Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 07 May 2011, 23:43   #1
BenPC
Senior
 
BenPC
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 133
problema sortare filme in "pagina-mea/filme/"

m-am lovit de multe ori de porblema asta dar acum chiar devine enervant, este vorba de sectiunea filme din pe profilul meu, cand vreau sa filtrez un gen anume , ex: animatie , imi afisaza prima pagina cu filmele din categoria -animatie dar cand dau urmatoarea pagina imi sare la cagoria -toate filmele , si e foarte enervant spre ex daca vreau sa filtrez o categorie si sa vad filmele din acel gen cu note mai mici , pe prima pagina fiind evident note de 10 si 9 ...

sper ca m-am facut inteles, vreau sa stiu daca e de la mine problema, in mod normal folosesc google chrome dar am incercat si cu internet explorer si am avut acelasi rezultat ... si e pacat sa stiu ca am un astfel de filtru si sa nu pot sa-l folosesc , in special cand numarul filmelor notate a devenit maricel.
BenPC is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2011, 10:58   #2
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
incearca mozilla sau opera (pe astea stiu sigur ca site-ul nu intampina probleme de genu)


si nu mai folosi veci... da veci internet explorer pentru nimic in lume. (asta asa, ca un sfat pe viitor)
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2011, 12:39   #3
chuckyfan
Guru
 
chuckyfan
 
Join Date: Mar 2010
Location: Kiribati
Posts: 1,652
acelasi lucru se intampla si in Mozilla

cred ca e un bug, poate cineva va lua seama si va incerca sa se ocupe.
Am intalni chestii asemanatoare si la alte siteuri
chuckyfan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2011, 19:02   #4
BenPC
Senior
 
BenPC
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 133
@ dragonfly_drk le-am incercat pe toate si nimic , in privinta acestei probleme .

@ chuckyfan da , e un bug al site-ului , initial credeam ca e de la mine, se pare ca site-ul are ..mici.. probleme. care se pot rezolva partial prin a selecta sortare dupa an in loc de nota si in felul acesta poti sa treci prin paginile unei categori de film.
BenPC is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Nov 2012, 20:18   #5
DIZZY1304
Novice
 
DIZZY1304
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2
Originally Posted by BenPC:
m-am lovit de multe ori de porblema asta dar acum chiar devine enervant, este vorba de sectiunea filme din pe profilul meu, cand vreau sa filtrez un gen anume , ex: animatie , imi afisaza prima pagina cu filmele din categoria -animatie dar cand dau urmatoarea pagina imi sare la cagoria -toate filmele , si e foarte enervant spre ex daca vreau sa filtrez o categorie si sa vad filmele din acel gen cu note mai mici , pe prima pagina fiind evident note de 10 si 9 ...

sper ca m-am facut inteles, vreau sa stiu daca e de la mine problema, in mod normal folosesc google chrome dar am incercat si cu internet explorer si am avut acelasi rezultat ... si e pacat sa stiu ca am un astfel de filtru si sa nu pot sa-l folosesc , in special cand numarul filmelor notate a devenit maricel.

aceasi problema o am si eu....faceti ceva
DIZZY1304 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:48.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells