Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Jul 2008, 23:09   #1
frumosu
Guest
 
frumosu
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 13
reply PROLETAR !

In primul rand tin sa-mi cer scuze pentru utilizarea in mod excesiv a tastei ''CAPS LOCK'',totul a fost pur involuntar va garantez dar totodata tin sa-i multumesc celui care a reusit sa-mi aminteasca denumirea filmului!Referitor la aceasta afirmatie seaca din punctul meu de vedere nu am nici un comentariu,pot sa bag mana in parjol ca aceasta apartine unui copilas de 3 anisori care-l strang prea tare ciorapii si incearca sa se elibereze!FRATE daca habar n-ai cum se numeste filmul stai in banca ta si nu mai veni cu comentarii OFF TOPIC ca nu devii u interesant si nici nu pari mai tare in CEREBEL cu o exprimare de puscarias!NO OFENCE dar prea m-ai instigat!INCA o data multumiri celor care chiar isi fac treaba pe acest site si nu-l folosesc pe post de MIRC!APROPO PROLETAR o intrebare:''esti cumva sustras din POEZIA LUI EMINESCU ''IMPARAT SI PROLETAR''??????))REPLY TO DIRECT OFENCE!IT'S MY RIGHT!BYE!
frumosu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 23:12   #2
Suspect de bizar
Guru
 
Suspect de bizar
 
Join Date: Feb 2008
Location: În stânga ta.
Posts: 1,177
Fromos frumosule,dar daca vroiai sa-l jignesti,mai bine in cafenea nu?
Suspect de bizar is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2008, 10:11   #3
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
alt isteric.....
sa stii ca avem destui isterici si destule isterice pe aici nu ne mai trebuie unul

si cine ti-a zis ca e enervant caps-lock-ul ala are dreptate, e ca un semn de agresiune vizuala, suna a disperare....nu ti-a luat nimeni nici un rinichi ca ti-a atras atentia deci hai, liniste!
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2008, 14:42   #4
frumosu
Guest
 
frumosu
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 13
Originally Posted by illotempore2002:
alt isteric.....
sa stii ca avem destui isterici si destule isterice pe aici nu ne mai trebuie unul

si cine ti-a zis ca e enervant caps-lock-ul ala are dreptate, e ca un semn de agresiune vizuala, suna a disperare....nu ti-a luat nimeni nici un rinichi ca ti-a atras atentia deci hai, liniste!
Daca u consideri ca acel limbaj este adecvat ''atragerii atentitei'' te isneli amarnic,zici ca e un limbaj sustras din ''scary movie 5''!
frumosu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:29.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells