Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 03 Aug 2010, 12:27   #2081
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Nu doar momentan.
Nu dezamägeste nici o clipä!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 13:07   #2082
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
IMM rullllzzzzzz!
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 13:47   #2083
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Smile

Originally Posted by alextreme93:
Originally Posted by Pitbull:
N-o uitati pe I.M.M.!
Si nici acest topic!
Userii noi - CITITI-L DIN SCOARTA-N SCOARTA!

V-am urmat sfatul.Citi vreo 20 de pagini si nu mai pot de ras
E fucked up rau de tot topicu',momentan.



buna buna,
am revenit!
ma bucur ca suna interesant ce am scris eu de -a lungul timpului ,pt unii este chiar amuzat,pentru mine experiente de viata etc.
imp sa fie totul bine si sa se termine cu bine.
cu mancarea vreau sa se rezolve !sa nu fiu afectata in nici un fel ,nici sa nu imi afecteze sanatatea nici viata.
si cei vin vinovati sa fie sanctionati si aspru pedepsiti.si efectiv sa inceteze mai repede si sa nu ma mai chinuiasca.
bine poate se asteptau deja pana acum sa cam dispar,dar se pare ca doamne doamne fiind autoputernic ma protejeaza si ocroteste ,si are ganduri bune cu mine si sa traias mult mai mult fata si de asteparile altora ,si are grija de mine.asa ca am mai trecut eu peste anumite momente,am mai fost salvata ,alim.ba le-am mai vomat ,ba le-am mai aruncat la gunoi,sau cand erau mai bune le pastram in stomancel.desi eu incepusem sa manc si cam mult si deci ca nu ma mai controlam prea mult,,insa daca nu ma simteam bine le vomam si imi reveneam.
sau daca stateam cateva ore fara sa manc imi reveneam si ma simteam mai bine.
trebuie sa se opreasca /sa inceteze si sa nu mi se mai faca nimic rau.si sa nu ne periclitam viata sanatatea sau natura efectiv.
sa avem grija si sa apreciem,respectam si sa valorificam ceea ce avem ,pe noi ,si inclusiv pamantul.
sa nu fie ca un bumerang ,sa nu mi se faca rau nici mie ,pentru a nu se primi acelasi lucru,ca un bumerang sau efctiv sa nu fie un revers reciproc. sa nu se reintoarca tot asupra noastra. sa pastram echilibrul.
si din contra sa mi se faca si mie cat si celorlati mult mai mult bine,ca sa prim la randul nostru la fel. si nu din contra.doamne doamne poate avea grija de fiecare si cu siguranta va da si dupa fapte.deci sa fim mai optimisti ,cu bune intentii ,si mai putin contrar.-parerea mea
vremea ,natura ca si omul cu capricile ei,daca nu se pastreaza in stare buna,ne fecteaza inclusiv pe noi daca actionam negativ asupra ei,vezi daca se da in ea se revarsa,asa ca trebuie respectata sa nu afectam cu nimic sa nu o chinuim si sa nu ne chinuim.si nici mie sa nu mi se mai faca nimic rau.
ok.eu va doresc numai bine,multa fericire ,multa sanatate,bani mai multi.
nu prea sunt de acord si vreau sa se renunte la modalitatea aceasta cu plata impozitului de 5 salarii pe an CES pentru drepturile de autor,artist etc.nu este corect.daca un artist ia ocazional si si atunci daca ia bani mai multi sau mai putin ori deloc ,nu este corect sa se vina cu bani de acasa.mai ales ca oricum aceste drepturi de autor artist,intelectuale se impoziteaza oricum.sau cel putin sa fi fost catva la suta din ceea ce se primeste nu ceva general si stabil,sau efectiv sa vina mereu bani multi stabili si siguri ,astfel incat sa nu mai conteze impozitu.cand sunt bani mai multi se are de unde plati si nu sunt prob.dar nu vreau sa intre in forma asta in vigoare.plus ca nici cele care sunt prea abuzive,prea mult taxatbile etc.sau efectiv sa se faca in asa fel cum este mai bine ,dar sa imi fie si sa ne fie mai bine.
cat despre cei care comenteaza cu participarea mea la castinguri.pot sa le zic,ca am mai fost la diferite filmari,desi eu imi doream ceva mai mult si mai stabil,un rol pozitiv intr-un film si sa fiu o actrita celebra,sau sa prezint o emisiune.insa pe de alta parte poate doamne doamne m-a inzestrat si cu alte calitatii,facandu-ma mai speciala si deci poate mai valoroasa.deci ne fiind asa imp .sa fiu o mare actrita sau prezentatoare ,etc,pentru ca cu siguranta sunt si voi fi mult mai mare,valoraosa prin ceea ce sunt.parerea mea.
deci cei din televiziuni si cei care produc filme ,ar fi si in avantajul lor sa ma foloseasca ,sa ma aprecieze si sa imi ofere roluri sau emisiuni ok pentru ca efectiv vor avea mai mult de castigat decat utilizand o persoana simpla,normala pe cand eu sunt mai speciala.
eu asa ma consideram de mica si acum cu mai multa tarie si incredere.insa este pacat daca mi se face ceva rau ci din contra sa fiu fructivifcata ,valorificata pentru a fi roadele,rezultatele mult mai ok,frumoase si benefice pentru toata lumea.
cat despre bani, cu siguranta sunt si vor veni din ce in ce mai multi ,eu asa va doresc sa fie.
eu as prefera ca sa se revina la salarile initiale fara a mai fi reduse cu 25%maxim pana in septembrie sau noiemnbrie decembrie,ca in 2011 sa se primeasca banii integrali.
ori efectiv sa li se asigure bonusuri,banii mai multi supliment prin alte metode etc.
mai ales sunt categorii profesionale care merita sa fie stimulate si sa castige banii mai multi cum ar fi si politisti,jandarmii,paza si protectie.cei din BGS,MAI,MAPNE ,dar si medici,profesorii etc si alte categorii .si inclusiv cei care sunt de partea mea si rezolva problema alimentelor si a altor produse si faca sa devina in regula le doresc multii mai multi bani sa primeasca si tot ce isi doresc.
mai ales ca sunt baza societatii si ma salveaza ,ne salveaza,ne protejeaza ,imi si ne asigura siguranta si protectie etc,ne educa ...astfel incat sa avem un sistem mai solid si bine functionabil.
iar cei vinovati sa fie sanctionati si stopati sa nu mai faca nereguri alimentare sau de alta natura.http://www.cinemagia.ro/forum/images/icons/icon7.gif
k.mai vb.toate bune!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 14:14   #2084
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by irene marlyne monroe:
Originally Posted by alextreme93:
Originally Posted by Pitbull:
N-o uitati pe I.M.M.!
Si nici acest topic!
Userii noi - CITITI-L DIN SCOARTA-N SCOARTA!

V-am urmat sfatul.Citi vreo 20 de pagini si nu mai pot de ras
E fucked up rau de tot topicu',momentan.



buna buna,
am revenit!
ma bucur ca suna interesant ce am scris eu de -a lungul timpului ,pt unii este chiar amuzat,pentru mine experiente de viata etc.
imp sa fie totul bine si sa se termine cu bine.
cu mancarea vreau sa se rezolve !sa nu fiu afectata in nici un fel ,nici sa nu imi afecteze sanatatea nici viata.
si cei vin vinovati sa fie sanctionati si aspru pedepsiti.si efectiv sa inceteze mai repede si sa nu ma mai chinuiasca.
bine poate se asteptau deja pana acum sa cam dispar,dar se pare ca doamne doamne fiind autoputernic ma protejeaza si ocroteste ,si are ganduri bune cu mine si sa traias mult mai mult fata si de asteparile altora ,si are grija de mine.asa ca am mai trecut eu peste anumite momente,am mai fost salvata ,alim.ba le-am mai vomat ,ba le-am mai aruncat la gunoi,sau cand erau mai bune le pastram in stomancel.desi eu incepusem sa manc si cam mult si deci ca nu ma mai controlam prea mult,,insa daca nu ma simteam bine le vomam si imi reveneam.
sau daca stateam cateva ore fara sa manc imi reveneam si ma simteam mai bine.
trebuie sa se opreasca /sa inceteze si sa nu mi se mai faca nimic rau.si sa nu ne periclitam viata sanatatea sau natura efectiv.
sa avem grija si sa apreciem,respectam si sa valorificam ceea ce avem ,pe noi ,si inclusiv pamantul.
sa nu fie ca un bumerang ,sa nu mi se faca rau nici mie ,pentru a nu se primi acelasi lucru,ca un bumerang sau efctiv sa nu fie un revers reciproc. sa nu se reintoarca tot asupra noastra. sa pastram echilibrul.
si din contra sa mi se faca si mie cat si celorlati mult mai mult bine,ca sa prim la randul nostru la fel. si nu din contra.doamne doamne poate avea grija de fiecare si cu siguranta va da si dupa fapte.deci sa fim mai optimisti ,cu bune intentii ,si mai putin contrar.-parerea mea
vremea ,natura ca si omul cu capricile ei,daca nu se pastreaza in stare buna,ne fecteaza inclusiv pe noi daca actionam negativ asupra ei,vezi daca se da in ea se revarsa,asa ca trebuie respectata sa nu afectam cu nimic sa nu o chinuim si sa nu ne chinuim.si nici mie sa nu mi se mai faca nimic rau.
ok.eu va doresc numai bine,multa fericire ,multa sanatate,bani mai multi.
nu prea sunt de acord si vreau sa se renunte la modalitatea aceasta cu plata impozitului de 5 salarii pe an CES pentru drepturile de autor,artist etc.nu este corect.daca un artist ia ocazional si si atunci daca ia bani mai multi sau mai putin ori deloc ,nu este corect sa se vina cu bani de acasa.mai ales ca oricum aceste drepturi de autor artist,intelectuale se impoziteaza oricum.sau cel putin sa fi fost catva la suta din ceea ce se primeste nu ceva general si stabil,sau efectiv sa vina mereu bani multi stabili si siguri ,astfel incat sa nu mai conteze impozitu.cand sunt bani mai multi se are de unde plati si nu sunt prob.dar nu vreau sa intre in forma asta in vigoare.plus ca nici cele care sunt prea abuzive,prea mult taxatbile etc.sau efectiv sa se faca in asa fel cum este mai bine ,dar sa imi fie si sa ne fie mai bine.
cat despre cei care comenteaza cu participarea mea la castinguri.pot sa le zic,ca am mai fost la diferite filmari,desi eu imi doream ceva mai mult si mai stabil,un rol pozitiv intr-un film si sa fiu o actrita celebra,sau sa prezint o emisiune.insa pe de alta parte poate doamne doamne m-a inzestrat si cu alte calitatii,facandu-ma mai speciala si deci poate mai valoroasa.deci ne fiind asa imp .sa fiu o mare actrita sau prezentatoare ,etc,pentru ca cu siguranta sunt si voi fi mult mai mare,valoraosa prin ceea ce sunt.parerea mea.
deci cei din televiziuni si cei care produc filme ,ar fi si in avantajul lor sa ma foloseasca ,sa ma aprecieze si sa imi ofere roluri sau emisiuni ok pentru ca efectiv vor avea mai mult de castigat decat utilizand o persoana simpla,normala pe cand eu sunt mai speciala.
eu asa ma consideram de mica si acum cu mai multa tarie si incredere.insa este pacat daca mi se face ceva rau ci din contra sa fiu fructivifcata ,valorificata pentru a fi roadele,rezultatele mult mai ok,frumoase si benefice pentru toata lumea.
cat despre bani, cu siguranta sunt si vor veni din ce in ce mai multi ,eu asa va doresc sa fie.
eu as prefera ca sa se revina la salarile initiale fara a mai fi reduse cu 25%maxim pana in septembrie sau noiemnbrie decembrie,ca in 2011 sa se primeasca banii integrali.
ori efectiv sa li se asigure bonusuri,banii mai multi supliment prin alte metode etc.
mai ales sunt categorii profesionale care merita sa fie stimulate si sa castige banii mai multi cum ar fi si politisti,jandarmii,paza si protectie.cei din BGS,MAI,MAPNE ,dar si medici,profesorii etc si alte categorii .si inclusiv cei care sunt de partea mea si rezolva problema alimentelor si a altor produse si faca sa devina in regula le doresc multii mai multi bani sa primeasca si tot ce isi doresc.
mai ales ca sunt baza societatii si ma salveaza ,ne salveaza,ne protejeaza ,imi si ne asigura siguranta si protectie etc,ne educa ...astfel incat sa avem un sistem mai solid si bine functionabil.
iar cei vinovati sa fie sanctionati si stopati sa nu mai faca nereguri alimentare sau de alta natura.http://www.cinemagia.ro/forum/images/icons/icon7.gif
k.mai vb.toate bune!


chiar mi-am reaminti ceva interesant ,un coleg dupa forum a facut aceasta poezie mai demult.si cred ca a fost destul de inspirat.parerea mea.

Frate, ia aminte bine,
Dacä dai în cea Marlyne
Va sä zicä, dai în myne!
Dai în myne, dai în tyne,
Dai în fabrici si uzyne

lume,luati aminte bine:
daca dati in cea Maryne
va sa zica dati in noi
dati in noi -dati si in voi
dati in tuba si in voi
dati in tuba si oboi
fiti marfa nu fiti boi
eu sunt pentru a fi respectata ,sa mi se vrea si sa mi se faca bine,si la fel se intampla si cu natura
sa o respectam , sa pastram echilibrul sa nu o afectam pentru a nu fi afectati
numai bine!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 14:35   #2085
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Miau! I was missing you!
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 16:54   #2086
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Ati väzut cä v-am adus-o?
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 17:07   #2087
jansic
Guru
 
jansic
 
Join Date: Mar 2010
Location: Bright Side of the Moon
Posts: 1,026
IMM, sunt at a loss for words!
jansic is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 17:10   #2088
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Cui ii apartine plasmuirea? Am ceva banuieli, dar..
Oricum, felicitari autorului.
omudindulap is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 17:20   #2089
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Mi se pare ca semeni cu Julia Ormond.
http://www.youtube.com/watch?v=Erd8IlOY8pc
Call me.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 17:33   #2090
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by omudindulap:
Cui ii apartine plasmuirea? Am ceva banuieli, dar..
Oricum, felicitari autorului.
Omule, citeste primele pagini ale topicului. Vei vedea cä atunci, la începuturi, în 2004-2005, multi erau convinsi cä e doar pläsmuire. The good news is cä I.M.M. e cât se poate de realä, iar mesajele ei sunt 100% autentice. A venit la multe forumeetinguri, majoritatea forumistilor vechi o cunoastem bine (eu am si folosit-o, în exercitiul filmat pe genunchi "Casa Creatorilor" - vezi topicul, la Cinematografia româneascä; dä un search).
Mai mult decât atât (cum zic avocatii când nu mai au argumente si vor sä se repete aidoma), prima parte a acestui topic a si fost publicatä în volum: "Vreau sä fiu actritä", de Irina Cristiana Huruialä, Editura SAMIZDAT (o filialä a ANTET), pe banii ei personali (caut-o pe Google) - iar prima dintre cele cinci pärti ale acestui inedit roman forumistic se intituleazä:
"She's Real. She's Painfully Real".
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 17:50   #2091
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Am citit (ras) pe la inceputurile mele aici, doar ca mi s-a parut suspecta reaparitia ei dupa atata amar de timp, la simpla mentionare a numelui sau. Stiam si de aparitia cartii, dar asa is eu, Toma Necredinciosu'.
omudindulap is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2010, 19:12   #2092
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Am chemat-o eu, ce mare lucru?
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Aug 2010, 22:14   #2093
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Lightbulb

si uite ca ieri a scris mica actrita in devenire... si-a povestit micile intamplari care au survanit cat a lipsit... iar acum, somn de voie... hmmm... au avut un rol toate astea... cum s-ar zice, a aruncat pastila si a fugit, lasand in urma prapadul... ... si cred ca vor mai trece cateva zile pana sa posteze... ori e ocupata fata ori ii place sa vada cum clocoteste sangele in forumisti... ("oare e reala, oare nu e?", "oare ce mai face IMM acuma?", "oare va mai scrie?", "oare mai vrea sa fie actrita?", "oare a facut o intoxicatie alimentara?", "la ce concursuri s-a mai prezentat?", etc.)
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Aug 2010, 21:05   #2094
SNOWMAN34
Guru
 
SNOWMAN34
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 756
Doamne Dumnezeule!!

Este incredibil... La pagina 5 am fost tentat sa musc din birou.
Pana pe la 106 m-am tot gandit ce moderator ar putea fi pe contul suedezei datatoare de interviuri la interesantul "Miss piranda".

Acum m-am hotarat, merg la biserica si zic sfios o rugaciune, eventual execut si un "Iisaiia dantuieste", de bucurie ca asa ceva EXISTA, ca e ADEVARATA!
SNOWMAN34 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Aug 2010, 13:27   #2095
foxyroxy
Veteran
 
foxyroxy
 
Join Date: Feb 2010
Location: Dreamland
Posts: 199
irene vroiam sa-ti urez toate cele bune si multa bafta la castinguri!
tine-ne la curent cu stirile! sunt o fana devotata a ta
__________________
The walls we build around us to keep out the sorrow also keep out the joy.
foxyroxy is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Aug 2010, 15:43   #2096
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Vreau un Jane Fonda cu IMM si Foxy Roxy!
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Sep 2010, 23:50   #2097
Alice_Fluture
Guru
 
Alice_Fluture
 
Join Date: Aug 2003
Location: Home is where your heart is
Posts: 545
__________________
Passion. No one wants to finance the film of a passionless individual. What most people want is to ride your passion. They want to feel that they're part of something magnificent and exciting. And if you're not passionate - fake it. - R. Avary
Alice_Fluture is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Sep 2010, 15:32   #2098
nox13
Novice
 
nox13
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 2
saraca marylin monroe
nox13 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Nov 2010, 23:26   #2099
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Stiri despre I.M.M.!
(Cu acordul ei - vezi în stenogramä!)

IMM: esti?
IMM: sti siturile unde am mai aparut eu la emisiuni?
Pitbull: Nu le stiu, adorato
IMM: cred ca le-am postat pe forum
IMM: vroiam sa le trimit si surorei
IMM: ca vroia
IMM: ce mai faci?
Pitbull: Pai intra si le cauta
Pitbull: Multumesc de intrebare, irinuca. Fac bine si mi-e dor de tine - ca la tot forumul, de altfel.
IMM: eu m-am simtit mai aiurea am macat ceva si ,acum mi-am mai revenit
IMM: pai imi mai dai situl?
Pitbull: I-ar ti-au pus teroristii otravuri in papica?
IMM: si sa fac si eu bine de acum incolo si sa pot manca in continuare
IMM: ca eu manc si mult
IMM: dar acum in zilele astea nu prea am putut manca ca m-am simtit rau
Pitbull: "manca ca"?
IMM: mai demult mancam prea mult
Pitbull: "manca ca"?
IMM: si eventual daca ma eram mai asa vomam daca nu le pastram daca imi era bine
IMM: e acum mai scriu si eu aiurea
IMM: sunt pe intuneric
Pitbull: ce faci pe el?
IMM: imi lasi situl sa vad sa le caut pe forum>
IMM: sa nu imi mai puna otravuri
IMM: in alimente
IMM: etc
Pitbull: Da, uite imediat
IMM: ca oricum sunt fraieri
IMM: ca atunci cand sunt mai bune
IMM: sau mai inregula si in regula
IMM: eu manac oricum mai mult
Pitbull: sa postezi pe forum, pentru ca userii sa ajute
IMM: decat cand ma simt rau
IMM: daca imi dau astfel de stari
IMM: asa imi este teama sa mai mananc ceva
Pitbull: http://www.cinemagia.ro/forum/showth...66#post1543066
IMM: pe cand cand inofensive
Pitbull: Gata, scrie!
IMM: imi e mai bine si imi place sa manc
IMM: pai nu stiu daca scriu
IMM: ti-am zis ca e o perioada mai asa
Pitbull: Stiu eu
Pitbull: Scrie
IMM: eventual potri tu sa pui ce am vb pe mesenger
IMM: si apoi iar sunt fraieri
Pitbull: OK, asa vom face!
IMM: ca daca mai demult erau mai subtil cu macarurile etc,adica mi-am dat eu seama .acum pe fata e mai usor de dovedit ca se vede fapta.daca o persoana manca ceva si nu se simte bine de la ce a mancat ,sau face intoxicatie,sau ii afecteza sanatatea ,normal ca se vede
IMM: si se iau masuri
IMM: se alerteaza se sanctioneaza etc
IMM: eh
Pitbull: Corect!
IMM: trebuie sa inceteze oricum cat mai repede altfel cu siguranta au repercursiuni asupra lor sau sa suporte consecintele fatelor lor
IMM: mai este lista cu vizionarea firlmelor?
Pitbull: Da, stai ca-ti dau acum:
Pitbull: vizionari : marti (09.11), multiplex, 10:30, Easy A si Takers (unul dupa altul) ;
Pitbull: marti (09.11), movieplex, 19:15, Unstoppable.
Pitbull: miercuri (10.11), Elvira Popescu, 1:00, Medalia de onoare
IMM: si este lista mai lunga adica si pe celelate luni?
IMM: in decembrie ai?
Pitbull: Nu
Pitbull: Intotdeauna ni se dau cam cu maximum 10 zile in avans
IMM: movieplex unde este?
IMM: vad ca marti este si seara
Pitbull: Movieplex e langa tine
IMM: e la plazz
IMM: a da
Pitbull: Da
IMM: uitasem super
Pitbull: uitasesi super?
IMM: e si seara si dimineata
Pitbull: Da, numai tu poti sa uiti super
IMM: nu vroiam
IMM: sa zic
IMM: ca am uitat
Pitbull: nu vroiai
IMM: si apoi mi-am amintit
Pitbull: nu vroiai
Pitbull: sa zici
Pitbull: ca ai uitat?
IMM: sau am vazut ca ai scris ca la mine
IMM: si am vrut sa zic super
Pitbull: asa ai vrut sa zici?
IMM: e mai bine cand sunt la moviplex]
Pitbull: e mai bine
IMM: poti sa ma anunti sa imi trimiti fie si ofline
IMM: e mai aproape
Pitbull: OK, am retinut
IMM: elvira popescu unde mai este
IMM: ?
Pitbull: In curtea Bibliotecii Franceze, pe Bulevardul Dacia
IMM: e la ora 1?
IMM: dimineata sau pe zi?
Pitbull: e la ora 11, si dimineata, si pe zi, si sub zi, si langa zi
IMM:
IMM: ok ce parere ai de filmele de la plazz
IMM: cel de dimineaza si seara?
Pitbull: sa le vad, si voi avea si pareri
IMM: sunt bune,merita vazute?
IMM: adica sti ceva
Last message received on 11/7/2010 at 12:12 AM
Pitbull: sa le vad, si voi avea si pareri
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Nov 2010, 01:24   #2100
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Uitasem super .
Quote:
Pitbull: I-ar ti-au pus teroristii otravuri in papica?

Ouch ouch! Cum explici asta?
Sunt cam dezamagita ca nu a terminat conversatia cu K
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:44.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells