Păreri The Armstrong Lie

(2013)

Povestea lui Lance Armstrong

cosmin742000 pe 19 Aprilie 2017 08:57
Povestea ciclistului care a starnit interesul asupra acestui minunat sport in lumea intreaga.Din pacate s-a dovedit a fi un trisor.Ciclismul este unul dintre sporturile mele preferate.Nu am tinut niciodata cu Armstrong, dar a fost un mare sportiv.
Ttomi pe 19 aprilie 2017 20:57
Si a fost? Chiar daca s-a dopat?
eduard_stratan pe 30 aprilie 2021 12:56
Ce bine ca te-au blocat pe acest site! Apoi in 2019 te-ai intrupat in blackmore si ai mai bintuit site-ul inca vreo 2 ani pana te-au blocat din nou!
eduard_stratan pe 30 Aprilie 2021 12:48
Eu stiu ca bicicleta a fost inventata ca sa te deplasezi din punctul A in punctul B! Cum poate fii ciclismul un sport? Adica sa stai sa te benoclezi cum pedaleaza unii?!
AdrianaCT pe 27 mai 2021 15:41
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
blackmore pe 05 Iulie 2019 17:42
Povestea ciclistului care a trezit interesul si in randul neiubitorilor acestui sport.Eu ma uitam la ciclism sporadic pe vremea lui Indurain , apoi o lunga perioada am abandonat acest sport.Apoi in vara lui 2012 cand a fost inventar la biblioteca judeteana , neavand altceva mai bun de facut m-am uitat la TdF .De atunci nu am mai pierdut nicio cursa.Ciclismul este un sport f greu si de practicat si de inteles.Mie care sunt al 2-lea om ca inteligenta si cultura de pe planeta mi-au trebuit vreo 5 ani sa ii patrund toate chichitele
eduard_stratan pe 30 aprilie 2021 12:49
Probabil primul om ca inteligenta este cosmin742000! ( noaptea mintii! )