Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 10 Dec 2004, 12:44   #41
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
visul meu este sa te intalnesc pe tine.... :oops: , sa vad , asa cum a zis si jay , daca esti reala ....
la ce facultate esti ??
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Dec 2004, 13:02   #42
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by nume:
visul meu este sa te intalnesc pe tine.... :oops: , sa vad , asa cum a zis si jay , daca esti reala ....
la ce facultate esti ??
daa???????????dupa ce mi-ai vorbit urat?ramane de vazut-totul e posibil!si nu uitati ca eu sunt irene/irina marlyne si nu marlyne monroe!dar as vrea eu sa am succesul ei!ea era deosebita aproape perfecta(a nici ea nu era foarte inalta,si eu sunt diferita in felul meu si am unele lucruri in comun cu ea!stiti ca si ea a fost brunet?de fapt culoarea nat.brun.si du pa aceea s-a vopsit blond fiindca considera ca 90%din barbati prefera blondele si sunt mai usor de iesit in evidenta,majoritatea sarurilor sunt/erau blonde!ea colaborat si cu s.r.iagent secret si ca actrita!eu sunt la univ.buc.sociologie si asistenta sociala!tu?care e ocupatia ta?scrii scenariiiiiiiii???????????am glumit! 8)
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Dec 2004, 21:50   #43
Danny
Guru
 
Danny
 
Join Date: Nov 2001
Location: six feet under
Posts: 983
Send a message via ICQ to Danny Send a message via Yahoo to Danny
Jay...nume...fratilor...incep sa cred ca sunteti mai prosti decat irene... :shock:
__________________
Viitorul e in oua
Danny is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Dec 2004, 22:27   #44
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
nu, nu, nu!!! va rog, continuati!

irene draga, nume si cu mine ne straduim sa fim scenaristi, desi suntem numai amatori... mai povesteste draga, te rog eu mult... orice, despre tine, despre viata ta, te rog, esti incredibila... and this is a compliment.
Nae is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Dec 2004, 23:05   #45
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Originally Posted by Danny:
Jay...nume...fratilor...incep sa cred ca sunteti mai prosti decat irene... :shock:


Lasa-ne frate sa ne distram cu ea , e delicioasa :love:
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 06:50   #46
europe_east
Guru
 
europe_east
 
Join Date: Oct 2004
Location: N of Sierra Madre
Posts: 1,012
Eu cred ca e doar vorba de unul dintre baietii destepti de pe Forum si care se amuza. Genial, tre' sa recunosc! Whoever you are, merita sa te apuci de scris. Sau scrie mai des. A la prochaine.
europe_east is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 07:15   #47
keyzer soze
Guru
 
keyzer soze
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 808
genial sau mai putin, ce-i mult strica... a fost albastrelul habarnist, badaranul badaran, acum blonda sexy-toanta, sunt curios ce va urma
oricum, buna interpretarea
__________________
'To beyond or not to be'
Volume
keyzer soze is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 10:42   #48
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by keyzer soze:
genial sau mai putin, ce-i mult strica... a fost albastrelul habarnist, badaranul badaran, acum blonda sexy-toanta, sunt curios ce va urma
oricum, buna interpretarea
salut,vrei sa-ti zic cea a mai urmat cu mine?mi-am facut ieri augmentare de buze/marire.si dupa interventie si de la anestezic se umfla exagerat-catastofa,dar dupa cateva zile se ajunge la forma dorita.sa ma fi vazut cineva aseara ziceai ca am buze de cal sau cine stie de ce sufar.chiar m-am facut poze,sa am amintire de sperietura pe care am luato in viata mea!si toate aceste schimbari de look-sunt ca imi place sa fiu tot timpul deosebita,iar marirea de buze imi doream de pe acum 2 ani?(nu ca le-as fi avut subtiri-ereau normale,dar mai vroiam un pic de volum).iar pentru faptul ca scriu atat -este ca uneori ma descarc sau ma simt singurica(locuiesc singurica).putin imi pasa de glumele voastre referitor la scenari-sunt glume pe care nu ma intereseaza,iar eu sa fac ceva fara placere nu pot,chiar sa va scriu/daca nu simt acest lucru si sa -mi faca placere!oricum interpretati cum vreti-fiecare are mentalitatea lui!ok!va pupic!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 11:02   #49
K's
Guru
 
K's
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 487
Nu mi-am imaginat vreodata ca o agramata ca tine ajunge sa foloseasca internetu ori sa fie studenta. Stai acolo singurica cu ale tale buze de cal (pe care deschide-le doar in caz de blow).
__________________
How is the KKK like a Group of Real-Estate Agents?
K's is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 11:18   #50
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Originally Posted by europe_east:
Eu cred ca e doar vorba de unul dintre baietii destepti de pe Forum si care se amuza. Genial, tre' sa recunosc! Whoever you are, merita sa te apuci de scris. Sau scrie mai des. A la prochaine.



Ce ai scris tu se incadreaza la categoria boli mintale sectia "scenarita".
Cred ca o suspectezi de o oarecare prezumtie de inteligenta (cum spunea cineva pe aici). Nu e cazul...
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 11:32   #51
keyzer soze
Guru
 
keyzer soze
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 808
boli mintale sectia "scenarita" - boli mintale sectia debil-logoreici
__________________
'To beyond or not to be'
Volume
keyzer soze is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 12:55   #52
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by nume:
Originally Posted by europe_east:
Eu cred ca e doar vorba de unul dintre baietii destepti de pe Forum si care se amuza. Genial, tre' sa recunosc! Whoever you are, merita sa te apuci de scris. Sau scrie mai des. A la prochaine.



Ce ai scris tu se incadreaza la categoria boli mintale sectia "scenarita".
Cred ca o suspectezi de o oarecare prezumtie de inteligenta (cum spunea cineva pe aici). Nu e cazul...
si eu pot sa cred din ceea ce ai scris :1.ca esti un antic/un inapoiat care nu stie sa se bucure de tehnologia si inventile din prezent!2.nu esti dr.psihiatru sa categorisesti o persoana si nici daca ai fi nu ai avea drepul sa vorbesti asa!3.toate fetele care si-au pus silicoane in tate,si substante in buze ar insemna ca sunt cu deficiente mintale,atunci nimeni nu-i normal-,dar lucrurile nu stau asa.tu dacasuferi de ceva anume si trebuie sa faci o operatie pt.a trai nu o facipt.a fi normal si mai bine mori?sau te bucuri de noile inventi pt.a-ti mentine viata si a o continua?asa este si cu "moartea estetica sau contributia estetica"de ce sa nu faci ceva daca se poate? :? vreau sa stiu si eu ce este pt.voi prost la persoana mea,ce fa face sa credeti ca as fi proast?1.nu credeti ca e posibil sa fie o aparenta?2.sa va inselati?3sa ma provocati doar cu astfel de cuv.?4poti sa judeci o persoana inainte de a o cunoaste,fara fapte?si intrebarile ar putea continua!esential este si nu uitati ca toti suntem diferiti si avem gandiri diferite si e normal sa nu se asemene intrepetarile!iar eu sunt sanatoasa fizic cat si mental-acest fapt o denota actele documentele,voi cu ce demonstrati si masurati prostia???????????ok!eu am incercat sa fiu un pic ocupata pt.a nu sta prea mult in fata calculatorului-avand in vedere situatia in care sunt momentan,dar curiozitatea si provocarera voastra nu ma lasa sa nu faca acest lucru.cand as putea foarte bine sa fiu indiferenta si sa nu imi pese sa va dau explicati si nici sa va scriu,daca va purtati asa!cum spune si keizer-daniel munteanu:moartea nu inseamna a nu putea comunica ci a nu putea sa fim intelesi!asa ca trebuie sa ne respectam si acceptam indiferent cum suntem-fiecarecu comportamentul si personalitatea sa-suntem unici si valorosi prin faptul acesta!nu mai exagerati,daca vreti sa nu mai fiu pe forum -spunetim-o si se rezolva,dar nu ma mai jigniti atat ca sunt foarte sensibila ,desi sunt convinsa ca nu trebuie si nu meritati sa ia in considerare vorbele voastre!vreau sa stiu mai concret ce va deranjeaza la mine?dar eu oricum raman aceas fie ca ma acceptati sau nu.chiar nu se poate sa fim amici?si sa comunicam civilizati?vedeti voi ma determinati sa scriu atat .ca ma suparati ,iar eu ma descarc si cu explicati!si chiar nu trebuie sa stau prea mult la calculator uneori sunteti distractivi,placuti ,iar alteori dracosi!pentru ca nu exista perfectiune,si se compenseaza tot timpul cu alceva,dar trebuie acceptat!si nici daca ar fi totul perfect nu ar fi bine ca ne am plictisi-sa fie totul oksi pers.indentice.....nu credeti?ok!nu ma mai suparati!spunetim direct si e ok,daca vreti sa nu mai fiu pe forum!desi pe mine ma mai bucura si poate in timp chiar e posibil sa ne intalnim toti fata in fata,ar fi interesant nu credeti?vreu sa stiu daniel,daca tu esti din bucuresti?cei din bucuresti ne-am putea intalni!dar nu weekend-ul acesta ,viitor.iar tu bonsai/guru ti-ai indeplini visul sa vezicum se cheama ....sosia??-e corect am un lapsus-(cand cineva se aseamana cu altcineva mai ales daca a murit) lui marlyne monroe rela.bine,bine dar eu sunt eu ea e ea
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 13:09   #53
keyzer soze
Guru
 
keyzer soze
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 808
@personajul ala blond-cretin:

ramane cum am stabilit :lol:
__________________
'To beyond or not to be'
Volume
keyzer soze is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 13:19   #54
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
.....Hm bau ...
Iar ucideti buna dispozitie.... Ce e rau? Chiar nu inteleg... greseli gramaticale, puerisme(??) si putina culoare... DAR un personaj deosebit tough.... marilyn nu te lasa, suntem cu tine to the end...
@nume... sa-mi spui si mie daca te vezi cu ea ... ca as vrea sa o filmez...
@danny... mersi...
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 13:26   #55
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by keyzer soze:
@personajul ala blond-cretin:

ca reactie la pm-uri si identitati pierdute intr-o mare de fecale, iti dedic urmatoarele, scrise pe litere ca sa fiu sigur ca intelegi
w h a t e v e r y o u r n a m e i s , e u t o t i m i b a g p u l a - n m a t a
esti un nesimtit!sa iti bagi pula in mata ca e mai larga si a facut porci de rasa!si sa nu te legi de mama,de ai mei ai inteles,cum iti permit!nesimtitu! nici nu cunosti lumea si vb.asa poate nu sti cu cine ai de aface!baga-as picioarele in gura ta!dupa ce ca imi e dor de ei ca ei stau in alta zona nu in bucuresti-la casa ,iar eu am propria mea casa aici si le mai simt doru tu vorbesti asa nesimtitul moarti!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 13:30   #56
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Originally Posted by Jay:
.....Hm bau ...
@nume... sa-mi spui si mie daca te vezi cu ea ... ca as vrea sa o filmez...
@danny... mersi...

Lasa frate ca am si eu , o trag eu in .... camera . :oops:
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2004, 16:48   #57
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
bai baieti... nici chiar asa... maylin e chiar misto!

marylin, esti cea mai fascinanta persoana de pe forum... daca se face fan-club pentru tine, sunt si eu printre ei... esti cu adevarat incredibila/geniala.

baieti, cei care se intalnesc cu ea, bafta mult.. si nu o suparati.

@marilyn... te rog, mai spune de planurile tale... esti studenta la UNATC? in ce an? cum ai ajuns sa crezi ca buzele tale sunt prea mici, si dece? POVESTESTE!... in ce domeniu' iti vezi viitorul, si cuym vrei sa ajungi la 'succes'?
Nae is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Dec 2004, 00:14   #58
europe_east
Guru
 
europe_east
 
Join Date: Oct 2004
Location: N of Sierra Madre
Posts: 1,012
Originally Posted by nume:
Ce ai scris tu se incadreaza la categoria boli mintale sectia "scenarita".
Cred ca o suspectezi de o oarecare prezumtie de inteligenta (cum spunea cineva pe aici). Nu e cazul...

Scenarita ca scenarita, da' pe langa alte boli cronice de pe Forum...
europe_east is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Dec 2004, 11:29   #59
Danny
Guru
 
Danny
 
Join Date: Nov 2001
Location: six feet under
Posts: 983
Send a message via ICQ to Danny Send a message via Yahoo to Danny
Originally Posted by europe_east:
Eu cred ca e doar vorba de unul dintre baietii destepti de pe Forum si care se amuza.

S-a strigat bingo.
__________________
Viitorul e in oua
Danny is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Dec 2004, 13:02   #60
zizi
Guru
 
zizi
 
Join Date: Mar 2004
Location: cum unde?
Posts: 451
sa fie herbert?
__________________
zizi
zizi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:04.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells