Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Bursa

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 29 Jul 2004, 12:36   #21
MinRep
Legend
 
MinRep
 
Join Date: Jan 2003
Location: Transilvania
Posts: 2,904
Send a message via Yahoo to MinRep
Originally Posted by Demona:
Shtitzi ce e mai "dureros"? Ca Ambra Blu shi-a adus cavaleria. C`mon! K's unu la mana, n-ai de unde sa shtii daca Petunia e paralela cu serialul F.R.I.E.D.S., doi la mana frumos mod sa intampini un nou venit, care n-a facut tavetura cu nimic, aia(ala) mai vechi(in acest caz Ambra Blu) s-au(s-a) bagat shi au facut ei marele kkt pe care totzi il cearta. Macar ai scris ON TOPIC si ai zis ca nu iti place HAPPY TREE FRIENDS.

Shi inca o chestie K's... daca nu cunoshti un lucru nu vorbi. Semnatura Petuniei e "motto-ul" seriei "Happy Tree Friends". Nu ii apartzine asha ca corectura sa o faci celor care au facut-o. Intra pe site-ul oficial shi observa COLTZUL DIN STANGA - JOS ce anume scrie... I-am luat apararea Petuniei pentru ca aici, are dreptate. Ambra Blu crede ca poate sa faca orice pe forumul asta. Well, din partea mea sa faca, dar demonstreaza cat de imbecil e la multe faze!!! Iar asta nu shtiu cui ii este de folos...oricum nu lui!!!

Iar concluzia este ca se pare totzi incercam sa fim inteligentzi cand nu e cazul!!! Mai judecatzi a luda userii. Shi sper ca aici se vor incheia mesajele OFF TOPIC!!! Va plangeti ca forumul a ajuns cum a ajuns si ca userii noi il strica. GRESHIT! NU doar EI! Shi noi restul, care suntem mari shi tari...UUUUUUUUH! Bazatzii!

I rest my case!!!


In sfarsit, un mesaj serios si la obiect! Felicitarile mele, Demona!
__________________
"And in case I don't see ya: good afternoon, good evening and good night!"
(Jim Carrey - "Truman Show")
http://poisonwhiskey.blogspot.com/
MinRep is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 12:44   #22
K's
Guru
 
K's
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 487
Originally Posted by Demona:
Shtitzi ce e mai "dureros"? Ca Ambra Blu shi-a adus cavaleria. !!!
Ma indoiesc ca Ambra Blu ar avea nevoie de consilium et auxilium, so you're wrong here.

Originally Posted by Demona:
K's unu la mana, n-ai de unde sa shtii daca Petunia e paralela cu serialul F.R.I.E.D.S., !!!
Nu ai inteles my point there. Reading comprehension inseamna exercitiu.

Originally Posted by Demona:
Semnatura Petuniei e "motto-ul" seriei "Happy Tree Friends". Nu ii apartzine asha ca corectura sa o faci celor care au facut-o. Intra pe site-ul oficial shi observa COLTZUL DIN STANGA - JOS ce anume scrie... I-am luat apararea Petuniei pentru ca aici, are dreptate.!!!
Nu-mi fac trafic pentru asa ceva, iar glumita-moto mi se pare ieftina, ca desenele, de altfel.
Originally Posted by Demona:
Ambra Blu crede ca poate sa faca orice pe forumul asta. Well, din partea mea sa faca, dar demonstreaza cat de imbecil e la multe faze.!!!
auch, auch

Originally Posted by Demona:
Shi sper ca aici se vor incheia mesajele OFF TOPIC!!! Va plangeti ca forumul a ajuns cum a ajuns si ca userii noi il strica. GRESHIT! NU doar EI! Shi noi restul, care suntem mari shi tari...UUUUUUUUH! Bazatzii! .!!!
Neah. Uite, decat sa citesc niste copii care se agita deschizand un alt thread, inutil, pentru desene animate, prefer sa citesc aberatiile destepte ale Ambrei, ale lui crydead, ale proaspat revenitului piron si ale altora care nu ma plictisesc cu rulz, kicks ass sau alte rahaturi. Intelegi, Demona?-asianica(!) avocata a poporului era sa zic
__________________
How is the KKK like a Group of Real-Estate Agents?
K's is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 12:48   #23
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Nu e chestia de felicitari MinRepule, dar deja intrecem masura cu multe chestii shi nu e cazul. Shi a trebuit sa vina doi useri, Petunia si The Mole, sa ne demonstreze noua asta. Cam tarziu, dar macar s-a intamplat. De aici sa vedem ce facem. Pare destul de "dramatica" faza, movie thingei "save the worlds stuff", dar ma rog... Acuma sper ca Ambra Blu, sa nu inceapa cu injuraturi shi alte chestii shi va demonstra macar aici putzina diplomatzie shi tact. Nu ca sa-mi demonstreze mie ceva(sau altcuiva de aici), ci sa-shi demonstreze lui ca e asha inteligent cu crede...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 13:03   #24
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Intratzi la Cafenea sa vedetzi akolo balarii de topicuri cu Amba is to leave cinemagia, pironul is back shi "cheshtii" de genul asta. Romanul asta e om prost. In loc sa-l primeasca pe nou venit cu un salut mai degraba il inura shi il face prost. Ce sa zic marii useri ai Cinemagiei!

Aceasta atitudine de superioritate ma face sa vomit :sick: shi imi aduce aminte in acelashi timp de jay & Silent Bob Strike Back in care dl Afflek care deshi nu-l suport zice clar k asha zishii dedicatzi ai filmului: Ambra, Pironul hsi "the gang" ... come to "BITCH" about movies ... and talk dirty ... Asha shi Ambra de ex. nu are el parte de pasarica acasa shi vine shi "ejaculeaza" pe forumul asta tot stresul lui.

Tot ce se intampla este de-a dreptul TRIST!
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 13:55   #25
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Este frumos cind o mina de gnomi se aseaza in pozitie, de lupta cred ei, de coit zic eu. E si mai frumos cind, desi ar fi putut fi doar un surmenaj a trois - eu, Petunia si celalalt nickname flatulant - a trebuit sa mai intervina trei tristi, namely, pre numele lor de forum: Demona, MinRep si Gandalf sau Ghiondolf, nu stiu daca am scris bine. Sigur, cu un asa potpuriu purpuriu pe urme, ar trebui sa ma simt iritat sau cel putin sa reactionez in vreun fel la pruritul generat de actiunea subersiva a micilor germeni. Cu alte cuvinte, renuntind la stilul abscons, pot spune ca ma simt la fel de stimulat de atacul vostru ca de atacul gonoreei. Desi, judecind dupa insistenta atacului si felul cum actioneaza ei subcutanat - silently, moving along the dusty boulevards - cred ca mai degraba am de-a face cu sarcoptul riiei. Demona, care in viata de zi cu zi este o asistenta specializata in clisme si spalaturi stomacale ar putea sa imi dea o mina
(bine, as putea sa o rog sa imi dea si head, dar nu vreau sa ma murdaresc pe pula) o mina de ajutor in identificarea corecta a simptomelor. MinRep, un nickname si o personalitate la fel de accentuata ca un dummy text, ma face sa ma simt ca in volumul lui Suetonius, Vietile Celor Doisprezece Cezari. Stiu ca nu sinteti asa de culti ca mine, asa ca va si explic scena de care imi aminteste: se pare ca un cezar oarecare - imparat roman pentru neofiti - avea o perversiune sexuala: ii placea sa inoate gol in bazin, in timp ce isi lasa membrul supt de infanti in virsta de citeva luni, carora tocmai le dadusera dintii. Finally, pe lista preputelor care trebuie evirate (si nu circumcise) de pe forumul asta, este Gandalf, Gandalb, whatever. Da, pulica, n-am pasarica acasa si tocmai asta ma face ca, de fiecare data cind variez pe forum, sa constat si eu ca e trist, iar tristetea mea postcoitala este oarecum atenuata de fericirea blinda ca unu' ca tine a pus botu'. Sigur, dupa o portie de copii cruzi care se aseaza ordonat sub forma de basorelief pe dintii tai, incit dantura ta o sa arate precum Columna lui Traian, ma simt putin redundant si simt nevoia sa imi variez varietura. Daca mai aveti chef sa ne dam lame, veniti mai multi, asa, citi sinteti, sinteti prea putini, iar sintagma era "prosti, dar multi".
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 14:08   #26
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Voi traitzi in cardashie ... Intra unu pe forum vede k a ieshit scandal shi il cheama pe altul sa dea shi ala cu parul. :lol:
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 14:56   #27
christi
Guru
 
christi
 
Join Date: Feb 2002
Location: route 66
Posts: 676
Send a message via Yahoo to christi
Bah, parca ai fi Cornel Dinu. La fel de prost si cu aceleasi comentarii aberante, din care nu stiu daca intelegi ceva. Citindu-ti postul, efectiv mi-ai facut sila. Mi-ai aratat la ce nivel josnic poti ajunge cind niste useri noi, pe care nici macar nu ii cunosti, nu au aceeasi parere cu tine.
Iar comentariile despre Demona... nici macar nu mai merita discutate. Mi-e rusine si sa ma gindesc ca sint de atita timp pe acest forum si abia acum vad care iti este adevarata fatza. Si mi-e rusine si ca ajunsesem sa-ti citesc articolele din revista, si in unele momente chiar sa ma gindesc ca - poate - ai dreptate.
Dar sa stii, ca pentru orice user neutru (nu eu, pentru ca eu o cunosc suficient de bine pe Demona pentru a fi de partea ei in disputa cu tine si cu orice alt mascarici de aici), citind acest thread, tu esti cel care pare penibil, si care iese (si este) prost.
Acum cu siguranta vor urma alte balacareli si la adresa mea... sincer, ma doare undeva. M-ai convins ca esti penibil. Orice spui de acum nu va schimba nimic.
__________________
We are accidents waiting to happen...
christi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 15:24   #28
The Mole
Novice
 
The Mole
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Same Happy Tree
Posts: 8
Originally Posted by christi:
Dar sa stii, ca pentru orice user neutru (nu eu, pentru ca eu o cunosc suficient de bine pe Demona pentru a fi de partea ei in disputa cu tine si cu orice alt mascarici de aici), citind acest thread, tu esti cel care pare penibil, si care iese (si este) prost.

Sint de-acord cu christi.Si eu sint de partea demonei, chiar daca n-o cunosc. Dar si ea ne-a luat noua apararea cind a fost nevoie.

Oricum... tocmai am vorbit cu Petunia si am ajuns la concluzia ca cel mai bine e sa-l ignoram pe acest infect ambra blu. eu n-o sa-i mai raspund la nici o aberatie, si amindoi vom posta doar on-topic.

Deci... care e personajul vostru favorit din HTF? Al meu e evident The Mole, dar imi mai place si Toothy. E simpatic.
Si pina acum, cel mai misto episod a fost cel cu "eye-bungee" - cei care l-au vazut stiu la ce ma refer
The Mole is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 15:47   #29
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
Originally Posted by The Mole:
Si pina acum, cel mai misto episod a fost cel cu "eye-bungee" - cei care l-au vazut stiu la ce ma refer

daaaaa...super episodul.uitati-va la poza asta.e mortala.

http://usuarios.lycos.es/granada79/fondos/037.jpg
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 16:24   #30
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by christi:
Bah, parca ai fi Cornel Dinu. La fel de prost si cu aceleasi comentarii aberante, din care nu stiu daca intelegi ceva. Citindu-ti postul, efectiv mi-ai facut sila ... Si mi-e rusine si ca ajunsesem sa-ti citesc articolele din revista, si in unele momente chiar sa ma gindesc ca - poate - ai dreptate.

Cocosel, cred ca ai incercat aici o decarotare si ti-a iesit o decalotare.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 16:35   #31
christi
Guru
 
christi
 
Join Date: Feb 2002
Location: route 66
Posts: 676
Send a message via Yahoo to christi
Originally Posted by The Mole:
Si pina acum, cel mai misto episod a fost cel cu "eye-bungee" - cei care l-au vazut stiu la ce ma refer

Mie mi-a placut mult un episod... nu mai stiu cind l-am vazut, parca acum doua seri, pe MTV2, in care The Mole (hello, Mole ) juca bowling cu capul unuia A fost dragutz. Really happy & uplifting
M-am uitat la gramada de poze de pe linkul de mai sus, n-am gasit nici una din episodul respectiv.
Oricum.... showul are si site oficial -- www.happytreefriends.com
__________________
We are accidents waiting to happen...
christi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 16:54   #32
MinRep
Legend
 
MinRep
 
Join Date: Jan 2003
Location: Transilvania
Posts: 2,904
Send a message via Yahoo to MinRep
Originally Posted by Ambra Blu:
Este frumos cind o mina de gnomi se aseaza in pozitie, de lupta cred ei, de coit zic eu. E si mai frumos cind, desi ar fi putut fi doar un surmenaj a trois - eu, Petunia si celalalt nickname flatulant - a trebuit sa mai intervina trei tristi, namely, pre numele lor de forum: Demona, MinRep si Gandalf sau Ghiondolf, nu stiu daca am scris bine. Sigur, cu un asa potpuriu purpuriu pe urme, ar trebui sa ma simt iritat sau cel putin sa reactionez in vreun fel la pruritul generat de actiunea subersiva a micilor germeni.
Ambra, eu nu te-am atacat pe tine, i-am dat doar deptate Demonei... Cred ca nu ai inteles care e faza! Am ras la mesajul tau, dar nu m-am lasat impresionat...



Originally Posted by Ambra Blu:
MinRep, un nickname si o personalitate la fel de accentuata ca un dummy text, ma face sa ma simt ca in volumul lui Suetonius, Vietile Celor Doisprezece Cezari. Stiu ca nu sinteti asa de culti ca mine, asa ca va si explic scena de care imi aminteste: se pare ca un cezar oarecare - imparat roman pentru neofiti - avea o perversiune sexuala: ii placea sa inoate gol in bazin, in timp ce isi lasa membrul supt de infanti in virsta de citeva luni, carora tocmai le dadusera dintii.







gt...
__________________
"And in case I don't see ya: good afternoon, good evening and good night!"
(Jim Carrey - "Truman Show")
http://poisonwhiskey.blogspot.com/
MinRep is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 17:05   #33
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by MinRep:
Ambra, eu nu te-am atacat pe tine, i-am dat doar deptate Demonei... Cred ca nu ai inteles care e faza! Am ras la mesajul tau, dar nu m-am lasat impresionat...

Baietel, in sparingurile cu voi ma simt ca softul Flash rulind pe un HC. Oricum, cind vrei sa ripostezi, fa-o cu curajul dat de majuscule. Asa, cind scrii tu injuriile sau ce scrii tu acolo cu fonturi micsorate ma simt de parca vrei sa ma ataci subliminal. Si nu ma tem decit ca am sa simt pumnalul infipt in spate prea tirziu, noaptea, cind dorm, si nu vreau sa imi strice vizionarea viselor.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 17:09   #34
EgoN
Guru
 
EgoN
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 740
acesti tineri nebadaiosi, lolek si bolek, ce si-au facut intrarea intr-un stil de categoria musca, rog sa nu va agitati asa de tare ca in ritmul in care postati ajungeti guru in curand si e periculos pentru varsta voastra. iar pentru useri vechi ce i-au aparat rog sa cititi cu atentie posturile si sa vedeti cine a atacat primul.
iar pentru ambra: bro, "viata e un meci la categoria grea, cea mai buna lovitura ramane eskiva"
__________________
I smile and I sip my opium tea.
EgoN is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 17:40   #35
zizi
Guru
 
zizi
 
Join Date: Mar 2004
Location: cum unde?
Posts: 451
da, in plus, se simte putzin plecarea in vacantza a moderatorilor, caci altfel nu-mi explic existentza unui asemenea topic:
1. MAI EXISTA UNUL PE ACEEIASI TEMA, DEJA DESCHIS(culmea, chiar de catre ambra, taa!!!)
2. este plin de balacareri off topic.

(p.s. pt. NOUL(?) user, chip shi dale: mai exista gramezi de dedublari--ma scuzi daca greshesc-- pe forum care n-au tzinut mai mult de-o saptamana.)
__________________
zizi
zizi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 18:55   #36
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Nu-mi vine sa cred. Nu vreau sa i-au apararea nimanui, dar ceva miroase urat aici...
In primul rand
Originally Posted by Petunia:
ambra blu:era de asteptat o astfel de reactie
Originally Posted by Petunia:
se pare ca pentru inceput pe tine,pasarel
De unde stiai mai Petunia ca Ambra ar avea o astfel de reactie? Si de unde stiai ca e pasarel? Acum tu o sa-mi raspunzi ca ai cautat pe forum, dar daca ai cautat cum de nu ai gasit si topicul despre care spune zizi??

Iar in al doilea rand, atacurile asupra Demonei, Gaandalf, Minrep sau christi mi se par cam deplasate....
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 18:56   #37
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Nu-mi vine sa cred. Nu vreau sa i-au apararea nimanui, dar ceva miroase urat aici...
In primul rand
Originally Posted by Petunia:
ambra blu:era de asteptat o astfel de reactie
Originally Posted by Petunia:
se pare ca pentru inceput pe tine,pasarel
De unde stiai mai Petunia ca Ambra ar avea o astfel de reactie? Si de unde stiai ca e pasarel? Acum tu o sa-mi raspunzi ca ai cautat pe forum, dar daca ai cautat cum de nu ai gasit si topicul despre care spune zizi??

Iar in al doilea rand, atacurile asupra Demonei, Gaandalf, Minrep sau christi mi se par deplasate....
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 18:58   #38
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
:shock:
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:35.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells