Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Filme la TV

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Apr 2010, 18:04   #201
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Faza aia de la TC cu Russell e o alta dovada pentru care nu va castiga. Nu le are cu social skills. Cineva ar trebui sa-l anunte ca scopul jocului e sa castigi, nu sa ii elimini pe restul. El e expert in asta, dar lipseste finalizarea, din cauza asta nu e the best ever.

Jeff e ridicol in ultimul timp. In trecut nu imi imaginam un Survivor fara el, insa acum chiar o vad ca pe o buna posibilitate. Ca alternativa ar fi frumos ca un ex jucator sa se intoarca pe post de host.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 18:37   #202
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Da, corect. Desi e greu sa afirmi ca jucatorul X e cel mai bun jucator din istoria jocului, cu siguranta nu e greau sa spui ca Russell NU e acel jucator.

Originally Posted by moltisanti88:
Ca alternativa ar fi frumos ca un ex jucator sa se intoarca pe post de host.

Asa-i ca te gandesti la Boston Rob?
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 18:50   #203
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
De ce nu Cirie?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 19:12   #204
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Eeeeee...as vrea eu.
Dar nu cred ca are sanse prea mari, de la Micronesia incoace am avut impresia ca Jeff are ceva (si) cu ea.
Oricum, nu mi-o pot imagina zicand "Survivor ready?".
Cel putin nu fara sa izbucneasca in ras.

Sa faca inca un all stars cu premiul sansa de a deveni noul host.
Nah, ar fi prea aiurea.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 19:23   #205
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Oricum nu ne garanteaza nimeni ca noul host va fi cu mult mai bun. Poate va fi si mai rau cu participantii
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 19:34   #206
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Pey sa speram ca nu va avea cine stie aere din primele sezoane.
Sau sa speram ca Jeff e doar frustrat deoarece his buddy Colby nu face nimic si incearca sa ii puna pe ceilalti concurenti intr-o lumina cat mai proasta.

Oricum, ma enerveaza ca nimeni nu apreaciaza adevaratii jucatori si ii pupa undeva pe ceilalti. De exemplu faza cu JT, majoritatea articolelor pe care le-am citit sustin tare si raspicat ca miscarea lui JT a fost de fapt foarte inspirata, ca ar fi mers cu oricine altcineva, ca e nedrept ca nimeni nu a vazut Samoa (desi asta chiar asa e) si nu merita nici macar in Top 5 (sau 3, poate era 3) al celor mai cretine miscari ever.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 19:39   #207
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Daca macar unul dintre concurenti ar fi vazut sezonul 19 l-ar fi votat pe Russell din prima incercare.

Referitor la miscarea lui JT, eu zic ca nu a fost o idee chiar atat de tampita, ci a fost una extrem de riscanta. Daca i-ar fi reusit toata lumea l-ar fi ridicat in slavi si nu ar mai amintit nimeni de Stephen cand ar vorbi despre JT.

Clipurile de la Ponderosa sunt destul de interesante Imi place cand le da de mancare dupa ce sunt eliminati http://www.cbs.com/primetime/survivo.../?vs=Ponderosa

Apropo, Coach parca e Michael Scott din The Office
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2010, 19:53   #208
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Dar cum sa nu fie tampita?
A dat un Idol unui membru din tribul advers, bazandu-se doar pe presupunerea lui Rupert (care, nu e niciun secret ca nu e cel mai priceput strateg). Si tribul respectiv se numeste THE VILLAINS TRIBE. Chiar daca nu l-a vazut pe Russell in Samoa, nu ar trebui sa stie mai bine? A castigat jocul, totusi. Nu a spus Jeff de nu stiu cate ori ca "The Villans: the most notorious, deceiving, manipulative players ever"...

Si in plus, de ce sa nu astepte pana la The Merge? Chiar daca Russell ar fi fost votat, si-ar fi folosit Idolul dupa ce se reunesc triburile si ar fi votat o Villain girl, si ar fi avut avantaj. Cum sa nu te gandesti la varianta asta cand n-ai nimic de facut toata ziua? Sau daca ai luat in calcul si varianta asta, cum DUMNEZEU ai ales ca prima metoda e mai buna sau mai sigura?

Cred ca e foarte rezonabil sa spunem ca, practic, Amanda a fost votata din vina lui JT (si pentru ca a dat inapoi indiciul, dar asta e alta poveste). Daca un villain ar fi plecat in locul lui JT, sansele ca Amanda sa fi plecat dupa erau muuuuuuuuuuult mai mici, fiindca JT e considerat un jucator mai puternic decat Amanda. Si cred ca e la fel de rezonabil sa spunem ca toti Eroii care vor pleca inaintea unui Villain au iesit din joc din cauza miscarii lui JT. Pana acum, si-a nenorocit jocul sau si pe cel al Amandei. Cati alti jucatori si-au stricat si jocul lor si cel al altora?

Refetor la clipul acela, am vazut unul in care, explicatia Amandei pentru ca a iesit din joc a fost "Candice screwed up everything", sau ceva de genul.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 May 2010, 09:36   #209
costyn162
Veteran
 
costyn162
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 151
Am vazut episodul deci am revenit cu parerile despre evenimentele din acest episod.

Originally Posted by moltisanti88:
Candice a dezamagit din nou si a aratat de ce nu-si merita locul in acest all stars.

Sunt total de acord. Candice cred ca stie foarte bine sa patineze pentru ca a alunecat perfect printre concurenti atat in Cook Island cat si in acest sezon. Si faptul ca s-a lasat pacalita de Russel o pune pe aceeasi linie cu J.T.(eu unul o asez pe o trepta mai jos). Astept sa vina momentul cand Russel o va trada si o va elimina.

Originally Posted by shadowofnight:
La fel si Colby. M-a amuzat cum el incerca sa vizioneze filmul ala in timp ce alea doua se bateau ca proastele pentru indiciu.

Colby este absent la joc. Din moment ce era in alianta cu Amanda de ce i-a zis sa-i dea idolul lui Danielle. Eu unul pur si simplu il pastram. E un joc si daca nu ai grija de un lucru atat de imporant o platesti. Deci Colby este al doilea care coboara in topul preferintelor mele.

Originally Posted by shadowofnight:
Ai vazut cat de nesimtit a fost Russell la TC?
"Sandra is just there." Netrebnicul.

Inteleg ca fost nenorocit, si-a clasat emmbrii aliantei evident iar pe Sandra a exclus-o. Insa ce nu inteleg este de ce Sandra a votat-o totusi pe Amanda. Insa, cred ca e singura persoana cu care tin in acest sezon.

Originally Posted by shadowofnight:
Ce naiba a patit sezonul asta?

Este un sezon cu mult mai multa actiune insa mult mai fals decat celelalte. Jeff face comentarii cat se poate de subiective iar locurile unde pun acei idoli de imunitate sunt pur si simplu absurde. In bolul cu floricele, hai sa fim seriosi...

Originally Posted by moltisanti88:
Faza aia de la TC cu Russell e o alta dovada pentru care nu va castiga. Nu le are cu social skills. Cineva ar trebui sa-l anunte ca scopul jocului e sa castigi, nu sa ii elimini pe restul. El e expert in asta, dar lipseste finalizarea, din cauza asta nu e the best ever.

Sunt total de acord. Insa, la cate se intampla in sezonul asta nu m-ar mira mai nimic. Din punctul meu de vedere Russel nu as putea sa castige niciodata insa asa cum toti se lasa pacaliti de el poate asa o sa il voteze si la final.
costyn162 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 May 2010, 09:38   #210
costyn162
Veteran
 
costyn162
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 151
Pe post de host nu cred ca Cirie ar fii cea mai potrivita. Iar despre Boston Rob la cum vorbeste cred ca i-ar lua ceva timp sa explice proba. Totusi, hai sa fim seriosi, cat va dura Survivor nu cred ca se va schimba host-ul. De dat afara cu siguranta nu il vor da pe Jeff iar sa renunte el in nici un caz la cati bani a castigat datorita acestui concurs.
costyn162 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 May 2010, 13:33   #211
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Originally Posted by costyn162:
Insa ce nu inteleg este de ce Sandra a votat-o totusi pe Amanda.

Deoarece Candice a vrut sa o voteze pe Amanda. Daca Sandra ar fi votat-o pe Parvati ar fi fost 5-5.

Quote:
Russel nu ar putea sa castige niciodata insa asa cum toti se lasa pacaliti de el poate asa o sa il voteze si la final.

Eu am vazut cateva clipuri cu Ponderosa, in care Coach + Courtney + JT + Amanda sustineau sus si tare cat de mult il urasc (Courtney in special) si cum nu ar vota pentru el niciodata. Russell nu le are cu partea sociala a jocului, deci ma indoiesc sa reusasca sa ii convinga la Final TC. Deja sunt 4 voturi impotriva lui. Rupert a spus de nenumarate ori ca Russell "is a piece of garbage". Dupa cum ai spus si tu, probabil o va trada si elimina pe Candice, asa ca ea va fi suparata si nu va vota pentru el. Pana acum sunt 6 voturi imptoriva lui. Sandra cu siguranta nu il va vota, il uraste de moarte; iar daca le tradeaza pe Parvati si/sau Danielle, mai mult ca sigur nici una din ele nu va vota pentru el. Si ne mai raman Jerri si Colby. Habar nu am ce ar face ei, dar chiar daca printr-o MINUNE l-ar vota pe Russell, ar fi doar 2 voturi. Russell nu poate castiga.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 May 2010, 08:34   #212
costyn162
Veteran
 
costyn162
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 151
Chiar daca Russel este raufacator autentic s-ar putea ca multi concurenti sa aprecieze faptul ca a fost un jucator foarte pregatit din punct de vedere strategic si sa-l voteze. Dar se poate sa fie si furiosi ca i-a tradat. Insa Parvati si Danielle s-ar putea sa nu fie tradate si sa le ia cu el in finala. Ramane de vazut.
costyn162 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 May 2010, 08:17   #213
costyn162
Veteran
 
costyn162
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 151
Deci episodul 12 nu mi-a placut desi a avut si partile lui bune. Prima parte m-a enervat din nou Colby la proba pentru imunitate: cum este posibil ca fiind clar in pericol de a fii eliminat sa renunti dupa cateva zeci de minute pentru 2 gogosi;absurd. Insa ce a fost bine este ca Candice a fost eliminata datorita ideii lui Jerri. In a doua parte, imunitatea desigur ca nu mi-a placut pentru ca a castigat Russel. Iar acea minciuna pentru a le desparti pe Parvati si pe Danielle a fost josnica. Faptul ca au eliminat-o pe Danielle m-a scos din sarite. Insa acum incepe un joc nou, pentru ca Parvati a abandonat alianta. Jerri m-a enervat, tot nu pot sa cred cum mai pot avea oamenii astia inceredere in Russel. Sper ca Rupert si Colby sa nu se lase inselati de Russel desi cred ca o vor face. Inchei prin a spune ca ma bucur ca Sandra a gast idolul imunitatii.
costyn162 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 May 2010, 09:35   #214
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Originally Posted by costyn162:
Deci episodul 12 nu mi-a placut desi a avut si partile lui bune. Prima parte m-a enervat din nou Colby la proba pentru imunitate: cum este posibil ca fiind clar in pericol de a fii eliminat sa renunti dupa cateva zeci de minute pentru 2 gogosi;absurd. Insa ce a fost bine este ca Candice a fost eliminata datorita ideii lui Jerri. In a doua parte, imunitatea desigur ca nu mi-a placut pentru ca a castigat Russel. Iar acea minciuna pentru a le desparti pe Parvati si pe Danielle a fost josnica. Faptul ca au eliminat-o pe Danielle m-a scos din sarite. Insa acum incepe un joc nou, pentru ca Parvati a abandonat alianta. Jerri m-a enervat, tot nu pot sa cred cum mai pot avea oamenii astia inceredere in Russel. Sper ca Rupert si Colby sa nu se lase inselati de Russel desi cred ca o vor face. Inchei prin a spune ca ma bucur ca Sandra a gast idolul imunitatii.
Pai nu cred ca au incredere in el, dar tu nu ai tine langa tine un jucator in fata caruia nu ai cum sa pierzi in finala? Cu toate declaratiile lui, in stil Ali, e clar ca Russell nu e cel mai bun, pentru ca, precum am zis-o mai sus, scopul jocului e sa castigi, nu sa ii elimini pe ceilalti, din acest punct de vedere Sandra are o strategie mai buna. Mie imi place mult Russell, e un personaj extrem de important pentru entertainment-ul din Survivor, pacat ca nu le are cu jocul social.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 May 2010, 09:45   #215
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Jeffrey a fost baiat destept episodul trecut. Bravo lui, sa citeasca indiciul cu voce tare, ca sa-l auda toata lumea, indiferent daca au castigat proba sau nu. Data viitoare ar putea la fel de bine sa aduca un Idol cu el si sa-l arunce peste umar, cum fac miresele cu buchetul de flori.

Singura parte care mi-a placut a fost ca Sandra a gasit HII. Desi, mi s-a parut penibil cum toata lumea a luat-o razna cand au ajuns in tabara. Ma enerveaza nespus vanatoarea asta de Idoli. Deja e al saselea Idol sezonul asta.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 May 2010, 17:11   #216
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Am vazut azi ultimele doua episoade si mi s-au parut geniale. mi-a parut super rau de amanda, dar nu prea a avut ce sa faca. era nasol sa nu-i dea indiciul lui danielle, dar eu una l-as fi deschis si l-as fi citit.
Oricum a dovedit inca o data ca e cu ochii acolo unde trebuie, spre deosebire de Colby care era de pe alta planeta.

Ultimul episod a fost iar genial, in prinul rand pentru ca a iesit Candice (care m-a enervat la faza cu amanda), si apoi pentru ca Russell a scos-o pe Danielle. Culmea e ca de fapt strategic ar fi trebuit sa o scoata pe Parvarti pentru ca Danielle acceptase sa-i faca jocul adica sa nu-i spuna lui Parvarti de discutia cu Russell. Dar na, l-a vrajit si pe el Parvarti. Oricum mie clar imi placea mult mai putin de Danielle asa ca m-am bucurat ca a iesit.
Plus ca a iesit pe prostia ei ca daca la tribal council nu dadea in sus si jos cu mirifica ei alianta, poate mai avea o sansa...

Oricum pentru mine Russell e clar cel mai bun jucator ever, si mi-ar placea sa ajunga in finala. Din pacate insa cred ca si-a facut prea multi dusmani pe fata...nu stiu daca o sa reuseasca sa reziste pana la final. Oricum, foarte tare sezonul asta.
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 May 2010, 20:22   #217
costyn162
Veteran
 
costyn162
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 151
E clar k sunt pareri impartite in ceea ce il priveste pe Russel. Mie nu mi se pare cel mai bun jucator. Sa tradezi in stanga si in dreapta cu atata usurinta te poate duce departe in joc dar vine momentul cum e finala in care platesti pentru toate. In felul in care joaca Russel nu o sa castige Survivor nici daca joaca in 10 sezoane. Faza cu Danielle mi s-a parut o greseala, pur si simplu nu trebuia sa o elimine, chiar nu si-a avut rost intriga aia. Sandra are o pozitie deastul de buna in concurs si cred ca este singura cu care tin cu adevarat. In Rupert mi-am pierdut speranta pentru ca sunt convins ca se va lasa convind de Russel.
costyn162 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 May 2010, 13:25   #218
capodecina
Senior
 
capodecina
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 129
Originally Posted by ricutza:
si-a facut prea multi dusmani pe fata...nu stiu daca o sa reuseasca sa reziste pana la final.

Ma enerveaza ca nu o zboara pe spurcata aia` de Sandra.
capodecina is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 May 2010, 15:15   #219
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
molti, ziceai ca vei face o analiza a jocului fiecaruia dintre ultimii 5 sau 6 participanti.
Chiar daca nu prea mai are rost....da-i drumul, ca sunt curios ce vei zice! Desi am o vaga idee.
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 May 2010, 16:25   #220
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Da, ai dreptate . Ti-am spus la inceput ca nu prea am favoriti atunci cand debuteaza un nou sezon (asta cu conditiile sa nu fie All Stars) si imi fac pareri referitoare la concurenti dupa vreo 8-9 episoade, iar cand se apropie finala imi gasesc si un personaj pe care sa-l sustin. Acum suntem pe final, cred ca mai sunt 2, maixim 3 episoade, si o sa ma pronunt fata de fiecare participant ramas si, desi nu ma mai intereseaza in mod special, o sa iti zic cine vreau sa castige. Desi amandoi stim cum se vor desfasura lucrurile, o sa incerc sa fiu detasat de spoilere.

Russell - il iau primul pentru ca tot de el s-a discutat pe acest forum. A fost initial unul dintre favoritii mei, si inca e. Omul are personalitate, e charismatic si ma face sa rad. Imi place modul in care joaca Survivor, desi nu se poate cenzura cateodata.(vezi cand i-a zis lui Rob "One of these two", referindu-se la Sandra si Courtney). Nu cred ca va castiga deoarece nu are cine sa-l voteze. Strategia lui e MULT prea agresiva si nu poate convinge pe nimeni ca asa se joaca Survivor. Jocul social e catastrofal si imi pare rau oameni buni care mai scrieti pe forum, dar NU e deloc cel mai bun ever. Sa ajungi in finala ca sa pierzi de fiecare data pentru ca te-ai comportat ca un imbecil e o tactica stupida. Si I get the whole villain thing, favoritul meu all time e Brian (cu Rich a close second), dar el a castigat fiind brutal cu ceilalti. Russell nu se poate compara.

Rupert - parca mi-a placut mai mult in acest sezon decat in precedentele sale aparitii. Pot sa zic ca "Now I get it", referindu-ma la obsesia Americii cu omul acesta. Ok, astea fiind zise, din punct de vedere strategic e tot incapabil si naiv. E clar ca nu stie ce si cum sa faca ca sa ajunga departe si sa castige, a ajuns pana aici din cauza faptului ca Russell e paranoic. Sunt sigur ca si el si-a facut dusmani si cred ca e si el destul de insuportabil prin tabara (vezi cand a certat-o pe Candice in legatura cu modul in care aceasta prepara mancarea). Oricum e un erou, si daca ajunge in finala e greu sa nu-l votezi, atata timp cat in juriu exista un JT, care gandeste ca o piatra si voteaza nu pe baza argumentului "cine e cel mai merituos" ci pe argumentul "he's a hero". Nu merita sa castige si daca nu iese inainte de final 3, probabil ca va aduna niste voturi.

Colby - dezamagitor. Nu numai ca nu spune nimic, dar nici nu face nimic si nu e acelasi om. Chiar si in sezonul 8 a fost mai interesant de urmarit, acum e schimbat si ma deranjeaza sa il vad asa. Parca e un prieten din liceu cu care nu te-ai intalnit ani de zile, iar la reintalnire observi ca e un... boschetar, ceva de genul. Nu stiu daca va castiga, inca il simpatizez si vreau sa ajunga cat mai departe, dar nu merita sa castige, si din punctul meu de vedere nici nu ar merita sa fie in acest sezon. A fost pur si simplu useless.

Parvati - hmmm. deci pe ea nu am suportat-o de la inceput. lipsa de moralitate in jocul ei ma dezgusta si voiam sa iasa din episodul doi cand l-au votat pe Randy...ah cate s-ar fi schimbat daca Rob ar fi votat-o atunci pe Parvati. E o fosta castigatoare, deci stie cum e sa castigi, strategic cunoaste jocul, dar se foloseste de unele trucuri de care altii nu dispun. Combina strategia cu sex-appealul si e greu sa o scoti afara, din cauza aceasta e periculoasa. Dar aici se rezuma descrierea ei ca jucatoare Survivor. E doar periculoasa, din punct de vedere strategic exista persoane care gandesc mai mult, mai bine si mai sanatos decat ea. Nu vreau sa castige!

Jerri - nu ma prea intereseaza de soarta ei. e ca si Colby. Pur si simplu nu o vreau in finala pentru ca l-a tradat pe Rob si l-a derutat si pe idiotul ala de Coach...asa ca...nu imi pasa. Jocul ei e lipsit de loialitate si de miscari strategice importante. Ea s-a dus cu "majoritatea", Russell o poarta spre finala, la fel cum o face si cu Parvati sau Sandra.

Sandra - e preferata mea acum. Sandra a mai castigat o data prin strategia ei "as long as it ain't me" si poate ca o va face inca o data. O merita pentru ca stie cum sa-l joace pe Russell. Jocul ei social, relaxat si oarecum indiferent e cel mai mare atu al ei, stie cand sa taca, stie cand sa faca o miscare buna, e mai desteapta decat Russell, cel putin la nivel de observatie al celorlalti jucatori. Nu se panicheaza, nu e paranoica, e intr-adevar o jucatoare buna. Probabil ca va castiga, e favorita in acest moment. Pay attention people. Daca Russell e chiar atat de MARE jucator isi va da seama ca nu va avea cum sa castige cu Sandra in finala si va trebui sa renunte la ea. Trebuia sa ramana cu Danielle, si-a sapat singur groapa....ma rog... Sandra FTW!

Acum e randul tau
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:00.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells