Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 16 Jun 2004, 08:16   #41
iepurilah
Guru
 
iepurilah
 
Join Date: Oct 2003
Location: pe scaun...
Posts: 413
Send a message via Yahoo to iepurilah
Originally Posted by LadyEowyn:
pretty pppppplease .... do it 4 me ...
oofff....desi nu vreau sa ma cert cu astia iar, ti-am zis ca i :love: you, asa ca o sa mai bag unu', probabil mai pe seara....so, stay tuned! [/quote]
__________________
Skill is successfully walking a tightrope over Niagara Falls. Intelligence is not trying.
http://www.contentking.info/itsanimated
iepurilah is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 08:17   #42
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
Originally Posted by TLD:
Benny cam sari in sus repede de la o vreme.. Cei cu tine ai ascultat prea mult ombladon si ti-a dat de ai sarit in sus ca michi maus?! Ai sa o lasam mai moale.. Nu de alte da conflictele deschise pe forum ocupa spatiu degeaba pe serveru cinemagia.. Yo zic sa citesti mai mult pt capacitate ca al anu p vremea asta...
P.S: Sper ca nu o sa incepem acuma sa ne floodam pe nspemii de pagini ca n-am chef!
Inca odata TLD te intreb: De ce nu mai intrii pe forum ? Nu te-am vazut decat in poze dar la stilul asta pe care il ai deja mi-e dor de tine.
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 08:18   #43
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
Originally Posted by iepurilah:
Originally Posted by LadyEowyn:
pretty pppppplease .... do it 4 me ...
oofff....desi nu vreau sa ma cert cu astia iar, ti-am zis ca i :love: you, asa ca o sa mai bag unu', probabil mai pe seara....so, stay tuned!
[/quote]
i'm flirting with my PC already. Pe seara! 8)
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 08:22   #44
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by LadyEowyin:
Originally Posted by TLD:
Benny cam sari in sus repede de la o vreme.. Cei cu tine ai ascultat prea mult ombladon si ti-a dat de ai sarit in sus ca michi maus?! Ai sa o lasam mai moale.. Nu de alte da conflictele deschise pe forum ocupa spatiu degeaba pe serveru cinemagia.. Yo zic sa citesti mai mult pt capacitate ca al anu p vremea asta...
P.S: Sper ca nu o sa incepem acuma sa ne floodam pe nspemii de pagini ca n-am chef!
Inca odata TLD te intreb: De ce nu mai intrii pe forum ? Nu te-am vazut decat in poze dar la stilul asta pe care il ai deja mi-e dor de tine.

Bored of the forum sau cum era... Ce sa mai vad discutii despre filmu : Cine se mai cearta azi pe cinemagia? sau Cum mai revad eu niste injuraturi frumoase si stilizate.... Stai calma nu am parasit definitiv forumu.. Dak vrei sa ma vezi v-am zis la mare la vara o sa fiu pe acolo! Tin sa mai vb cu mr. Gandalf si toti constantenii!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 08:25   #45
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
Originally Posted by TLD:
Bored of the forum sau cum era... Ce sa mai vad discutii despre filmu : Cine se mai cearta azi pe cinemagia? sau Cum mai revad eu niste injuraturi frumoase si stilizate.... Stai calma nu am parasit definitiv forumu.. Dak vrei sa ma vezi v-am zis la mare la vara o sa fiu pe acolo! Tin sa mai vb cu mr. Gandalf si toti constantenii!
ne vedem la FESTIVARA! :lol: Pe cand veniti ca vreau sa merg la niste concerte in germania in vara asta ? Asa ca ziceti si voi pe forum dinainte da?
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 08:27   #46
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by LadyEowyin:
ne vedem la FESTIVARA! :lol: Pe cand veniti ca vreau sa merg la niste concerte in germania in vara asta ? Asa ca ziceti si voi pe forum dinainte da?

Pai eu o sa fiu ep la mare in perioada 26 iulie - 1 august.. asta sigur... Da ai sa nu mai vb off-topic ca sare michi maus asta al forumului pe noi... Si de al 2 pagini de cearta ajungem al 20! Mai vb pe privat - ca e mai shic!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 10:32   #47
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Originally Posted by TLD:
Benny cam sari in sus repede de la o vreme.. Cei cu tine ai ascultat prea mult ombladon si ti-a dat de ai sarit in sus ca michi maus?! Ai sa o lasam mai moale.. Nu de alte da conflictele deschise pe forum ocupa spatiu degeaba pe serveru cinemagia.. Yo zic sa citesti mai mult pt capacitate ca al anu p vremea asta...
P.S: Sper ca nu o sa incepem acuma sa ne floodam pe nspemii de pagini ca n-am chef!

Sar in sus ca am si de ce. Facand abstractie de ultimele 5 mesaje total off-topic iti sugerez sa nu mai vorbesti tu asa cu mine ca pot si eu sa vorbesc la fel cu tine. Cu respect (deocamdata)
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 10:39   #48
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by BeNnY:
Sar in sus ca am si de ce. Facand abstractie de ultimele 5 mesaje total off-topic iti sugerez sa nu mai vorbesti tu asa cu mine ca pot si eu sa vorbesc la fel cu tine. Cu respect (deocamdata)

ei na poftim educatzie...s-au emancipat puradeii...
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 11:03   #49
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Puradeii?!?!?!?
Asta chiar ca a fost low.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 11:24   #50
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
O singura injuratura, si inchid topicul!
Si vorbesc serios!
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 11:36   #51
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Te rog sa-l inchizi.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 11:40   #52
Galadriel_queen
Senior
 
Galadriel_queen
 
Join Date: Jun 2004
Location: Middle Earth
Posts: 140
Gata, gata... Nu-l suparati pe Emanuel! Unde mai sunt posterele? Nu va mai suparati unii pe altii asa. Am trecut cu totii de perioada gradinitei. Asa e si in viata. Nu ma credeti, mai iesiti pe afara... sunt multi care te injura (in fata sau pe la spate), si asa e si aici. Trebuie sa ne conformam. Asta este impresia pe care fiecare ati creat-o celuilalt si e vina voastra. Fara certuri pe topicul asta plz. Stiti pe ce topic sa va certati. Acolo sunteti bine-veniti. :lol:
__________________
I amar prestar aen. The world has changed. Han mathon ne nen. I feel it in the water. Han mathon ne chae. I feel it in the Earth. A han noston ne wilith. I smell it in the air. Much that once was lost, for none now live who remember it.
Galadriel_queen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 11:56   #53
sciende
Junior
 
sciende
 
Join Date: Jun 2004
Location: ...in camera
Posts: 31
Send a message via MSN to sciende Send a message via Yahoo to sciende
Se deviaza rau de la subiect!

Am si eu niste poze de aratat. Nu sunt postere pentru filme, sunt coperti de album. Sper sa va placa. Click aici
__________________
Buna-i berea, nu-i ca vinul, dar nici laba ca vaginul!
sciende is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:11.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells