Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Aug 2011, 12:51   #141
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Thumbs down

Ei cer rabdare ,respect si sa accepti regulile impuse de ei dar cand vine vorba ca ei sa isi tina cuvantul promisiunea te fac sa astepti,tu iti faci treaba nu e vorba de mine ca eu nu am mai contribuit ca nu are rost am pus 3 poze la THE WOLVERINE ,ca sa vad in cat timp mi se accepta 3 POZE nu mai multe si ca sa vezi, nici dupa 3 saptamani nu am primit cele 3 PUNCTE nici nu vreau sa ma gandesc ca sunt persoane noi venite probabil care asteapta si o luna ca sa primeasca ceva puncte in cazul cel mai fericit,daca nu chiar mai mult.
De ce nu mai angajati e o intrebare buna dar fara raspuns cum sa mai angajeze ce sunt prosti sa mai dea un salar, in plus sau comision sau procent de unde mai bine iau ei ,tot din publicitate si la prostime le da cate un DVD de 55 de Ron care si ala vine dupa 2 3 luni cand deja il poti comanda dupa alte site -uri,de profil sau chiar din magazin cu 45 de ron si pot da atatea exemple de filme la valoarea asta sau chiar mai ieftine.
Mergeti in jos vertiginos foarte in jos daca nu va schimbati atitudinea pierdeti sau poate ca nu sunt poate prostalai care pt 55 de ron fac pe draq in 4 si tot pun pe poze chiar daca poate nu vor face in ritmu asta 2000 de puncte nici o data dar si aia se vor satura ,si o sa ajungeti sa puneti voi poze pt site vostru
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells