Păreri Lacrimi de iubire

(2005)

Lacrimi de iubire

Stan Diana pe 20 Octombrie 2006 14:59
Eu am o parere foarte buna despre toate productiile si despre actori
i mai ales despre Adela Popescu,Dan Bordeanu,Nicole Gheorghiu si toti actori care au jucat in: Numai iubirea,Lacrimi de iubire,Iubire can filme.mai ales regizori
Va pup pe toti si va ador.

Bobei Oana pe 14 Octombrie 2006 17:20
Mia placut foare mult Lacrimi de iubire.Alexandre (Adela Popescu),Andrei (Dan Bordeianu),Mihai (Lucian Viziru) au fost preferatii mei .Eu sunt o mare fana a Adelei Popescu.Lacrimi de iubire a fost o un succes total.

Cu drag, Oana

PUPICI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bobei Oana pe 12 Octombrie 2006 19:34
A urmãrit Lacrimi de iubire.Afost frumos. Cel mai mult mai plãcut rolul Adelei POpescu ºi al lui Dan Bordeianu.Lam urât pe Grigore Varlam.mai plãcut ºi de Nicole dar ºi de Maia ºi Mihai.Eu cred cã telenovela a fost un succes total.

Cu drag, Oana. PA.

xxxxx pe 12 Octombrie 2006 18:06
aveti messenger respudetimi :))
POP AURELIA DENISA pe 30 Septembrie 2006 22:19
Zbye lume aceasta telenovela romaneasca mia placut extremde mult .Mi-as dori forte mult sa ii am in fatza mea pe actorii ecestei telenovele ca sa ii felicit personal si cu toata stima.Fortza :LACRIMI DE IUBIRE,fortza :telenovela romaneasca fortza dominarea lumii de catre aceste telenovele romanesti din ROMANIA .In mai multe cuvinte fortza Romania
POP AURELIA DENISA pe 30 Septembrie 2006 22:19
abagiu diana pe 29 Septembrie 2006 09:33
lacrimi de iubire a fost o telenovela super . nicole ghiorghiu , lucian viziru si fratele lui augustin viziru au fost niste personaje magnifice . as da orice ca sa-in pot vedea .
radu pe 28 Septembrie 2006 21:49
deci... faceti un cuplu minunat...., imi place foarte mult cum jucati..,sunte'ti niste actori superbi....! hmmmm va pup dulce ... ;)
alexandra bodescu pe 23 Septembrie 2006 12:03
mia placut Lacrimi de iubire .
va iubesc
cu drag,
alexandra

Pop Denisa pe 21 Septembrie 2006 18:05
E super tare da ii lipseste ceva.Eu.Imi plca de voi mai ales de Adela.
la bella meria delia pe 16 Septembrie 2006 14:46
lacrimi de iubire a fost super mi-a placu f. f.mult dar parca alexandea si anderi trebuiau sa ramana impreuna.pacat ca s-au despartit faceau un cuplu de milioane la fel ca si adela si dan in viata real. dar tot n-am inteles ce sa intimplat cu nicole si max au reamas impreuna? sa-mi explice cineva
Cristina Baciu pe 09 Septembrie 2006 14:11
Cred ca e ceva super.Mai ales Adela Popescu SI DAN BORDEIAN.SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
denisa pe 07 Septembrie 2006 20:35
Sunt foarte buni actori ii iubesc mult pe Adela si pa Dan tinetio tot asa.
Deea Blondina pe 07 Septembrie 2006 19:29
ambele telenovele au fost frumoase...dar ce o sa urmeze acum "iubire ca-n filmae" va spun io k o sa fie si mai si!am fost pe platourile de filmare de multe ori si este o lume fascinanta!dar totodata se depune si foarte multa munca...oamenii astia filmeaza si zi si noapte.Au toata admiratia&respectul din partea mea pt k merita!Sunt minunati:)
roman anca pe 05 Septembrie 2006 14:58
sssuuuuuuuuuuupper.cea mai reusita telenovela din romania pana acum,nu?adela si dan sunteti subergbi.as vrea si eu sa joc intr-o telenovela rom.ce sa fac?
geanina neagu pe 27 August 2006 19:40
cea mai buna telenovela romaneasca astept finalul in care sa fie unul bun in care personajele sa fie din nou impreuna.Sper sa o tineti tot asa sa ne tineti cu sufletul la gura in noua telenovela in care vor juca Adela si Dan.Succes in continuare
andreea pe 25 August 2006 20:16
O porcarie mare SI MAI MULTM-AM SATURAT DE NUMELE PE CARE LE PUN TELENOVELELOR 'NUMAI IUBIREA'LACRIMI DE IUBIRE'OF IUBIREA E PESTE TOT M-AM SATURAT CEVA MAI ORIGINAL NU GASITI!!!!!!!!!!!!!
andre pe 23 August 2006 11:33
Pentur o telenovela romaneasca mi s-a parut intreseant, si pana acuma cea mai buna telenovela romaneasca si de succes..
Nu ma prea uit la telenovele, dar trebuie sa recunoastem ca a fost o telenovela reusita..
Si cu un pic de actiune si un sambure de adevar..
Actori buni ..
A fost ok..

Corina pe 22 August 2006 18:19
Nu inteleg ce poate sa le placa fetelor la Augustin Viziru{Max},baiatul ala urat cu draci.Trezitiva fetelor si mai uitativa inca o dta la el:)).prea naspha tipul strica serialul
cantau cristina pe 18 August 2006 14:16
Ii iubesc foarte nult pe Adela si peDan de aceea cred ca ei fac un cuplu minunat impreuna.Pe scena joaca amandoi la fel de bine ca si cei mai renumiti actori.
VA PUP DULCA CRYSTYNA
cheao

Campean Diana pe 03 August 2006 13:16
O ador pe Mihaela Barlutiu. As vrea adresa ei daca se poate.Mam uitat la toate episoadele din ''LACRIMI DE IUBIRE'' si mia placut foarte mult cum a jucat.Miau placut de toti actori dar cel mai de Mihaela Barlutiu.
RADULESCU MIRELA pe 13 Iulie 2006 14:04
SUNTETI CEI MAI BUNI DIN ROMANIA
gabriela pe 12 Iulie 2006 01:59
A fost o telenovela foarte frumoasa plina cu succes de zile mari si pentru noi toti o vom considera cea mai iubita telenovela. SUCCES in continuare.....dar....nu am vazut si eu ultimele episoade:((( daca stie cineva un de le pot gasi ....contactatima.multumesc
anonim pe 11 Iulie 2006 11:21
nu stiu nu ma uit voua chiar va place??e bun? nas prea crede mam uitat la ceva scene darrr,nu stiu nu mi sa parut farte bun ...
fan filme romanesti pe 09 Iulie 2006 22:34
Pe domnul 'scenarist' ar trebui sa-l scoateti la pensie. Este evident depasit de vremuri, are o viziune cel putin ciudata asupra vietii dar si asupra a ceea ce asteapta lumea de la telenovelele romanesti. Succesul celor doua productii nu i se datoreaza lui, ci actorilor care au facut toti banii. Nici n-a visat Eugen Patriche la Victor si Alina, sau Deea Damaschin, nu-i apartine nici Varlaam, povestea dintre Alexandra si Andrei a fost facuta de Adela Popescu si Dan Bordeianu, acest domn ocupa un loc de pomana Acasa. Angajati alti scenaristi, capabili sa creeze personaje si sa nu se mai bazeze totul pe ideile regizorului (uneori nu prea inspirate si exagerate) sau pe talentul si farmecul unor actori.
PIRVU ANA MARIA pe 05 Iulie 2006 15:38
A fost o super telenovela si cea mai iubita din tara
Claudia pe 04 Iulie 2006 18:56
Imi place foarte mult ´"lacrimi de iubire"....
si imi pare foarte rau da ca plecati :-(

va pup

Mircea Chiriac pe 04 Iulie 2006 10:04
NU mi-au placut destul de multi dintre actorii care au jucat. Am fost extrem de dezamagit de Cezara Dafinescu, si-a facut pur si simplu de rusine colegii de generatie! Nu mi-a placut nici de Lucian Viziru, Nicole Gheorghiu si Mihaela Barlutiu. Chiar si Bordeianu m-a calcat pe nervi in telenovela asta, omul asta e actor de teatru nu de film!
Mi-au placut in schimb Cotimanis, Carmen Tanase, Octavian Strunila, Adela Popescu si Gheorghe Visu (uneori, pentru ca a avut un rol cam tampit!).

PIRVU ANA MARIA pe 04 Iulie 2006 10:03
Vamesu Razvan pe 03 Iulie 2006 15:14
Dupa "PAREREA MEA" singurele personaje PLACUTE de acolo au fost Mihaela Barlutiu si Dan Bordeianu in rest mai nimeni. Bine desi ,nu ar trebui sa uitam de oameni k Gheorghe Visu, Cezara Dafinescu,Sebastian Papaiani,Constantin Cotimanis...
MIHAELA DOBRE pe 01 Iulie 2006 18:22
Parerea mea despre telenovela lacrimi de iubire este ca ati dat lovitura din nou.Bravo intregii echipe si va doresc s-o tineti tot asa.Pentru DAN si ADELA am un mesaj special:va admir iubirea si de cate ori va vad imi dau lacrimile,pt ca imi doresc foarte mult o iubire ca a voastra,va admir din tot sufletul.Multa dragoste in continuare
Tina pe 01 Iulie 2006 17:14
Sa va fie rusine pentru ca ati reusit sa murdariti obrazul televiziunii romanesti inca o data cu marea productie "Lacrimi de Iubire"! De parca nu ar fi fost de ajuns porcaria "Numai Iubirea"! Limbajul este vulgar si actorii sunt vai de ei! Cel putin pe primata aia de Victor nu pot sa-l suport! Si pe tiganca aia needucata Oana Zavoranu nici atat! Singurul rol care mi se pare ca a fost cel mai bine jucat a fost Varlaam! Nu este de mirare ca societatea romaneasca se duce de rapa...
anonim pe 01 Iulie 2006 14:50
Sa fi fost Adela ce-a care a declarat cu asa franchete ca se desparte de Dan.
Eu una nu cred.

Adela Popescu pe 01 Iulie 2006 13:55
Buna! Ma bucur ca v-a placut serialul LACRIMI DE IUBIRE.

Eu acum trec printre niste momente grele, despartirea de Dan fiind iminenta si ireparabila datorita unor neintelegeri in cuplu.

Oricum, va multumesc mult de tot pentru mesaje si sper sa mai aud de la voi cat de curand posibil.

VA pup si va multumesc!

apetrei madalina pe 01 Iulie 2006 13:21
draga adela sa stii ca te iubesc foarte foarte foarte mult...sunt fanul 1 al tau,imi place foarte mult cum canti..cum te prezinti ca actor...joci minunat de altfel imi pare f rau k nu am putut vedea ultimele 5 episoade din LACRIMI DE IUBIRE..esti minunata si tu si dan bordeianu.Am uitat sa ma prezint:ma numesc madalina,sunt din orasul iasi si am 13 ani...si sper k o sa ai timp sa imi raspunzi la mesaj..te iubesc mult:*:*:*::*:*
luciana ioja pe 01 Iulie 2006 11:59
mihaela barlutiu e superba
adina pe 30 Iunie 2006 12:32
va rog sa-mi dati si mie id-ul Mihaelei Barlutiu!
:x . Si eu cred ca mihaela barlutiu ar trebui sa joace in urmatoarea telenovela romaneasca. E cea mai mare fana a mea. :x :x :x va pup!

niculae adina pe 30 Iunie 2006 12:16
parerea mea este ca nicole varlam, max si grigore varlam au jucat cel mai bine. Sunteti tari!
soric anca pe 30 Iunie 2006 08:35
Nu m-am uitatat la aceasta telenovela de la inceput dar peste putin timp am inceput sa o indragesc.Eu cred ca a fost o telenovela extrem de frumoasa,cu multe necazuri si bucurii dar mai ales telenovela era plina de iubire.O sa ma duc la cinema unde o sa vad continoarea si oricand va mai aparea actorii din telenovela la tv o sa fiu extrem de fericita ca ii revad.
ioan iza pe 27 Iunie 2006 14:10
va iubesc mult sunteti cei mai tari
ioan izabela pe 26 Iunie 2006 15:57
o iubesc pe adela mult si vreau sa o revad si data vitoare in urmatoarea telenovela

cu drag iza

Ciornei Elena pe 24 Iunie 2006 18:29
A fost un film super,pacat ca s-a terminat.As fi vrut sa mai fie in continuare.Va pup si va iubesc pe toti care ati participat la acest film.
delia pe 24 Iunie 2006 15:56
pot spune ca telenovela Lacrimi de Iubire este si va fii o productye de succes! Le urez tuturor actorilor din Lacrimi de Iubire succes in may departe! bay vam pupat !!!
ciobanu laura pe 23 Iunie 2006 23:14
Am vazut acum ultimul episod Lacrimi...... cred ca a fost minunat si nu numai acesta.Actorii merita si ei multe,multe felicitari, deoarece au jucat foarte bine si munca lor nu a fost in zadar.Si cred ca spun in numele tuturor ca LACRIMI DE IUBIRE este cea mai buna telenovela romaneasca.FELICITARI ACASA si BRAVO LACRIMI DE IUBIRE?!
olteanu adrian pe 23 Iunie 2006 13:20
as putea vorbi pe net cu un personj?
Kisded Ana-Maria pe 21 Iunie 2006 21:13
Salut.Ma numesc Kisded Ana-Maria,sunt din orasul Sfantu Gheorghe,am 14 ani si sunt o mare fana al serialului "Lacrimi de iubire".Vreau sa va multumesc din suflet pentru ca ati conceput acest serial.Vreau sa va spun ca imi place foarte mult de Augustin Viziru(Max) si el este pentru mine un 'barbat perfect'.In concluzie nu pot spune decat ca acest serial a fotst succesul mileniului.Va multumesc din suflet pentru aceasta telenovela.Va pup dulce pe toti (in special pe Augustin) si va urez succes in continuare.Ana.
Theodora:) pe 21 Iunie 2006 19:11
In primul rand as vrea sa stity ca aceasta telenovela "LACRIMI DE IUBIRE",mi-a deschis interesul de a ma uita la fiecare episod .Mi-a placut cum au jucat toata lumea dar in special mi-a placut cum au jucat cele 2 perechi de indragostiti"ADELA POPESCU si DAN BORDEANU respectiv MIHAELA BARLIUT si AUGUSTIN VIZIRU"au fost foarte simpatici pe tot parcursul acestei telenovele si au jucat foarte bine((DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE))chear daca nu au mai jucat si in alte telenovele.Sincer imi pare rau ca se termina taman acuma .As vrea sa fiu mai mult informata de toti actorii care au jucat si care vor juca in viitoarele telenovele,care cred ca vor mai fi.Chear daca ,CARAVANA IUBIRII nu a ajuns si la RESITA ,doar la TIMISOARA,as vrea ca la urmatorul proiect pe care il veti face si il veti "premia"in orse,sa veniti si in RESITA nu doar in TIMISOARA.As vrea sa va vad in carne si oase :))si daca se… citeşte
Geanina Orhidea Giurea pe 19 Iunie 2006 19:34
Buna.. Eu ma numesc geanin si eu locuesc in saskatoon.. Eu ma uit la lacrimi de iubire intodeauna dar cind lucrez nu pot.. eu sint 17 ani si mie imiplace de voi doii foarte mult sinteti draguti.. Sper sa ma e-mail pe mien terog... Ciao
Te iuby <3 |
P.s. va iubesc

simona m. pe 19 Iunie 2006 15:49
interpretarea cea mai buna: bebe cotimanis
cuplul cel mai reusit:nicole si max
serialul este unul reusit; sper sa nu dezamageasca finalul!

simona m. pe 19 Iunie 2006 15:49
interpretarea cea mai buna: bebe cotimanis
cuplul cel mai reusit:nicole si max
serialul este unul reusit; sper sa nu dezamageasca finalul!

Go 1 2 3 ... 7 8 9