Switched at Birth

(2011) - Serial TV

Fete schimbate

Poster Switched at Birth Poster Switched at Birth
  • Regia

    Zetna Fuentes, Wendey Stanzler, Steve Miner, Ron Lagomarsino, Patrick R. Norris, Norman Buckley, Millicent Shelton, Michael Schultz, Michael Lange, Michael Grossman, Melanie Mayron, Mel Damski, Lee Rose, Lea Thompson, Jonathan Frakes, John Behring, Joanna Kerns, James L. Conway, James Hayman, Fred Gerber, Elodie Keene, David Paymer, D.W. Moffett, Chris Grismer, Bethany Rooney, Arlene Sanford, Allan Arkush
  • Cu

    Vanessa Marano, Lucas Grabeel, Constance Marie, D.W. Moffett, Lea Thompson
  • Gen film

    2 voturi

  • Durata

    60 minute/episod

Sinopsis Switched at Birth

Mai mult
Switched at Birth HD

Bay Kennish este o adolescentă cu inclinaţii artistice care a fost crescută de Kathryn, mamă casnică, şi de John, jucător profesionist de baseball, într-un cartier rezidenţial. Studiind la şcoală grupele de sânge, fata se miră că grupa ei sanguină nu corespunde cu cea a familiei sale, aşa că aceştia se supun unor teste şi află că Bay nu este fiica lor şi că a fost schimbată la naştere cu Daphne Vasquez, o fată ce a rămas surdă în urma meningitei suferite şi care locuieşte…

citeşte
A contribuit la sinopsis-ul filmului: alex1992alex
Contribuie la această pagină şi câştigă DVD-uri!
NOTA FILM
Nota IMDB: 7.9
Se difuzează la TV.
AXN Spin
Luni, 25 Mai 13:40 …
Marţi, 26 Mai 13:35 …
Miercuri, 27 Mai 13:35 …
Joi, 28 Mai 13:35 …
Vineri, 29 Mai 13:40 …
Vanessa Marano Vanessa Marano Bay Kennish Lucas Grabeel Lucas Grabeel Toby Kennish Constance Marie Constance Marie Regina Vasquez
D.W. Moffett D.W. Moffett John Kennish Lea Thompson Lea Thompson Kathryn Kennish Austin Butler Austin Butler Wilke
Marlee Matlin Marlee Matlin Melody Maiara Walsh Maiara Walsh Simone Sinclair Tania Raymonde Tania Raymonde Zarra
Vezi toata distributia

Caseta tehnică

AKA

  • Trocadas à Nascença

Produs de

ABC Studios

Tip Ecran

normal

Distribuitorul international

ABC Family

Ţara

SUA

Site oficial

Switched at Birth

Părerea ta

Spune-ţi părerea
Ordonează după
sabiutza pe 23 Iulie 2013 20:58
Un serial usor
Imi place acest serial. Este usor, cu probleme de viata. E de vazut cu toata familia!
5 0

Spune-ţi părerea despre Switched at Birth

Pentru a scrie un review trebuie sa fii autentificat. Click aici pentru a te autentifica.

Cod embed

Liste cu Switched at Birth
Îţi place sau deteşti acest film? Adaugă-l într-o listă!
Feedback