Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Horror

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12 Dec 2013, 00:04   #1
korosi_norbert
Novice
 
korosi_norbert
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 1
Titlu la un film horror anii 90, poate 2000

de mult caut un film horror pe care l-am vazut cand aveam vreo 4,5 ani (in jur de 2002, 2003) dar nu-mi amintesc numele. doar secvente.
Tin minte ca era o casa, o familie si niste monstruleti mici care îi omorau. Tin minte ca la final cativa oameni au reuit sa scape printr-un tunnel dupa ce le-a luat casa foc si a explodat. Mai era o casuta (cabana) mica in gradina pentru joaca, si acolo se intalneau/jucau/vorbeau monstruletii cu fata cea mica (care credea ca sunt de treaba si le dadea sa bea ceai). Cred ca erau mama,tata si 2 copii (un adolescent si fata de vreo 5 ani). La un momendat baiatul era la PC si o creatura din aceea impinge un borcan cu bani (economiile lui) de pe raft si îi aterizeaza in cap. El da vina pe sora lui... Mai e un lucrator ce cade de pe o scara fix intr-un cui.
Aaa da filmul l-am vazut pe Pro tv intr-o seara.
Filmul asta m-a "traumatizat" si de atunci nici nu mai tresar la filme horror. (Le-am vazut cam pe toate). Si nu cred ca este filmul goblins, gremlins sau leprechaun
-acesta este primul meu post pe vre-un forum asa ca ma scuzati daca mai gresesc ceva...
korosi_norbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:57.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells