Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Acum pe ecrane

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 04 Jun 2002, 11:02   #1
tigerlili
Novice
 
tigerlili
 
Join Date: Aug 2001
Location: prieteni
Posts: 6
Un film care ar vrea sa continue seria unor filme ca "Banditii" sau "Ce-mi dai ca sa te impusc" dar din pacate nu este nici suficient de amuzant si nici suficient de bine scris.
Deci daca vreti sa o admirati pe Nicole Kidman in pantaloni scurti sau in scene foarte bine executate de s&m (putine..) atunci e ok.
Altfel nu e decit un filmuletz in gramada de filme facute de Kidman pentru a beneficia de popularitate la cotele cele mai inalte...
tigerlili is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2002, 09:02   #2
toni
Guru
 
toni
 
Join Date: Apr 2002
Location: si cu dehashelul se ajunge greu acilea
Posts: 493
hm...la filmele pe care le-ai mentionat tu, eu am ris de m-am prapadit...cam la ce nivel se ridica acest film 80%? 50%?
Quote:
On 2002-06-04 12:02, tigerlili wrote:
Un film care ar vrea sa continue seria unor filme ca "Banditii" sau "Ce-mi dai ca sa te impusc" dar din pacate nu este nici suficient de amuzant si nici suficient de bine scris.
Deci daca vreti sa o admirati pe Nicole Kidman in pantaloni scurti sau in scene foarte bine executate de s&m (putine..) atunci e ok.
Altfel nu e decit un filmuletz in gramada de filme facute de Kidman pentru a beneficia de popularitate la cotele cele mai inalte...
__________________
sint prea batrin pe forumul asta ca sa am rank
toni is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jun 2002, 12:10   #3
tigerlili
Novice
 
tigerlili
 
Join Date: Aug 2001
Location: prieteni
Posts: 6
Cam 50%...
Si mie mi-au placut "Banditii" si "Cit imi dai sa te impusc", dar acesta nu se ridica la nivelul lor... Nici in ceea ce priveste calitatea scenarului si singurul motiv ptr care l-ai vedea ar fi performanta lui Nicole Kidman si aparitia intr-un rol secundar a lui Vincent Cassel...
tigerlili is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:34.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells