Păreri Lacrimi de iubire

(2005)

Lacrimi de iubire

edinaa pe 18 Decembrie 2010 20:56
Un serial romanesc foarte bun, cu un subiect bine relatat si redat de catre toti actorii din rolurile principale, ramanand in memoria telespectatorilor un personaj de exceptie Varlam interpretat cu atata abilitate si talent de catre C. Cotimanis.
alex_il_fenomeno pe 05 Martie 2012 17:28
a fost un serial romantic de mare perspectiva la acea vreme , o realizare extrem de placuta care reusea sa pastreze o tensiune pe tot parcursul acestuia , dar mai ales la finalul episoadelor , incat de abia asteptai sa le urmaresti pe celelalte ! era atat de interesant , incat nu ratam niciun episod cand eram mic . daca ar fi rulat acum , probabil ca nu mi s-ar mai fi parut atat de reusit ...
iuly12iuly pe 16 Aprilie 2010 13:56
l-am vazut e tare :D numai k sfarsitul nu l-am putut vdea numai cam dupa 2 luni :D dar a fost frumos:D
Anna-Maria (black sea) pe 22 Decembrie 2008 15:45
suberb film..suberbi actori...suberb post
deadlord pe 04 Septembrie 2012 16:38
Un serial bun. i-a facut placere sa il urmaresc............
dragos_matei pe 12 Martie 2010 11:15
interes
va rog daca stie cineva cum se poate achizitiona acest serial sa-mi spuna si mie. am incercat la ei la mediapro dar mi-au spus ca nu-l pot distribui. are cineva vreo sugestie?
foca elena -alina pe 23 August 2008 09:16
va iubesc mult sunteti tari
SANDA45 pe 14 Ianuarie 2013 17:16
Nu`i prea bun serialul, parerea mea.............................
horobet_dana pe 04 Iulie 2016 20:37
sunt un om matur, zic eu, iubesc filmele de arta, imi plac filmele si teatrul vechi, deci pot spune ca sunt avizata Revad acest serial romanesc, nu e o telenovela. Toti actorii sunt buni. nimic nu e siropos, nimic nu e penibil. un film bun. Cotimanis e genial, adela e o dulceata, maia e o delicata, toti sunt f buni, iar sotia lui varlam...e sotia victima, sotie de jigodie, joaca f bine..Bravoooo!
marin alexandra pe 12 Decembrie 2008 14:41
AUGUSTIN VIZIRU si MIHAELA BARLUTIU sunt cei mai tari mi-au placut ff mult de aceea ii iubesc pe amnandoi ff mult. Va pup si CRACIU FERICIT!
duica florentina pe 01 Septembrie 2008 19:58
buna sunt o mare fana a serialului lacrimi de iubire . mai ales a lui lucian viziru. canta si joaca splendid.te rog din suflet lasa mi idi ul tau s au al altor actori din lacrimi de iubire.esti super stiu toate melodiile tale pe derste super marfa melodia predestinati.felicitari si bafta in continoare .te iubesc din inima.bafta
Ali pe 23 Iulie 2008 11:34
Nu exista niciun site unde sa fie rezumatele episoadelor? Eu nu am Acasa aici la facultate si vad filmul doar cand merg acasa la mine. Am incercat sa ma uit pe internet, dar niciodata nu functioneaza serverul pt Acasa Tv. Nu vreau sa pierd sirul intamplarilor. Deci daca exista vreun site cu rezumatul fiecarui episod, va rog sa il postati aici.
Merci.

toh anamaria pe 23 Iulie 2008 11:09
imi place enorm de mult serialul lacrimi de iubire. Cel mai mult imi place de nicole gheorghiu,lucian viziru si adela popescu. Nu imi place de sonia si lili. miar placea sa am idu de mess a lui adela popescu si nicole gheorghiu.

Va pup!!!!!!

Mihaela pe 22 Iulie 2008 18:10
Stiti care cum il cheama pe George Iacob in realitate? plz:X:X:X:X:*
Igret Natalia Maria pe 21 Iulie 2008 13:44
Ami doresc foarte mult sa joc an filmu vostru sant o fata dracuta si frumoas de 9 ani si dacami puteti sarie pe adresa mea de Email cum se procedeaza
safta roxana pe 17 Iulie 2008 12:09
va iubesc mult pe toti sunteti foarte buni.
imi place de max mihai nicol si maia ,tinetio tot asa va ubesc mult pupici:D

Timpu Bibiana pe 16 Iulie 2008 00:20
am si eu o intrebare cum se numeste melodia care apare pe fundal cand sunt impreuna nicole si max...:D
adelina pe 09 Iulie 2008 13:15
acest film este frumos mie imi place si cel care a spus ca va fi o porcarie ca numai iubirea si jumatate este prost sau proasta este minuat aceasta tenelovela!
vasile andrada pe 06 Iulie 2008 19:08
a fost si este superrrrrrrrrr telenovela. Va pup pe toti. ADELA si DAN fac un cuplu minunat.
toth anamaria pe 03 Iulie 2008 15:41
imi place foarte mult telenovela romaneasca lacrimi de iubire. Cel mai mult imi place de nicole gheorghiu (maia) si lucian viziru(mihai). E super telenovela!!!!!!
cudal pe 29 Iunie 2008 21:44
imi place cumn canta dan bordeianu si adela popescu si as vrea tori care vedeti mai ales lucian vizirul adela popescu si nicoleta luciu sa imiluati id care este marlenutzafrumushica pls va besc:*:*
federiuc alexandra pe 29 Iunie 2008 14:04
mie una imi place la nebunie emisiunea si melodiile lu lucian si a adelei.sunt suuuper tari cu toti
palade alexandra pe 25 Iunie 2008 17:06
lacrimi de iubire e cea mai interesanta telenovela pe care am vazuto mereu venea ceva care ma tinea in suspans toate personajele au fost minunate a fost superb si a fost si mai frumos ca la mai dat inca odata mia placut foarte mult povestea alexandre si a lui andrei si de asemene si a celor doi indragostiti maia si mihai
suãrãșan elena pe 24 Iunie 2008 12:26
este cel mai frumos film pe care lam vãzut.Îmi place foarte mult dar acum nu îl mai pot vedea pt. mi s-a stricat televizorul.Sunteți cei mai buni.
mihaela barlutiu pe 21 Iunie 2008 08:47
imi pare bn ca urmariti aceasta telenovela in care joc si eu si imi pare si mai bn ca uni ma idlatrizeaza. dak doriti sa ma contactati ID-ul meu este sweet_baby_i_like_girl
antonela thebest pe 28 Mai 2008 19:20
e frumosssss!te iubesc adela si esti o stea de 5 stele!
coca ana maria pe 26 Mai 2008 08:59
sunteti f tari mai ales q o aveti pe adela popescu langa voi
andreea pe 10 Mai 2008 20:44
Era o telenovela frumoasa dar s-a terminat.:(Multi pupici din partea Andreei pt cei toti care au jucat in telenovela si pt toti cei care au urmarit telenovela!Pipici:*
Alina pe 12 Aprilie 2008 16:16
Mihaela Barlutiu esti super tare mai ales parul tau seaman tare cu tine ca actrita alintata!visez de demult sa am parul asa ca al tau dar nu mi se primeste!te rog scriemi pe emailul meu ce faci ca sa arati atit de bine!te pup dulce dulce si sa nu uiti niciodata ca te admir foarte mult!!!
groza andreea pe 06 Februarie 2008 10:02
buna sunt andreea in primul rand as vre sa ii vorbesc adelei. adela este idolul meu din tot deauna , ii stiu toate cantecele si tate filmele in care a jucat ea si dan bordeianul. in al doilea rand as vrea sa va spun ca :numai iubirea,lacrimi de iubire si iubire ca-n filme au fost nidte succese totale, felicitari regizorilor
cu drag andreea
va pupic dulce !

Sandulescu Elena pe 17 Ianuarie 2008 19:42
Adela esti cea mai tare din tot pamantul!!! imi doresc fffffffffff mult sa te cunosc.esti actrita mea favorita.toate colegele mele te adora pe tine si minunatele tale melodi.niciodata si nimeni nu te va inlocui.
te ador si te pup dulce!!!!!
ELENA

hincu mihaela pe 27 Februarie 2007 13:04
daca sa putea da timpul inapoi sa revad filmul..
ciobanu oana pe 25 Februarie 2007 08:45
lacrimi de iubire .A fost un film destul de frumos !!!lacrimi de iubire a fost un film in care au jucat multi actori .
lazar gabi pe 24 Februarie 2007 10:59
Sunteti cei mai tari .as dori sa vina si pe la tulcea .de mii de ori miam dorit sa ii vad .Va IUBESC MULT PE TOTI ACTORI DIN IUBIRE CAN FILME in special pe Adela popescu si DAN BORDEIANU .Continuatio tot asa !!!!
alexandra gitan pe 14 Februarie 2007 13:29
va ibesc sunteti cei mai super !!!!!!!!!!!!!te pup adela si pe dan!!!!!!
Va iubesc mult
va rog di sufet trimiteti-m si mie dvd cu lacrimi de iubire!!!!!!!!!!!!!!
va rog
cu drac alexandra !!!!!!!!!!!!!!

adina pe 08 Februarie 2007 22:13
Super tare o telenovela foarte buna . Vreau sa ii felicit pe Adela Popescu si Dan Boreanu pentru rolul jucat . Imi place mult de adela si am si postere si informatii despre ea si am si aproape toate melodiile ale ei . E super Adela ii urez toate cele bune!
aurelia pe 07 Februarie 2007 23:34
sint din republika moldova.sinteti super va ador enorm.toti prietenii si kolegii mei va iubesk,poate veniti kindva si pe la moldova.
claudia pe 29 Ianuarie 2007 19:11
esti cea mai tare mihaela barlutiu
as vrea daca se poate sami dai si mie adresa ta de messenger te rog frumos sunt fan nr 1 number 1 te iubesc te ador esti cea mai tare din parcare esti belea misto nu mai am cuvinte si as vrea sa fi intrun film sora mea sau chiar adevarat miar placea te iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radan crystyna pe 28 Ianuarie 2007 23:23
ola te yubesc foatrte mult sin o admiratoare de at pa te yubesc
Catana Ina pe 24 Ianuarie 2007 16:11
Mi-a placut foarte mult acesta telenovela.As dori,daca se poate sa cunosc cum totusi se sfirseste dragostea celor 3perechi"Andrei-Alexandra,Mihai-Maia,Nicoli-Max"pentru ca din pacate fiind studenta si locuind la camin nu avem comoditati.VA ROG MULT SI VA MULTUMESC ANTICIPAT.Imi pare rau ca in viata reala Mihai si Maia nu sunt impreuna,imi plac foarte mult,din punctul meu de vedere e dragostea ideala.Multumesc mult!
Diana Borsh pe 17 Ianuarie 2007 21:00
Filmul asta sparge gheata!!!!!!!!!!!
Cea mai "cool" telenovela din toate timpurile!!!!
Ash vrea si eu un autograf de la Adela si Dan :).
Dupa cum am spus "sparge gheata!!!!!!".

fanul vostru pe 17 Ianuarie 2007 20:29
sunteti cei mai tari si mai frumosi........vb pe id meu fetitza_dragutza59..:):)vb acolo plssssss
carasel mihaela cristina pe 17 Ianuarie 2007 20:27
hei sunt mihaela si va iubi pe toti mai ales pe mihaela barlutiu si pe augustin viziru sunt doi dulci.intrati va rog pe id meu vreau sa vb cu voi......id fetitza_dragutza59 intrati va rog nuj ce sa fac sa vb cu voi:*:* va besk pe amandoi si noroc in continuare..........pa mai vb pe mess:)
Ramona pe 17 Ianuarie 2007 10:49
Apreciez faptul ca ati avut initiativa dar majoritatea actorilor joca fals si nu simt nimic atunci cand ii vad
PANTEA MIHAELA pe 08 Ianuarie 2007 14:51
este un serial minunat si super mi-a placut nu numai rolurile principale ci si cum joaca Dan si Adela impreuna.Ei doi intodeauna au jucat inpreuna minunat in ca din nimai iubirea
Radu Ionut Mihail pe 04 Ianuarie 2007 20:49
Este un film foarte frumos . Va zic ca ati facut o alegere buna sa o aduceti in telenovela cat si in film pe Adela Popescu eu sunt un mare fan ala ei.
Fabian Andrada pe 03 Decembrie 2006 16:38
Imi place foarete mult aceasta telenovela dar mai ales imi place de Dan Bordeianu si Adela Popescu sunt cei mai tari.
Ii pup pe toti din telenovela:-*

andreea serb pe 19 Noiembrie 2006 10:51
Imi pare rau ca s-a terminat cel mai frumos film.Pacat ca,caravana nu a venit si in Alba Iulia.
Boncila Dorian pe 05 Noiembrie 2006 09:17
Sunteti cei mai tari va ador.dory
Jalba Eliza pe 01 Noiembrie 2006 21:45
Andrei si Alexandra sunt super!!!!!!!!!!
Cel mai frumos cuplu....

Go1 2 3 ... 7 8 9