Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Video/DVD

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 18 Sep 2015, 14:20   #1
Steic
Novice
 
Steic
 
Join Date: Sep 2015
Posts: 2
Cumpar 200..300 DVD-uri ORIGINALE, obligatoriu cu subtitrare in limba romana !!!

Buna ziua tuturor iubitorilor de filme !


Am postat in data de 15 septembrie o lista destul de lunga cu filmele pe care doresc sa le cumpar !
Vreau sa va rog sa tineti seama de faptul ca ma intereseaza NUMAI si NUMAI filmele care au subtitrare in limba romana ( am inteles ca exista pe piata din Europa si din SUA , filme originale dar care nu au subtitrare in limba romana , caz in care - cu parere de rau - filmele respective nu ma intereseaza ! ) !

Daca aveti unul sau mai multe filme din lista postata in topic pe data de 15 sept. 2015 am sa va rog sa ma contactati , lasandu-mi un mesaj aici cu email-ul si numarul dvs. de telefon !

Ca o ultima varianta pot lua in calcul si schimbul filmelor cu cinefilii care-si doresc la randul lor anumite filme , pe care le-as putea avea si pe care sa le ofer la schimb !
Pentru aceasta trebuie sa-mi trimiteti lista cu filmele pe care le doriti !

Multumesc tuturor celor care vor avea timpul si rabdarea sa parcurga aceasta lista ( care acum contine 243 pozitii si pe care o voi completa usor in timp pana la 300 pozitii , daca nu si mai mult ! ) !

Multumiri anticipate celor care ma vor contacta !


O zi buna tuturor iubitorilor de filme !

Last edited by Steic : 20 Sep 2015 at 13:59. Reason: Completare
Steic is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:01.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells