Păreri Ging chat goo si

(1985)

Protectorul

ioanaa_ioana pe 06 Ianuarie 2024 17:31
Baiatul asta munceste din greu la un film.
Ma uitam la un documentar unde spunea cate coaste , picioare, maini , nas , cap r
Sparte , rupte a avut in timpul filmarilor. El chiar o face cu seriozitate maxima.
Oricum, ramane o legenda ca reprezentant al genului.
Nota 10.

Dragos.87 pe 13 Iulie 2023 22:28
Un film foarte bun, chiar m-a impresionat..Are bătăi, suspans,explozii și urmăriri de care nu te saturi,iar Jackie Chan oferă un adevărat spectacol cu prestația sa, merită vizionat!
omucuvaloare pe 20 August 2014 19:28
Maryo099 pe 27 Martie 2012 22:49
..................
unde dau sa vad si eu filmul ??:|
Ca ma chinuie de o ora si tot nu am gasit ...

princeofpersia79 pe 29 iulie 2012 18:24
uite aici il poti vedea http://www.youtube.com/watch?v=eJACGJ_8CEs este dublat si in engleza. vizionare placuta!
princeofpersia79 pe 29 Iulie 2012 18:27
jackie ar tre sa ia oscarul
la cate filme bune a facut merita nu unul ci zece premii oscar. bine ca plictisitorul Nasul este cotat printre cele mai bune filme fara a avea pic de actiune. Oricum Police Story ramane unul din preferetale mele atat prima parte cat si a doua si a treia
zuzulika pe 18 Ianuarie 2010 22:11
bun
merita vazut.............................................
CristiN pe 03 Februarie 2011 02:29
Ce pot sa zic , mie mi-a placut filmul . Fiecare cu genurile lui . Gusturile nu se discuta .