Păreri Unthinkable

Tăcerea poate ucide

registru pe 19 Iunie 2010 19:39
scenariu nu e cu nimic spectaculos. dar jocul actoricesc...impresionant de frumos
simmy pe 16 Iunie 2010 18:42
foarte bun filmul iar Samuel L. Jackson demonstreaza inca o data ca este un actor extraordinar.
cristinel89 pe 14 Iunie 2010 02:24
mi-a placut ideea filmului....mai ales rolul jukt de samuel jackson
florin36ani pe 13 Iunie 2010 13:02
bunicel
un film a carui valoare i dato mai mult actorul, in rest bunicel, poate daca i se schimba finalul putin !
Nick_18 pe 13 Iunie 2010 11:28
Super tare
tare...
bro pe 09 Iunie 2010 02:22
nota 10
genial film! merita vazut ............................
yasanto pe 29 Mai 2010 22:20
bun
l-am vazut e un film care i-ti arata ce pot face autoritatile in spatele usilor inchise
mvpsebi pe 1 iunie 2010 03:12
probabil copilul din poza e mai bun ca tine la gramatica..de la o varsta cu totii mai uitam
mvpsebi pe 5 iunie 2010 23:53
fara suparare :p
adizoo13 pe 06 Iunie 2010 22:26
maxim...................................................................................................
kanibalo pe 05 Iunie 2010 11:06
nimic interesant,filmul are o idee proasta pe care o continua si actorii cu o interpretare lamentabila,fara pic de actiune,suspans din parti pentru ca n-au stiut nici macar sa-l tortureze pe ala,parca era un porc mistret
nicolas84 pe 20 iunie 2011 22:47
taticu' poti sa spui orice despre film(ORICE),dar in momentul in care te iei de interpretarea celor 2 actori in rolurile principale masculine,arata cat de mult te pricepi tu sa apreciezi ceva joc actoricesc intens si credibil si te descalifica astfel in fata multor iubitori de filme cu adevarat,aratand ca nu esti decat un penibil.
kanibalo pe 24 iunie 2011 21:03
treaba ta daca ai vreo fantezie sexuala cu S.Jackson sau cu C.A.Moss dar eu nu pun note la filme dupa actorii care joaca in filme poate daca il intrebi si pe S.Jackson ce parere are de rolul lui in filmul asta in particular iti spun eu ca 100% are ceva remuscari ca a facut rolul ,n-ai ce face asta e o industrie n-ai cum sa joci doar in filme bune mai vine si o stricaciune inevitabil.Asa ca lasa comentariile legate de interpretare ca nu ai cu ce argumente sa ma convingi ca filmul asta a fost ceva iesit din comun pt.ca nu a fost.Iti recomand sa te uiti la South Park sezonul 11 episodul 9 si o sa intelegi ce vreau sa spun.
Go 1 2