Păreri Igor

(2008)

Igor

Morphy pe 01 Februarie 2009 12:03
Este o animatie amuzanta. Totusi nu se ridica la valoarea lui Ice Age, Nemo, Shrek, Bolt dar mai ales Wall-E care mi s-a parut cea mai buna animatie realizata vreodata.
Zyd4n3s pe 19 Aprilie 2010 17:07
este foarte tare iepurele sinucigas care nu moare :))
margott pe 06 Aprilie 2011 19:20
O varianta animata a povestii lui Pygmalion, creatorul care se indragosteste de creatia lui. Iepurele Scamper si Brain sunt intr-adevar atractia acestei animatii, si in plus are niste replici delicioase.
aftermath pe 04 Mai 2013 04:21
Sinopsis
Sinopsisul inseamna "un rezumat foarte concentrat al subiectului (unui scenariu de film)". La filmul asta e referat in toata regula :)
deadlord pe 28 Octombrie 2012 08:01
O animatie simpatica si amuzanta. Mi-a facut placere sa vad acest film, dar dupa parerea mea cred ca se putea si mai bine.
alex_il_fenomeno pe 24 Decembrie 2011 20:01
o animatie amuzanta pe alocuri , insa in mare parte ciudata . realizarea acestei animatii a fost surprinzatoare , personajele "scalcite" cam rau , insa asta a fost inclusa in partea umoristica . filmul a reusit sa transmita si o portie sanatoasa de ambitie , aratand ca dragostea adevarata trece peste orice ( ca cea a lui Igor si a Evei ) , sau ca potentialul pe care l-a aratat Igor in ciuda tuturor necazurilor intalnite pe parcurs . desi nu rupe gura targului deloc , eu am urmarit aceasta productie din pura curiozitate , si nu m-a dezamagit . merge vazut o data .
danymury pe 10 Aprilie 2011 20:16
unul dintre desenele mele preferate...recomand, o ideea foarte originala plus actorul care joaca rolul lui Igor ..epic!
savvy pe 21 Februarie 2011 22:31
ok...not
daca nu era iepurele ala care te face sa razi la fiecare replica....shi brian (brain) care e shi el destul de simpatic, era o pierdere de vreme....e ceva diferit , dar kiar si asa nu se ridica la nivelul unei animatii adevarate...dak v-ati saturat de blockbustere puteti sa va piereti timpul cu IGOR
chiba_florin pe 24 Ianuarie 2011 14:05
INTERESANT
un film cu o tematica shi actiune parca prinse din alte vremuri
vi-l recomand

shmekerila pe 24 Aprilie 2010 09:50
Iepurele cu apucari sinucigase castiga toate cele 5 stele. In rest poveste - nu prea, grafica - nu prea. Cand s-a terminat am respirat usurata ca e gata.
Costy_Craiova_fan pe 04 Ianuarie 2010 00:33
un film care te bine dispune si la care mai si razi,destul de reusit !
luciivan pe 26 Septembrie 2009 20:04
Idee interesanta... dar grafica lasa total de dorit... s-a incercat ceva modern...dar personajele si efectele au iesit prea stilizate... noroc de john cusack care il interpreteaza foarte bine pe Igor
queenofhearts pe 07 Septembrie 2009 17:55
un film placut pe care l as revedea cu mult drag.....o idee originala...croita cu mult sarg astfel incat sa nu t plictisesti...pe scurt avem genii si igori...ce se intampla cand un igor e geniu....iata...un desen animat foarte amuzant.viz placuta
thursday pe 23 August 2009 00:40
Nu e extraordinar,dar nici prost nu e.Eu una l-am vazut pentru ca vocea lui Igor e Cusack,dar filmul e chiar dragutel,grafica e de nota 9,storyline-ul de 7.E comic,dar intr-un alt fel.Mai,deci pisica aia sinucigasa intrece orice limita! (cine a vazut filmul stie,personajul e genial;cea mai emo-tionala faptura care exista)
Gakumba pe 29 Ianuarie 2009 18:59
Foarte frumos film de animatie, se alatura cu siguranta de celelalte mari filme de animatie cum sunt Shrek, Madagascar, Ice Age, Wall E etc.
sebishor pe 24 iulie 2009 03:18
Mie nu mi se pare ca se alatura acelor filme. Chiar nu l-am simtit asa. Oricum, e fun... diferit...
www. pe 03 Ianuarie 2009 01:41
o sa fie super,de fiecare data cand a aparut o animatzie cu nume grele in distributzie a iesit ceva frumos care a si adus bani la box office,over the hedge,the wild,madagscar hoodwinked si mixul Carell Carey in horton,abia astept
JojoB pe 26 Iunie 2011 01:45
era cute si relaxant si pentru ca nu sunt multe animati de genu' il face mai special!
Even Igor's are good!

septick pe 15 Mai 2011 14:11
Igor incepe promitator, cu scene acceptabile, chiar bunicele, captandu-mi atentia, dar, odata cu trecerea primei parti (jumatati) devine oripilant, in sensul ca plictiseste ingrozitor de tare. Nu recomand decat daca sunteti inebuniti dupa animatiile cu tema de inspiratie Frankenstein.
P.S. n-am reusit sa-l vad pe tot, mi-a fost de-a dreptul imposibil.