nu un strain ci prietenul!tu nu ai facut niciodata cadou o floare unei fete?i=ai dat pomana?stai linistit ca si eu am orgoliul meu dar daca cineva ma indrageste si iubeste tare e normal sa faca mici caprici si orice aproape pt.tine din placere,mai putin voi romani nu stiti nici cu vorba sa apreciati persoanele le vorbiti urat...eu una nu am pretenti la nimic e suficient sa imi placa persoana si sa ma IUBEASCA,DAR DACA SE POATE MAI MULT,calatori cadouaser cu atat mai bine,dar el era italian si paton la o firma de constructi si normal sa muncesti ,dar si sa te dristezi,in romania mai putin ,asta e,dar macar sa fie ok baiatul si sa fi fericita di toate punctele de vedere-adica mai putin cuparte materiala ,dar se compenseaza cu cea sexuala!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2005, 18:42   #73
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
ah, la vita è bella...
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jan 2005, 14:25   #74
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
curiozitatea ma macina... dk mai apare la tv va rog anuntzatzi la Nu Ratati La Tv ... :lol: - vb serios...
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jan 2005, 15:07   #75
obvious
Guru
 
obvious
 
Join Date: Sep 2004
Location: KINOTHERAPEut.
Posts: 654
nu..nu..this isn't happening..she's not real.."al de sus" n-are atata umor sec.
there's no place like home...there's no place like home.
__________________
today you listen to jazz, tomorrow you betray your country.
obvious is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jan 2005, 23:51   #76
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Gaandalf:
curiozitatea ma macina... dk mai apare la tv va rog anuntzatzi la Nu Ratati La Tv ... :lol: - vb serios...
salutare,acum o ora jumatate am venit de la concurs ,amfost foarte aprecciata,DAR nu am castigat era aranjat totul,ma asteptam ,mi-am dat seama de pers.respective,ba mai mult imi cerea astazi cineva sa ma compromit pt.premiu,asa ca astai romania nu se apreciaza talentul ci compromisul,nici nu vroiau sa ma lase sa mai intru le era frica sa nu le fac concurenta la fetele lor!dar in schimb am facut pentru presa o serie intreaga de poze si am fost filmate de multe televiziuni am dat si interviu,asa ca VIZITATI SAITUL WWW.MISS PIRANDA.GO.RO 2005 SI VIZIONATI PRESA SI CANALELE DE DIFUZIUNE!pupicuri!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jan 2005, 01:17   #77
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
incearca si tu la un concurs unde nu te pun aia sa faci compromisuri...Miss Venezuela, de ex...sau Miss Rwanda...
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jan 2005, 08:56   #78
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
A fost azi dimineata la Protv and stuff.... cred ca o s-o dea si diseara... e in albastru.... have fun...
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jan 2005, 10:49   #79
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Jay:
A fost azi dimineata la Protv and stuff.... cred ca o s-o dea si diseara... e in albastru.... have fun...
merci ca ai fost pe faza,sa ma uit si eu mai tarziu!oricum a fost o esperienza deosebita,am dansat si pe scena si cand m-a prezentat in rochia de seara a precizat ca vreau sa devin actrita,l-am imresionat si pe prezentator si cel care ne-a antrenat in felul cum m-am descurcat si am dansat,darnu puteam sa iau premiul nepoatei lui,a fetei celui care s-a ocupat de organizare si bilete si a altei prietene cu nepoata,dar nici nu ma interesa foarte tare,adica daca aveam sansa pe talentul meu bine,mai mult nu!astazi si maine trebuie sa invat la doua materi pentru doua examene in aceasi zi MIERCURI.sa imi urati bafta!am multa nevoie ca m-am ocupat de cu totul alceva decat cartea!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jan 2005, 12:01   #80
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Tu ai o problema cu x-ul si cu z-ul ?
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:38.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells