Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 11 Jan 2012, 16:38   #2061
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by Sorin87:
sunt fericit pentru ca nu e zapada

Sorin la ce mesaje compui aici, ma tot intreb cati ani ai.
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jan 2012, 09:18   #2062
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
cristina... pai el e sorin87... deci trag concluzia ca e aparut in 1987 , dar mai degraba ar suna mai bine sorin97
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jan 2012, 14:28   #2063
chuckyfan
Guru
 
chuckyfan
 
Join Date: Mar 2010
Location: Kiribati
Posts: 1,652
care multiplicat cu un numar aleatoriu alfa impartit la pi si adunat la 4 o sa va dea 2001 cu o marja de eroare de plus / minus un an.
chuckyfan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jan 2012, 23:22   #2064
AndreiStefan
Guru
 
AndreiStefan
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 325
Originally Posted by chuckyfan:
care multiplicat cu un numar aleatoriu alfa impartit la pi si adunat la 4 o sa va dea 2001 cu o marja de eroare de plus / minus un an.

cel mai prost banc postat de sorin, nu poate concura cu duma asta...

Chiar daca uneori...sau deseori...are un mod mai "sarac" de a se exprima, poza(pozele) cu care s-a perindat pe la avatar imi lasa impresia ca are in jur de 8 ani peste tine...pentru ca din cate imi amintesc(sper sa nu ma insele memoria), esti un pusti in jur de 16-17 ani. Macar pentru diferenta asta de varsta, ar trebui sa lasi un pic din aroganta asta deoparte, tipica celor nascuti dupa 90.
__________________
But I, being poor, have only my dreams. I have spread my dreams under your feet. Tread softly because you tread on my dreams.
AndreiStefan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 00:15   #2065
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Men!!!
Aici e vorba de fericire și ei povestesc despre vârste. De parcă asta ar conta atât de mult.
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.
vave is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 08:36   #2066
chuckyfan
Guru
 
chuckyfan
 
Join Date: Mar 2010
Location: Kiribati
Posts: 1,652
sunt fericit pentru ca AndreiStefan nu-mi poate suporta dumele proaste si pentru ca a nins din nou, destul de mult.
chuckyfan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 08:59   #2067
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
andrei, vezi ca in cazul sorin87 ceachifan ,eu tin cu ceachifan, chit ca e mai mic, dar totusi ce zice si cand zice nu denota varsta lui.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 09:37   #2068
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,622
Rog orice persoana mai mica decat mine sa ma respecte Atunci o sa fiu si eu fericit
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 12:49   #2069
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Așa cum vă rog și eu să încetați cu off-topicul inutil.
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.
vave is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 13:03   #2070
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,622
Sunt fericit sa te anunt ca o sa incerc sa fiu off topic doar intr-un mod util
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 14:54   #2071
chuckyfan
Guru
 
chuckyfan
 
Join Date: Mar 2010
Location: Kiribati
Posts: 1,652
V-am spus ca sunt fericit ca ninge............si ninge!!

http://i.minus.com/jssHF1poa7YKl.JPG
chuckyfan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 15:10   #2072
AndreiStefan
Guru
 
AndreiStefan
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 325
Sunt fericit ca din ce in ce mai multi aroganti tristi si infecti cu tente de pupincuristi dezlantuiti, se pot perinda liberi pe forumuri fara botnita ori lesa, avand posibilitatea sa-si ofere "sublimele dume" celor cu un simt al umorului la fel de subdezvoltat
__________________
But I, being poor, have only my dreams. I have spread my dreams under your feet. Tread softly because you tread on my dreams.
AndreiStefan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 18:54   #2073
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Eram destul de sucarit ieri dupa amiaza dar am intrat intrun magazin Decathlon si starea mea s-a schimbat brusc . Sa vezi atitea perechi de incaltaminte , undite , role ,corturi ,patine ,clapari ,veste de ski ,cizme de pescari ,veste de vinatoare , rate de cauciuc , ciorapi flausati ,bocanci pentru catarat ,busole ,termosuri ,cutite uriase ,cauciuli flausate ,samd . - mi s-a parut ma aflam in depozitul unor exploratori , oameni care se pregateau de ispravi mari :escaladarea unor ghetari coborirea in grote abisale sau vinarea unor bestii uriase aflate in paduri necalcate de om . Am iesit din magazin cu o stare de bine simtindu-ma in siguranta , o amorteala vatuita . Daca exista oameni care sa imbrace echipamentele alea ,sa infrunte temperaturi de -50 de grade ,sa se scufunde in apa rece ,inseamna ca resemnarea mea din acea zi era inutila .In cinstea acestor viteji beau si eu o bere .
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jan 2012, 20:24   #2074
marcusARCUS
Guru
 
marcusARCUS
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 948
Sunt fericit pentru ca m-am intors din vacanta si am gasit cele 9 DVD-uri comandate de mine de la ArtificialEye,care trebuiau sa ajunga in 2 saptamani.
__________________
In the event that you find some certain sequences or ideas confusing,please bare in mind,that this is your fault,not ours.You will need to see the picture again and again,until you understand everything.Turn.
marcusARCUS is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jan 2012, 10:25   #2075
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Sunt fericita pentru ca aseara am fost la Teatrul Maghiar unde am asistat la prima repetitie cu public a unui spectacol minunat, "Hedda Gabler" de Henrik Ibsen, in regia lui Andrei Serban, pentru ca am avut ocazia sa ii revad pe Zsolt Bogdan, Imola Kezdi si Andras Hathazi, pentru ca la finalul repetitiei l-am descoperit pe Andrei Serban, "ascuns" in public, intr-un colt al salii.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2012, 15:08   #2076
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
sunt happy pt ca am aflat ca Adrian Nastase a fost condamnat la 2 ani de inchisoare cu executare!
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2012, 17:52   #2077
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by iiii:
sunt happy pt ca am aflat ca Adrian Nastase a fost condamnat la 2 ani de inchisoare cu executare!
Stai linistit ca nu e hotarare definitiva. O sa faca recurs, mai e cale lunga pana in inchisoare cu executare. Iar 2 ani fie vorba intre noi e prea putin pentru Nastase.Daca Nastase la absurd face inchisoare atunci Basescu ar merita 100 ani sa fie condamnat.
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2012, 22:18   #2078
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
pai... sa sti draga mea, ca si 2 anishori de detentie pt un asa bastan e o chestiune serioasa! macar sa stea inchis! bag mana in foc ca anumite funduri nu ar mai sta sigure in ergomaticele de piele. intelgi ce vreau sa zic nu?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jan 2012, 02:02   #2079
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Desi sunt tanar inca,as vrea sa prind ziua cand vreun politician (important) de pe la noi o sa stea mai mult de 2 3 luni la puscarie.Nu ca as dori cuiva sa faca puscarie,dar astia care isi bat joc de tara si de noi chiar merita.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Feb 2012, 14:06   #2080
ProfetulTau
Junior
 
ProfetulTau
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 41
nam dusmani
ProfetulTau is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:33.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells