Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 07 Dec 2013, 19:43   #101
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by mhcx:
Eu sunt vinovatul principal pentru expulzarea lui kedii.

Simt cum te macina sentimentul de culpabilitate. Tocmai de aceea ai si simtit nevoia acestei marturisiri. Hai sa te iertam, pentru ca suntem ingaduitori !
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Dec 2013, 20:10   #102
MikkaelWolfganger
Guru
 
MikkaelWolfganger
 
Join Date: Aug 2011
Location: Shivering Isles
Posts: 507
.Buna asta cu culpabilitatea si marturisirea.Sunt convins ca nu mai doarme noptea gandindu-se cat de rau l-a lucrat pe kedii(desi sunt convins, ca vocea lui a avut prea putina greutatea in banarea lui nea Caisa).

Apropos...Who's next?

Last edited by MikkaelWolfganger : 08 Dec 2013 at 01:21.
MikkaelWolfganger is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Dec 2013, 20:24   #103
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by MikkaelWolfganger:
Apropos...Who's next?

MW, sa inteleg ca la spectacolul acesta nu ti-ai terminat floricelele si cola cu care te-ai aprovizionat acum catva timp ?
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Dec 2013, 20:28   #104
marillion
Veteran
 
marillion
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 270
Originally Posted by mhcx:
No more kedii around.


Acum pe bune, a cui clonă eşti?
marillion is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Dec 2013, 21:10   #105
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by marillion:
Originally Posted by mhcx:
No more kedii around.


Acum pe bune, a cui clonă eşti?

Acum pe bune, crezi ca vei primi raspuns ?
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Dec 2013, 01:02   #106
mhcx
Novice
 
mhcx
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 12
Originally Posted by bitter_moon:
Originally Posted by marillion:
Originally Posted by mhcx:
No more kedii around.


Acum pe bune, a cui clonă eşti?

Acum pe bune, crezi ca vei primi raspuns ?


da asta e raspunsul:

Nu sunt clona sunt razboiul clonelor. Cand kedii era pe aici toata lumea era contra lui dar nimeni nu avea curajul sa i spuna verde in fata ca e anafabet si retard. Acum cand eu am facut asta sunt luat la misto ca sunt clona si ca ma macina sentimentele de culpabilitate. Sa inteleg ca va e deja dor de kedii. Propun sa il aducem inapoi. El abia asteapta.

Last edited by mhcx : 08 Dec 2013 at 01:17.
mhcx is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Dec 2013, 01:39   #107
marillion
Veteran
 
marillion
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 270
Ei, şezi blând, ştii la ce mă refer, ăsta e cont creat special pentru răfuială, oricine vede asta, măi Dirty Harry!

Nu-l regretă nimeni pe tip, eu însumi am fost beneficiarul unor "drăgălăşenii" datorită cărora s-a bucurat de o zi de suspendare a contului.
marillion is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Dec 2013, 11:47   #108
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by mhcx:
Originally Posted by bitter_moon:
Originally Posted by marillion:
Originally Posted by mhcx:
No more kedii around.


Acum pe bune, a cui clonă eşti?

Acum pe bune, crezi ca vei primi raspuns ?


da asta e raspunsul:

Nu sunt clona sunt razboiul clonelor. Cand kedii era pe aici toata lumea era contra lui dar nimeni nu avea curajul sa i spuna verde in fata ca e anafabet si retard. Acum cand eu am facut asta sunt luat la misto ca sunt clona si ca ma macina sentimentele de culpabilitate. Sa inteleg ca va e deja dor de kedii. Propun sa il aducem inapoi. El abia asteapta.

Hei, nu te supara, glumeam si noi ! Poate ca avem un simt al umorului mai ciudat, dar cine ne cunoaste si s-a familiarizat cu el, ne adora.
Nu tinem sa aflam neaparat sub ce ID activezi pe site, mai ales ca ti-am creionat deja un profil. Te rog sa ma contrazici daca gresesc: barbat, maximum 25 de ani, activ pe forumuri si cinefil inveterat. Probabil destul de cunoscut printre ceilalti cinemagisti.
Nu esti singurul care a luat atitudine impotriva lui kedii, dar fiecare a facut-o in stil propriu. Nu cred ca s-ar fi ajuns la masurile acestea drastice daca era reclamat doar de o persoana. Iti ofer o mostra a efortului conjugat impotriva activitatii fostului (sper) cosmin_kedii:

"cosmin_kedii pe 13 Martie 2012 13:54
Totul vine împreună pentru a face acest film o capodoperă:un scenariu frumos, o realizare semnificativă, comici la partea de sus a artei lor: Jane Fonda și Vanessa Redgrave sunt superbi 0 2
marillion pe 4 august 2013 10:35
Băi analfabetule, lasă-te de comentarii agramate şi lipsite de sens, că ai făcut de râs siteul ăsta!
bitter_moon pe 4 august 2013 14:03
cosmin_kedii@ Fara nicio legatura cu ce spune marillion, te intreb si eu ceva: de ce faci asemenea comentarii ? Este firesc ca cinefilii care cauta informatii sa citeasca parerile celorlalti. Asa ajung si eu la ale tale, care ma frapeaza prin abundenta, ca sa nu mai spun de greselile gramaticale flagrante. Pasiunea ta pentru film te poate transforma in personaj burlesc pe acest site. Cu toata consideratia ti-o spun..."

Last edited by bitter_moon : 08 Dec 2013 at 14:23.
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Dec 2013, 21:14   #109
Tyson_Kyd
Senior
 
Tyson_Kyd
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 104
Bai, sincer... nu stiu ce sa zic ! Eu nu-mi amintesc sa fi avut vreodata divergente cu "cosmin_kedii", niciodata nu m-au deranjat comentariile lui . Este adevarat ca erau multe si cam aiurite, dar n-ai ce sa-i faci . Asa suntem toti la inceput, si nu imi este rusine sa recunosc ca asa am fost si eu, ce ne defineste este evolutia prin care trecem . Am vorbit amu ceva timp cu Kedii si parea un tip de treaba, l-am intrebat daca este adevarat ce sustine in legatura cu filmele pe care le-a vazut . Omu' mi-a raspuns foarte lejer, cu un limbaj total diferit de cel folosit in comentarii . Mi-a spus ca urmareste pe banda rulanta de acum 10 ani cate 3 filme pe seara . Eu il cred, cat de greu este sa urmaresti cate 3 filme pe seara ?! Asa s-au strans filmele din lista sa . Cat despre comentarii, imi dau seama cat de greu este sa comentezi atatea filme, da' mite sa mai aduci si cate ceva nou in fiecare comentariu . Este greu si plictisitor . Stiu ca mie imi este greu de multe ori sa-mi gasesc cuvintele potrivite pentru comentarii . La randul meu, si eu m-as enerva daca as fi in locul sau, sa mi se stearga contul la care am muncit atat amar de vreme, ma gandesc la timpul irosit . Cred ca toata treaba a fost prost gandita ! Nu stiu de unde a inceput debandada, dar sunt de parere ca al nostru cosmin_kedii nu se apuca sa ia pe cineva la injuraturi daca nu era provocat si faptul ca i-a fost sters contul mi se pare prea drastica . Nu cred ca a creat prea multe probleme pana acum, din cate am vazut omu' statea in banca lui .
Tyson_Kyd is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Dec 2013, 14:01   #110
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
tyson...
kedii, atunci cand l-am intrebat frumos daca el a vazut toate acele filme a zis ca nu e treaba mea.
apoi, sa nu uitam ca a deranjat grav de tot si mai ales creea o imagina foarte proasta asupra site-ului cinemagia. cat despre vechimea lui, nu era chiar asa de nou sa lase comenturi imbecile. Consider ca nu e necesar sa comentezi toate filmele care le vezi.
sa nu mai zic ca, la anumiti actori copia cu,copy/paste acelasi comentariu si asta numai pentru a aduna puncte si de a urca in topul userilor cinemagia.
Si ce poti zice cand lasa un comment la un film si cu link de download? asta e reclama . pe forum la fel..cand posta la filme si actori care nu exista, punea filmul dupa IMDB + link de torrente.
Si sa nu mai zic de comenturile cu spoiler la filme... strica toata placerea omului de a descoperi acel film.
si cat de matur parea acest kediii, s-a demonstrat ca are o minte de kinder. ai vazut si tu cum injura cand acel cont i-a fost dezactivat,
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2013, 14:12   #111
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by Tyson_Kyd:
Bai, sincer... nu stiu ce sa zic ! Eu nu-mi amintesc sa fi avut vreodata divergente cu "cosmin_kedii..."
Tyson, iti spun eu sigur ca nu ai avut niciodata divergente cu cosmin_kedii ! Nu cred ca ai fi uitat episodul, asa cum nici eu nu pot sa uit raspunsul lui adresat in privat unui prieten al meu, care indraznise sa ia atitudine fata de ineptiile pe care le debita intr-un comentariu.
Decenta ma impiedica sa reproduc textul, dar pot spune ca il invita pe acesta la o practica sexuala contra naturii.
Hai sa il lasam pe kedii sa dispara si sa ne concentram asupra a ceea ce este bun si constructiv pe site ! Sunt o gramada de utilizatori educati, inteligenti, culti, care merita atentia noastra si de la care avem ce invata.
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2013, 14:22   #112
MikkaelWolfganger
Guru
 
MikkaelWolfganger
 
Join Date: Aug 2011
Location: Shivering Isles
Posts: 507
Originally Posted by bitter_moon:
Hai sa il lasam pe kedii sa dispara

Amin!Nu am inteles ce e cu avalansa asta de mesaje post-kedii.E chiar asa greu sa depasiti momentul?
MikkaelWolfganger is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 08:32   #113
cosmin_kedii
Senior
 
cosmin_kedii
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 89
Originally Posted by mhcx:
Originally Posted by bitter_moon:
Originally Posted by marillion:
Originally Posted by mhcx:
No more kedii around.


Acum pe bune, a cui clonă eşti?

Acum pe bune, crezi ca vei primi raspuns ?


da asta e raspunsul:

Nu sunt clona sunt razboiul clonelor. Cand kedii era pe aici toata lumea era contra lui dar nimeni nu avea curajul sa i spuna verde in fata ca e anafabet si retard. Acum cand eu am facut asta sunt luat la misto ca sunt clona si ca ma macina sentimentele de culpabilitate. Sa inteleg ca va e deja dor de kedii. Propun sa il aducem inapoi. El abia asteapta.

si iata-ma am venit in forta
cosmin_kedii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 08:34   #114
cosmin_kedii
Senior
 
cosmin_kedii
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 89
Originally Posted by bitter_moon:
Originally Posted by Tyson_Kyd:
Bai, sincer... nu stiu ce sa zic ! Eu nu-mi amintesc sa fi avut vreodata divergente cu "cosmin_kedii..."
Tyson, iti spun eu sigur ca nu ai avut niciodata divergente cu cosmin_kedii ! Nu cred ca ai fi uitat episodul, asa cum nici eu nu pot sa uit raspunsul lui adresat in privat unui prieten al meu, care indraznise sa ia atitudine fata de ineptiile pe care le debita intr-un comentariu.
Decenta ma impiedica sa reproduc textul, dar pot spune ca il invita pe acesta la o practica sexuala contra naturii.
Hai sa il lasam pe kedii sa dispara si sa ne concentram asupra a ceea ce este bun si constructiv pe site ! Sunt o gramada de utilizatori educati, inteligenti, culti, care merita atentia noastra si de la care avem ce invata.

n-am avut treaba cu nimeni ,doar cu cei care s-au luat de mine
cosmin_kedii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 08:38   #115
cosmin_kedii
Senior
 
cosmin_kedii
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 89
[quote=iiii]tyson...
kedii, atunci cand l-am intrebat frumos daca el a vazut toate acele filme a zis ca nu e treaba mea.
apoi, sa nu uitam ca a deranjat grav de tot si mai ales creea o imagina foarte proasta asupra site-ului cinemagia. cat despre vechimea lui, nu era chiar asa de nou sa lase comenturi imbecile. Consider ca nu e necesar sa comentezi toate filmele care le vezi.
sa nu mai zic ca, la anumiti actori copia cu,copy/paste acelasi comentariu si asta numai pentru a aduna puncte si de a urca in topul userilor cinemagia.
Si ce poti zice cand lasa un comment la un film si cu link de download? asta e reclama . pe forum la fel..cand posta la filme si actori care nu exista, punea filmul dupa IMDB + link de torrente.
Si sa nu mai zic de comenturile cu spoiler la filme... strica toata placerea omului de a descoperi acel film.
si cat de matur parea acest kediii, s-a demonstrat ca are o minte de kinder. ai vazut si tu cum injura cand acel cont i-a fost dezactivat,[/QU


VAI VAI ,pana sa ajungem aici la rasp asta ,,atunci cand l-am intrebat frumos daca el a vazut toate acele filme , De fapt tu ai inceput cu mine eu nu am avut nici o treaba cu nimeni ,absolut cu nimeni
cosmin_kedii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 08:42   #116
cosmin_kedii
Senior
 
cosmin_kedii
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 89
Originally Posted by marillion:
http://www.cinemagia.ro/club/profil/catty_19_87/

Ăsta nu e decât mizerabilul cosmin_kedii din Rupea.



ia uite si la asta ?????????? mizerabil ? daca erai din rupea sau de undeva de aproape o beleai cu mine rau de tot ,vedeai tu cat sunt eu de mizerabil
cosmin_kedii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 08:44   #117
cosmin_kedii
Senior
 
cosmin_kedii
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 89
Originally Posted by iiii:
totul e bine cand se termina cu bine! acest utilizator obsedat de puncte pe cinemagia s-a ales cu , contul dezactivat. si a inceput sa injure ca ultimul retard. am inteles ca are undeva la 34 ani dar nu se pare.
mai are rost sa va povestesc ce bombardament cu injuraturi am avut in inbox?


voi ati incepu cu mine tu si cu celalalt
cosmin_kedii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 08:48   #118
cosmin_kedii
Senior
 
cosmin_kedii
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 89
[quote=mhcx]Eu sunt vinovatul principal pentru expulzarea lui kedii. Dar sincer nu mai suportam sa il vad cum debiteaza tampenii.

Ma-am ales eu cu warning dar a meritat.

No more kedii around.

Acum s-a mai potolit dar ieri mi-a umplut inboxul de injuraturi. Fierbea sangele in el de oftica.

Daca i-ar sterge si toate comentariile tampite de la filme am avea toti de castigat.[/QU

CE MARE TE DAII ,ASTA E,,
cosmin_kedii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2014, 18:04   #119
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by cosmin_kedii:
Originally Posted by bitter_moon:
Originally Posted by Tyson_Kyd:
Bai, sincer... nu stiu ce sa zic ! Eu nu-mi amintesc sa fi avut vreodata divergente cu "cosmin_kedii..."
Tyson, iti spun eu sigur ca nu ai avut niciodata divergente cu cosmin_kedii ! Nu cred ca ai fi uitat episodul, asa cum nici eu nu pot sa uit raspunsul lui adresat in privat unui prieten al meu, care indraznise sa ia atitudine fata de ineptiile pe care le debita intr-un comentariu.
Decenta ma impiedica sa reproduc textul, dar pot spune ca il invita pe acesta la o practica sexuala contra naturii.
Hai sa il lasam pe kedii sa dispara si sa ne concentram asupra a ceea ce este bun si constructiv pe site ! Sunt o gramada de utilizatori educati, inteligenti, culti, care merita atentia noastra si de la care avem ce invata.

n-am avut treaba cu nimeni ,doar cu cei care s-au luat de mine

cosmin_kedii, ma vad nevoita sa recunosc ca, desi ti-am dat motiv, nu nu ti-ai infipt coltii in mine, ceea ce denota ca dispui de suficienta decenta. Sper sa o folosesti si in relatia cu ceilalti utilizatori, abandonand limbajul vulgar.
Sper ca pauza aceasta ti-a permis sa reflectezi asupra scopului pentru care te afli pe site. Nu stiu cat de importante sunt acele puncte adunate cu nemiluita, comparativ cu informatiile pe care le primesti ca utilizator cu drepturi depline.

Last edited by bitter_moon : 22 Jan 2014 at 22:16.
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jan 2014, 15:53   #120
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ma enerveaza : Tyybi1

a lasat commentul : " Un serial "LEGENDAR" ! " la 59 seriale. acelasi comment, numai sa faca medalia aia afurisita.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:19.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells