Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 19 Jun 2003, 16:40   #61
sorcerer
Junior
 
sorcerer
 
Join Date: Jun 2003
Location: Suceava
Posts: 38
Send a message via Yahoo to sorcerer
hmm...

Puteti sa ziceti ce vreti. Totdeauna au existat fani si anti-fani. Inca nu am apucat sa vad Life or Something Like It. Adevarul este ca, critcii au ceva cu Angelina. Am observat asta. Se "agata" de ea din orice motiv si numai vad pe site-uri review-uri negative la diferite filme. Dar se va rezolva. Si va promit o nominalizare pt "cea mai buna actrita" in acest an pt unul din rolurile: Tomb Raider: The Cradle of Life sau Bitten. 8)

SEE YA!

Angelina RULZ!
(*) (*) (*) (*) (*) pentru Miss Croft !
sorcerer is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2003, 16:55   #62
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Re: hmm...

Originally Posted by sorcerer:
Si va promit o nominalizare pt "cea mai buna actrita" in acest an pt unul din rolurile: Tomb Raider: The Cradle of Life sau Bitten. 8)

Ce film este asta Bitten?
N-am auzit de el...
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2003, 19:15   #63
sorcerer
Junior
 
sorcerer
 
Join Date: Jun 2003
Location: Suceava
Posts: 38
Send a message via Yahoo to sorcerer
Bitten

Bitten va fii urmatorul film al Angelinei, dupa Tomb Raider. Este un horror. Pentru mai multe detalii intrati pe:

http://movies.go.com/movies/B/bitten_2003/index.html

8)
sorcerer is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2003, 19:31   #64
catallin
Veteran
 
catallin
 
Join Date: Oct 2002
Posts: 298
Re: Bitten

Originally Posted by sorcerer:
Bitten va fii urmatorul film al Angelinei, dupa Tomb Raider. Este un horror.

Ce horror mai mare poate exista decat insasi Anjelica Joale, cel mai mare horror.
catallin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2003, 20:57   #65
Anonymous
Guru
 
Anonymous
 
Join Date: May 1978
Posts: 40,392
e fata de fata, angelina jolie, baaaaa. Ma intreb de ce nu se face o papusa gonflabila ka ea. eu as cumpara vre-o doua-trei sa dau si la prieteni :lol: hahahaha
Anonymous is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2003, 21:51   #66
LeonardPiron
Veteran
 
LeonardPiron
 
Join Date: May 2003
Posts: 267
dac ar face si papusi negre cu ea eu as trece dunarea pe ea ca asa am vazut in filmu occident ca poti sa ajungi in germania sa faci parale
LeonardPiron is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jun 2003, 12:03   #67
Poison
Veteran
 
Poison
 
Join Date: Jan 2002
Location: Bucuresti
Posts: 196
Re: hmm...

Originally Posted by sorcerer:
Si va promit o nominalizare pt "cea mai buna actrita" in acest an pt unul din rolurile: Tomb Raider: The Cradle of Life sau Bitten. 8)
In your dreams! In veci nu va da Academia nominalizari pentru filme de factura asta! Sorry! Abia i-au dat Oscar pentru "Girl, Interrupted". Cit despre "nu mai comentati atita".... poate n-ai ce cauta pe forum daca nu suporti comentarii si opinii contrare alor tale. Am observat ca toate posturile tale au ton categoric si definitv da'... poate ne mai lasi...
Poison is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2003, 17:18   #68
sorcerer
Junior
 
sorcerer
 
Join Date: Jun 2003
Location: Suceava
Posts: 38
Send a message via Yahoo to sorcerer
your Poison doesn't just suck, it blows!

Originally Posted by Poison:
Originally Posted by sorcerer:
Si va promit o nominalizare pt "cea mai buna actrita" in acest an pt unul din rolurile: Tomb Raider: The Cradle of Life sau Bitten. 8)
In your dreams! In veci nu va da Academia nominalizari pentru filme de factura asta! Sorry! Abia i-au dat Oscar pentru "Girl, Interrupted". Cit despre "nu mai comentati atita".... poate n-ai ce cauta pe forum daca nu suporti comentarii si opinii contrare alor tale. Am observat ca toate posturile tale au ton categoric si definitv da'... poate ne mai lasi...


Academia nu va da nominalizari? Hai du-te! Ai sa vezi cand o sa apara Tomb Raider: The Cradle of Life. Oare cine o sa fie pe 1 loc in "top box office money maker" ? Ai sa vezi nominalizari pt filmul asta, ok? Si nu la 1, ci la mai multe categorii! Poate si pt Bitten ai sa vezi! Sau crezi ca cel mai bun film o sa fie Matrix Reloaded? hahahahaahahah Si nu te-a rugat nimeni sa observi nimic in legatura cu mine... asa ca du-te acasa, baga-te sub masa, trage perdelele si inainte sa te sinucizi gandeste-te la ce ai spus: Abia i-au dat Oscar pentru "Girl, Interrupted". HAHAHAHAH
Esti varza!

Angelina RULZ!
sorcerer is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2003, 17:29   #69
LeonardPiron
Veteran
 
LeonardPiron
 
Join Date: May 2003
Posts: 267
Re: your Poison doesn't just suck, it blows!

Originally Posted by sorcerer:
Academia nu va da nominalizari? Hai du-te
Poate, Academia de film de la Botosani, ca te vad foarte sigur pe tine...
LeonardPiron is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 11:52   #70
croft20
Novice
 
croft20
 
Join Date: Jun 2003
Location: timisoara
Posts: 17
ce parere avet de pozele astea
http://www.laracroftonline.net/cgi-b...large/9856.jpg
http://www.laracroftonline.net/cgi-b...large/9848.jpg :roll:
__________________
"See the world in a grain of sand, heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand, eternity in an hour."
croft20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 12:32   #71
croft20
Novice
 
croft20
 
Join Date: Jun 2003
Location: timisoara
Posts: 17
Cand apare pe DVD?

Care stie cand apare DVD? eu am reusit sa fac rost numa de coperta.
http://www.laracroftonline.net/cgi-b...large/9839.jpg
__________________
"See the world in a grain of sand, heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand, eternity in an hour."
croft20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 13:41   #72
croft20
Novice
 
croft20
 
Join Date: Jun 2003
Location: timisoara
Posts: 17
Care a vuazut aseara adica sambata pe la ora 12 noapte ,pe canalul prima tv a incepun un film pe nume Mojave Moon cu Angelina Jolie.
A vazut cine va filmul ?
http://www.angelinajolie.nu/img/movi...avemoon/28.jpg
__________________
"See the world in a grain of sand, heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand, eternity in an hour."
croft20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 13:54   #73
croft20
Novice
 
croft20
 
Join Date: Jun 2003
Location: timisoara
Posts: 17
imi place sa pun poze si asa mai departe sunt noua in acest forum ,daca va deranjeaza spuneti ok,nu am stiut ca este si un forum in romaneste ,eu sunt pe cele straine care primesc noutati in fiecare zi din toata lumea despe Angelina jolie.Asa ca vreau sa va tin la curent cu noutatile.
__________________
"See the world in a grain of sand, heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand, eternity in an hour."
croft20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 14:25   #74
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Ma, si mie imi place Angelina Jolie (pe bune, fara nici o caterinca), da' nu mai pune poze ca arata siteul dupa aia ca un Oracol din ala de clasa a 7-a, cind lipeai artisti si desenai flori cu carioca pe margini. Cel mai bine ii vezi si tu pe-aia care sint interesati de Angelina Jolie si faceti schimburi de poze pe mesagerie privata. Si, daca vrei sa aiba acces la poze toti membrii site-ului, cel mai bine dai un link unde sa poata sa vada pozele.

N-o lua in nume de rau, e doar parerea mea, pe care poti s-o urmezi, au ba.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 18:27   #75
croft20
Novice
 
croft20
 
Join Date: Jun 2003
Location: timisoara
Posts: 17
ok. Am facut cum ai zis ca poate se supara lume si nu vreau
Acum e mai bine 8)
__________________
"See the world in a grain of sand, heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand, eternity in an hour."
croft20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 22:49   #76
crydead
Guru
 
crydead
 
Join Date: Jun 2002
Posts: 940
Draga croft20,
In primul rand bine ai venit pe forumul Cinemagia. Suntem multi useri aici care ne distram de minune si petrecem ore agreabile vorbind despre film pentru ca, chiar daca suntem diferetzi, dragostea pentru cinema ne uneshte. De cateva ori am iesit in orash sa vedem un film si sa bem un suc sau bere si a fost foarte ca lumea. Poate o sa potzi veni si tu data viitoare cand ne intalnim cu totzii. :wink:
Mie mi-au placut foarte mult pozele cu Angelina Jolie. Nu le shtiam si mi s-au parut interesante si sugestive. Asa ca eu te rog, daca potzi, sa mai pui si alte poze, cel putin la fel de frumoase. Eu cred ca forumul o sa fie mai vesel si mai placut ochiului in felul acesta. Ai poze si cu alte actritze sau actori? Daca da, poate le pui aici ca sa le vedem si noi. :wink:

P.S. Ambra Blu are uneori iesiri nepoliticoase pe care eu nu le inteleg. Mie mi-a spus o data ca fac gresheli de gramatica si m-am suparat foarte rau, nici nu mai vroiam sa vorbesc cu el. Pana la urma ne-am impacat. Imi cer eu scuze pentru el si astept cu nerabdare sa vad poze noi cu Angelina Jolie si alte actritze de succes.
La revedere!
crydead is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2003, 23:13   #77
catallin
Veteran
 
catallin
 
Join Date: Oct 2002
Posts: 298
Nu stiu ce s-a intamplat: era zilele trecute pe aici o fotografie foarte reusita cu o masina veche gen IMS sa GAZ inconjuarat de echipa de filmare. Mie mi-a placut foarte mult acea masina si as vrea foarte mult sa regasesc poza cu automobilul acela delicios care eclipsa prin stralucirea sa pe toti pacalicii din preajma lui.
catallin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2003, 09:58   #78
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by croft20:
ok. Am facut cum ai zis ca poate se supara lume si nu vreau
Acum e mai bine 8)

Mult mai bine. Dar Kylie Monogue iti place? M-ar interesa niste poze cu ea din revista Q, din pictorialul in care ea juca tenis.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2003, 12:33   #79
LeonardPiron
Veteran
 
LeonardPiron
 
Join Date: May 2003
Posts: 267
Si ceva din Hustler ar merge, stii, pentru cunoscatori...
LeonardPiron is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2003, 13:35   #80
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Word on the street is Kylie starred butt naked in a movie. Any info on that?
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:59.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells