Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Jun 2009, 14:25   #21
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Cand am vazut Star-uri - Premiers, puteam paria 100 bucks ca primul post va fi cu premiera de la Chicago a filmului Public Enemies. C'mon,lui Depp i se iarta orice,ar putea veni si infasurat in hartie igienica si tot ar fi cool.Ahem...hartie igienica folosita . Remarc ca de data asta a nimerit-o cu vestimentatia si ochelarii clasici nu puteau lipsi . Lookul e asemanator cu cel de la premiera POTC 3. Marion Cotillard e adorabila, pacat ca nu prea s-au aruncat fanii pe ea,cica se auzeau intrebari de genul: "Is that someone?", iar despre Mann au zis: “Who’s that? Oh, that’s not anybody …”

M-am bucurat sa ii vad prima data in aceeasi poza pe Bale si Depp off-screen , se pare ca se inteleg bine:


EgOisM...back-off,he's mine .
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>

Last edited by buticut : 20 Jun 2009 at 15:20.
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 14:41   #22
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
Lightbulb

buticut,stay chill,i have my british manEd Westwick

love that horror look
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 14:45   #23
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by miercuri:
Si Megan Fox e asa o Angelina copycat si an attention whore incat m-am obisnuit sa fac abstractie de ea.

Trebuie sa recunosc ca arata bine, dar nici mie nu-mi place...
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 14:46   #24
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Originally Posted by EgOisM:
buticut,stay chill,i have my british man
Ed Westwick

Oh you can keep him !
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 14:46   #25
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
Originally Posted by Liviu-:
Originally Posted by miercuri:
Si Megan Fox e asa o Angelina copycat si an attention whore incat m-am obisnuit sa fac abstractie de ea.

Trebuie sa recunosc ca arata bine, dar nici mie nu-mi place...
poate sa fie si clona Angelinei..i still don't care..it's fucking hot!
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:07   #26
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Alta poza cu tustrei...ma intreb ce-o spune Marion !
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:10   #27
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
Waa cica toata lumea era cu ochii pe Bale si Depp si pe ea nici macar nu au observat-o.Ba mai mult,un ziarist din presa americana a declarat :"Se tot auzeau intrebari de genul..."Who is that fucking purple girl?""))
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:13   #28
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Cum am scris si eu mai devreme,nici pe Mann nu l-au recunoscut.Fucking ignorants....
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:17   #29
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
Evan Rachel Wood continua sa isi promoveze “Whatever Works” in Paris.Cred ca este extramegafericita in compania lui Woody Allen.Oricum ea este o LBD pretty
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:31   #30
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Originally Posted by miercuri:
I <3 Cristina Ricci but damn, poza aia e naspa.
Si Megan Fox e asa o Angelina copycat si an attention whore incat m-am obisnuit sa fac abstractie de ea.


miercuri...who the hell do u think u are?
din cate stiu eu(sau poate sunt eu prost informat) nu-mi aduc aminte sa fi auzit vredoata in viatza mea de tine esti vreo vedeta si nu stiu eu?
daca tu crezi k megan fox e o Angelina copycat...spune-mi si mie in ce sens? de ce? ca vrea sa ajunga o actrita cunoscuta, precum Angelina? spune-mi si mie ce actrita nu si-ar dorii sa fie macar 10% din ceea ce e Angelina,sau sa realizeze ce-a realizat ea?
attention whore? why?
nush...sunt multi care critica si critica total aiurea!
dupa parerea mea...totzi actorii merita laude...de ce ? pentru ca incearca sa faca ceva cu viata lor...ca o fac bine, prost, mediocru sau exceptional...o fac... tu ce faci? stai in spatele monitorului si aduce insulte super tare
deci..ma vad nevoit sa te mai intreb o data.. who the hell do u think u are?
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:33   #31
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
pana la urma suntem cinefili sa criticam...inca o data ...ce pantofi oribili si ce rochie out are Ricci
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:47   #32
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Angels and Demons


Tom Hanks at Auditorium Parco Della Musica in Rome, 4 mai 2009

Tom Hanks despre personajul sau: E o persoana foarte desteapta. E si normal pentru un expert in acest domeniu rigid – religia. In mod constant tinde spre cunoasterea suprema, dar si spre interpretarea corecta a mesajelor acestei cunoasteri. E un simbolist, deci studiaza simbolurile si e mereu inaintea tuturor atunci cand e vorba de toate aceste combinari de simboluri si ritualuri. Un simbol poate avea chiar si cinci semnificatii diferite.


Ewan McGregor at Parco Della Musica in Rome, 4 mai 2009


Ayelet Zurer at Parco Della Musica in Rome, 4 mai 2009

Parere personala despre film: tocmai l-am vazut si pot spune ca am ramas placut impresionat. Mi-a placut mai mult decat Codul lui Da Vinci. Scenariul,interpretarea si muzica sunt foarte bune.Recomand cu caldura acest film.

Last edited by stefan_c : 20 Jun 2009 at 15:50.
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 15:54   #33
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Originally Posted by stefan_c:
Originally Posted by miercuri:
I <3 Cristina Ricci but damn, poza aia e naspa.
Si Megan Fox e asa o Angelina copycat si an attention whore incat m-am obisnuit sa fac abstractie de ea.


miercuri...who the hell do u think u are?
din cate stiu eu(sau poate sunt eu prost informat) nu-mi aduc aminte sa fi auzit vredoata in viatza mea de tine esti vreo vedeta si nu stiu eu?
daca tu crezi k megan fox e o Angelina copycat...spune-mi si mie in ce sens? de ce? ca vrea sa ajunga o actrita cunoscuta, precum Angelina? spune-mi si mie ce actrita nu si-ar dorii sa fie macar 10% din ceea ce e Angelina,sau sa realizeze ce-a realizat ea?
attention whore? why?
nush...sunt multi care critica si critica total aiurea!
dupa parerea mea...totzi actorii merita laude...de ce ? pentru ca incearca sa faca ceva cu viata lor...ca o fac bine, prost, mediocru sau exceptional...o fac... tu ce faci? stai in spatele monitorului si aduce insulte super tare
deci..ma vad nevoit sa te mai intreb o data.. who the hell do u think u are?

Wow,ce de smileys. E asa de kindergarten chestia cu: "Nu-i critica,pentru ca tu nu faci ceea ce fac ei". E ca si cum te-ai duce intr-un restaurant si ti-ar fi interzis sa spui despre mancare ca are un gust rau,doar pentru ca tu nu stii sa o gatesti. Eu personal nu mi-as dori sa fiu precum altcineva,nici macar 10%, Angelina chiar nu e modelul meu in viata.As vrea sa imi urmez eu propriul drum,to be...myself. Coafura,rochia, chiar si tatuajul de pe spate al lui Megan au un aer de Angelina.
Megan Fox imi aminteste de:

Kinda hot !
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 18:09   #34
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
hmm.... da....folosesc foarte multe smilies in general..dar asta chiar nu e important..e doar un mod de a te exprima
buticut...respect parerea ta...dar eu n-am pus problema in felul asta..."nu-i critica pentru ca nu faci ce fac ei"...eu am pus-o in sensul ca un actor,prin natura job-ului sau, poate fi criticat sau laudat...dar din punctul meu de vedere....merita un pic de apreciere,indiferent de orice... asa cum sunt ei,prosti sau buni..de ce? pentru ca au curajul sa se duca si sa faca un job care te expune in fata a milioane de "critici"... sa apari la tv,pe marile ecrane si asa mai departe...si nu cred ca este atat de ushor...
eu nu am nimic personal cu miercuri sau cu oricine altcineva in general..dar ....comentariile ei au fost ..intr-un fel...nu stiu.... e simplu sa stai in scaun si sa spui cateva cuvinte jignitoare..dar..cred ca ar trebuii sa ne gandim si la efortul si sacrificiile pe care le fac acesti actori pentru noi,consumatorii...
eu in general nu critic actorii..pentru ca nu stiu...nu ma consider indreptatit sa fac asta....
eu critic pe altii gen "vedetele" noastre autohtone care se remarca doar prin prostie si lipsa totala de educatie
in fine...
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2009, 21:51   #35
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
Kevin Zegers, Vincent D’Onofrio si Sophia Bush la premiera "The Narrows".Dupa imdb ,in film este vorba despre un pusti de 19 ani din Brooklyn,care trebuie sa aleaga intre 2 lumi cand portofoliul sau cu fotografii castiga o bursa la NYU.
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Jun 2009, 00:01   #36
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
@stefan_c
Nu numai actorii sunt de admirat. Daca se expun, o fac pe riscul lor. Daca sunt netalentati sa stea acasa, daca nu suporta criticile. In privinta profesiilor, sunt destule mult mai grele. De ce te iei de miercurici? De unde stii ca nu este, de exemplu, medic neurochirurg? Un neurochirurg nu se expune in public, dar este o profesie mult mai riscanta si cu mai multa responsabilitate.

@buticut si EgOisM
Treaba voastra cum il impartiti pe Depp, numai sa nu va apropiati de Bale!

PS Nu am prea observat-o pe Megan Fox, dar, privind pozele, intr-adevar, imi pare stil Angelina.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Jun 2009, 00:02   #37
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
monica columbeanu ar trebui sa-si faca cont aici.
cu invitati speciali oana zavoranu & pepe.
wtf is this crap?
asta inseamna filmul pentru voi?
pantofi?
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Jun 2009, 00:25   #38
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Originally Posted by halebardul:
monica columbeanu ar trebui sa-si faca cont aici.
cu invitati speciali oana zavoranu & pepe.
wtf is this crap?
asta inseamna filmul pentru voi?
pantofi?

Zici ca ai fii Keepwalking ... This is not a movie discussion,this is a movie fashion discussion.Si da, pantofii Christinei sunt oribili
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Jun 2009, 01:01   #39
miercuri
Guru
 
miercuri
 
Join Date: Jan 2008
Location: internetz
Posts: 2,063
Originally Posted by stefan_c:
Originally Posted by miercuri:
I <3 Cristina Ricci but damn, poza aia e naspa.
Si Megan Fox e asa o Angelina copycat si an attention whore incat m-am obisnuit sa fac abstractie de ea.


miercuri...who the hell do u think u are?
din cate stiu eu(sau poate sunt eu prost informat) nu-mi aduc aminte sa fi auzit vredoata in viatza mea de tine esti vreo vedeta si nu stiu eu?
daca tu crezi k megan fox e o Angelina copycat...spune-mi si mie in ce sens? de ce? ca vrea sa ajunga o actrita cunoscuta, precum Angelina? spune-mi si mie ce actrita nu si-ar dorii sa fie macar 10% din ceea ce e Angelina,sau sa realizeze ce-a realizat ea?
attention whore? why?
nush...sunt multi care critica si critica total aiurea!
dupa parerea mea...totzi actorii merita laude...de ce ? pentru ca incearca sa faca ceva cu viata lor...ca o fac bine, prost, mediocru sau exceptional...o fac... tu ce faci? stai in spatele monitorului si aduce insulte super tare
deci..ma vad nevoit sa te mai intreb o data.. who the hell do u think u are?
oho, s-a spart teava cu smilies?
I think I am entitled to an opinion just as much as the next person, nu e nevoie ca tu sa fii avocatul lui Megan Fox dandu-mi in cap pentru ca 1. nu o sa-mi schimb parerea 2. nu o afecteaza cu nimic, asa cum nu o afecteaza nici faptul ca mie mi se pare an Angelina copycat (postura, tatuajele, buzele cu implanturi, puh-leez)
Each to his own.
Atata timp cat Megan Fox o sa mai dea raspunsuri imbecile in interviuri si o sa-si pastreze atitudinea asta, allow me sa nu dau doi bani pe ea nu e nici prima nici ultima actrita frumoasa de la Holywood si in nici un caz cea mai talentata, cel putin filmografia ei nu-mi spune absolut nimic.

uite un link cu raspunsuri idioate din diverse interviuri, de aici am tras concluzia ca e o mare attention whore.

Last edited by miercuri : 21 Jun 2009 at 01:09.
miercuri is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Jun 2009, 01:20   #40
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by buticut:
Originally Posted by halebardul:
monica columbeanu ar trebui sa-si faca cont aici.
cu invitati speciali oana zavoranu & pepe.
wtf is this crap?
asta inseamna filmul pentru voi?
pantofi?

Zici ca ai fii Keepwalking ... This is not a movie discussion,this is a movie fashion discussion.Si da, pantofii Christinei sunt oribili

titlul topicului nu spune nimic de fashion.
dar daca zici tu ca as "fii" (sau poate doar "fi") keepwalking, cu orice risc, aici ma alatur pozitiei lui keep.
pantofii Christinei sunt oribili, da, dar ce sa zic: tu ai pus poza, tu o judeci. de ce ai mai pus-o? cui ii pasa? ce rezulta de aici? ca nu e actrita buna? ca Deep (!) e bun actor daca are pantofi sic?
mi se pare cea mai superficiala viziune asupra filmului. glamour-oriented. de Dorobanti.
come on, puteau fi si vedete de la canal D. ce-au a face cu filmul?

dar daca pe voi va distreaza, n-aveti decat, nu ma mai amestec.
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:29.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells