Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Apr 2006, 10:20   #401
christi
Guru
 
christi
 
Join Date: Feb 2002
Location: route 66
Posts: 676
Send a message via Yahoo to christi
Originally Posted by BeNnY:
lol, cata nesimtire. Pai, ba, oamenii aia trebuie sa scrie articolele alea din minte, voi le scrieti din caiete de presa, si tu esti destul de arogant sa-i faci pe ei lenesi?!

Dupa ce o sa-ti scoti limba din anumitele zone ale celor de la re-publik, poate o sa observi si tu ca la o revista ce se vrea profesionista, atitudinea asta, ca "scoatem revista cind putem", nu merge. E lunara, deci ma astept sa apara lunar, nu in functiile de concediile sau peregrinarile prin Europa ale redactorilor. Comparatia cu Cinemagia nu isi are rostul. Eu nu am facut decit o remarca despre revista respectiva, nu ca la noi e bine si la ei e rau. Cumpar Re-publik constant, e o revista foarte buna pe care o citesc cu placere. Ai sarit in sus degeaba. Cit despre aroganta si nesimtire, du-te frumos in baie si uita-te in oglinda. Dar ai grija sa stai pe virfuri, sau pe un scaunel, sa vezi totusi ceva.
__________________
We are accidents waiting to happen...
christi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Apr 2006, 10:26   #402
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Sugestii am avut si noi in ceea ce priveste continutul revistei Cinemagia, dar se pare ca celor de acolo - habar n-am cine anume, poate proprietarul, poate emi & co - li se pare(a) ceva foarte riscant sa innoiasca si sa imbunatateasca altceva in afara de layout.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Apr 2006, 14:21   #403
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by emanuel:
Topul imdb era ca un reper. Shawshank Redemption e un super film, nemaipunand la socoteala cel 7 nominalizari la Oscar...

Oscar. LOL.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Apr 2006, 17:23   #404
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Originally Posted by christi:
Eu nu am facut decit o remarca despre revista respectiva, nu ca la noi e bine si la ei e rau. Cumpar Re-publik constant, e o revista foarte buna pe care o citesc cu placere. Ai sarit in sus degeaba. Cit despre aroganta si nesimtire, du-te frumos in baie si uita-te in oglinda. Dar ai grija sa stai pe virfuri, sau pe un scaunel, sa vezi totusi ceva.

Cand faci pe cineva lenes iti asumi atitudinea de "mai bun decat ei".

Cat despre restul... N-am inteles. Nu sunt destul de inalt? Trebuie sa ma simt prost ca am 15 ani? Esti penibil. Asa ca taci si siktir.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 May 2006, 12:32   #405
fanroxette
Novice
 
fanroxette
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 15
revin si aici cu o intrebare: unde si daca se mai gaseste CINEMAGIA pe piata...pt ca in nici un caz nu voi plati 170000lei ca s-o primesc prin curierat...
cei de la difuzare...faceti fratzilor ceva...
nu ma astept sa fie mai tare ca REUBLIK da macar o voi cumpara din fidelitate...si pt dvd
fanroxette is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 May 2006, 18:24   #406
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Revista nu va putea fi gasita decat in magazinele de specialitate. Incearca la Diverta, Media Galaxy sau Carrefour saptamana asta.
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 May 2006, 18:33   #407
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by emanuel:
Revista nu va putea fi gasita decat in magazinele de specialitate. Incearca la Diverta, Media Galaxy sau Carrefour saptamana asta.

chiar e o idee buna si cea cu reodipetul-contrac scuze daca nu e scris corect,asa poate fi mult mai bine cunscuta si cumparata si apoi chiar iti puteti cu ocazia asta sa ii puneti si un pret ca aproape orice este valoros si necestita si muynca altora,energie ,neuroni distrusi in lume ai ceva si se pierde altceva,sau se compenseaza prin altceva,eh..dar voi stiti mai ce este mai bine!pupici
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 May 2006, 00:17   #408
fanroxette
Novice
 
fanroxette
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 15
ok emanuel, i will
fanroxette is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 May 2006, 13:13   #409
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Rectific, cu scuzele de rigoare... revista poate fi gasita numai la Media Galaxy, Altex, Carrefour... NU si la Diverta!
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:36.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells