Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 08 Apr 2011, 11:42   #1
bihoreanu
Banned
 
bihoreanu
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 11
Question Probleme

raspundem la atentionari in masura in care avem timp. lunile martie si aprilie sunt printre cele mai aglomerate din an, cu extrem de multe premiere si cateva festivaluri care trebuie acoperite. Normal ca reducem din timpul acordat contributiilor wiki

Ăsta e răspunsul celor de la Cinemagia la întrebările pe care l-am adresat dumnea lor în legătură cu punctele de pe poze şi sinopsisuri deci aşa respectaţi suntem noi useri care contribuim la pagina acestui site să fie cel mai bun şi cel mai tare şi cel mai complet de ce nu dublaţi munca şi pentru voi va fi mai uşor dupa aceste 2 luni în care nu aveţi timp de noi şi de cele puse pe site pentru că după ce vă veţi pune pe muncă mulţi nu vor primi toate punctele pentru că se vor aduna un volum imens de poze şi sinopsisuri pe care pun pariu că nu pe toate le veţi acoperi şi poate mulţi nu vor mai primi punctele cuvenite cum am mai specificat şi în alte postări, măcar să aveţi decenţa să anunţaţi că nu puteţi acoperi şi cererile de acordare de puncte pentru postările de poze şi sinopsisuri pentru că sunteţi preocupaţi cu alte lucruri mai ales pentru useri noi ca mine care nu au ştiut când sunt aceste festivaluri de acest gen şi alte astfel de evenimente pentru că pe mine unul nu mă preocupă pe lângă faptul că nu am ştiut si nu este o scuză că nu aveţi timp pentru activităţile de wiki legate de poze şi sinopsisuri pentru că voi ne impuneţi să respectăm regulile referitoare la postări,poze,actori,sinopsisuri dacă nu respectăm regulile ne sancţionaţi prin depuncater dar voi nu vă respectaţi useri daţi nişte răspunsuri puerile şi aţi inchis gura proştilor.Vreau să aud şi alte păreri şi daca mai sunt şi alţii ca mine care au mai păţit aşa ceva să imi lase un mesaj ceva să văd numa eu mă plâng greu de crezut dar vreau să văd care a mai avut astfel de probleme sau ceva de genu.
bihoreanu is offline   sendpm.gif
Old 08 Apr 2011, 11:48   #2
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
Prietene... esti frustrat ... get a life cum se zice
__________________
--- Cand te uiti in oglinda si vezi o pata, sterge-o de pe tine, nu de pe oglinda. ---
copila_satanista is offline   sendpm.gif
Old 08 Apr 2011, 13:20   #3
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
mai degraba get a brain

avertisment pentru bihoreanu: daca mai initiezi un singur topic despre wiki, o sa fii banat 3 zile

iti reamintesc ca exista un singur topic legat de problemele sectiunii wiki
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:31.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells