Păreri Iubire ca în filme

(2006)

Iubire ca în filme

Karyna pe 01 Ianuarie 2007 13:19
Ma cheama Karyna si st din Craiova.Ador pur si simplu aceasta telenovela :X:X, si as vrea sa venitzi si in Craiova:D!!Mie imi plac totzi actorii si dau acestei telenovele califisativul maxim!!Va astept aici!Pupiki:*
GRIGORIE BOGDAN ANDREI pe 30 Decembrie 2006 15:23
SUNTETI CEI MAI BUNI. IMI PLACE LA NEBUNIE FILMUL. IL URMARESC ZILNIC SI AM FOARTE MULTE POZE CU VOI PE CALCULATOR. IMI PARE RAU CE S-A INTAMPLAT CU STEFAN SI VREAU SA VAD CE FACE BOBO IN CONTINUARE. VA PUP.
stnciu andra pe 30 Decembrie 2006 13:31
e draguta telenovela dar sper sa mai continuati pt ca sa terminat cam... nasol.imi place la nebunie mihai calin .cand eram mica eream indragostita de el.mult suces
carmen pe 26 Decembrie 2006 18:37
romanii nostri cica fac telenovele... dar toata telenovela asta e furata de la mexicani. telenovela originala se cheama "como en el cine" si este identica. a fost difuzata pe romantica anul acesta. daca vreti v-o povestesc pe toata :P
elenutza_9 pe 26 Decembrie 2006 17:36
E super Tare filmul..................cea mai frumoasa e Ioana ionescu(Adela Popescu) si cu Stefan Varga(Dan Bordeianu),PACAT CA A MURIT...........in film desigur.As da orice sa vina la mine in oras(adica in Bacau)Iubire Ca in filme!
viorel pe 26 Decembrie 2006 09:04
mia placut foarte mult de toti mai ales de dansatoare adela daiana mai multe de stefan mia placut dece sa terminat asa de repede nam inteles nimic si dece emerge asa de putin macar epizoade a pup pe toi??????????@@@@@@!!!!!^$
ANDRA pe 26 Decembrie 2006 01:13
SUPER TARE
vera pe 21 Decembrie 2006 15:43
de ce ati bagat atatea drame? nu mai suport sa vad atata suferinta, mai ales pe capul ioanei! si e pacat ca ne privati de scenele dintre adela si dan care sunt intotdeauna cele mai frumoase scene de dragoste.
nitu mirela pe 20 Decembrie 2006 13:08
mie mi se pare foarte frumos acest film dar putin cam trist. eu ias da nota 10 cu felicitari si imi place adela popescu.
Rizea Mihaela pe 18 Decembrie 2006 21:05
ma uit in fiecare zi la acest serial si im pare ca se termina ca mai sunt doar 4 episoade,o sa-mi fie dor de voi,mai ales de dan bordeianu care il iubesc foarte mult.prietena voastra mihaela.
BALOI ROXANA pe 17 Decembrie 2006 15:39
EU CREED CA EMISIUNEA ESTE CEA MAI FRUMOASA
ana maria partu pe 15 Decembrie 2006 14:50
cei mai buuuunnnniiii
georgia pe 15 Decembrie 2006 09:14
e super tenelovela!!!! succes!!!!
imi place la nebunie!!!!!!!!!bafta!!!!!!!!!!!!!!!!!

alina bacescu pe 13 Decembrie 2006 19:04
nu puteti fi atat de tampiti ca la mijlocul filmului sa moara ioana sau stefan ce rost mai are eu nu ma mai uit stau bine impreuna ei 2 si trebuie sa se termine asa
Miriam si Delia pe 11 Decembrie 2006 12:31
E cel mai frumos serial!!! Dar va rugam mult, nu-i despartiti pe Adela si pe Dan, indiferent cu ce frate ramane Ioana, vrem sa-i vedem impreuna.
Bubu si Bobby sunt foarte nostimi si Carmen Tanase este extraordinara. Va iubim mult!

Dordea Ioana Delia pe 07 Decembrie 2006 00:27
ceau la toti.Vreau sa stiti ca va iubescsi va pup in primul rind.sinteti cei mai tari.iubire ca in filme ma inebuneste.sinteti bestiali.sper ca in realitate sa nu aveti aceleasi dificultati ca in lacrimi de iubire. ma refer la ADELA si Dan.IUBITIVA MULT.
Ionita Ana-Maria pe 06 Decembrie 2006 14:30
buna sunt ana si imi place foarte mult iubire c-am filme si rebelde daca vreti sa vb cu mine ma puteti contactati pe id.meu anuzza_2006 asti vrea sa vb ceva cu voi va pup ana :**
moldovan iulia pe 04 Decembrie 2006 12:53
este o telenovela foarte buna ....nici nu am cuvinte
stepan pe 28 Noiembrie 2006 23:03
foarte faina telenvela, radem cu pofta in fiecare seara. tineti tot asa si sa fiti sanatosi.
veronica pe 27 Noiembrie 2006 20:36
ii dau cel mai mare calificativ dar totusi nu se compara cu lacrimi de iubire
deutzyk pe 25 Noiembrie 2006 13:26
sntetzi cei mai tari te uby vanessa!!!!!esti cea mai tare!!!!adela este ffffffffffff frumoasa iar dan la fel!!!!:((((((((((:(((((((((((:((((((((((
Dobrota Madalina pe 22 Noiembrie 2006 11:18
Draga Adela Popescu si Dan Bordeianu sunt un mare fan al vostre,am 2 caiete numai cu poze,binenselesc ca,cu voi si un dosar cu postere.Mi-as dorii sa apara acasa magazin,dar nu un simplu acasa magazin,si un acasa magazin numai cu voi si sa aibe 8-9 postere numai cu voi.Va pup si va astept in orasul meu,Braila
MONICA DUMITRU pe 17 Noiembrie 2006 14:54
ESTE O TELENOVELA REUSITA CU ACTORI INDRAGITI DE PUBLIC , IN SPECIAL TINERII ACTORI ADELA POPESCU SI DAN BORDEIANU CARE FAC UN CUPLU DE VIS ATAT IN FILM CAT SI IN AFARA LUI SI NUMAI CUVINTE DE LAUDA ATAT ECHIPEI CAT SI REGIZORULUI.SUCCES SI LA CAT MAI MULTE TELENOVELE BUNE CU CARE NE-ATI OBISNUIT .CU TOT RESPECTUL PENTRU TOT CE FACETI PT PUBLIC CUATATA DARUIRE .
Calin pe 16 Noiembrie 2006 12:26
E o telenovela destul de tipica, dar asta nu e un lucru rau. Principala calitate e ritmul alert de desfasurare, lipsa timpilor morti. Sunt personaje care inca se mai cauta, dar majoritatea s-au gasit. Regia merge OK, sunetul insa e foarte prost! Trebuie sa ma joc cu telecomanda mereu ca sa potrivesc sunetul!
Imi place distribuita, foarte bine alesi aproape toti. Nu prea imi place interpretul lui Dragos, nici nu a aparut prea mult, dar nu prea pare potrivit pentru rol. Bordeianu face rol bun ca fratele cel naiv, nu prea imi place rolul geamanului smecher, e prea teatral si exagerat. Adela e draguta si are unele scene foarte reusite, s-a mai maturizat profesional si se vede. Carmen Tanase si Octavian Strunila sunt extraordinari, Diana si Nicoleta, Cabral si Bartos asigura comicul si sunt OK. Astept sa lucrati mai mult la chestii legate de detalii. E singura telenovela romaneasca pe… citeşte

paul pe 15 Noiembrie 2006 20:08
sunt cativa tineri actori fff talentati(
Diana si Mihaela sunt ff dulci dar destul de sterse )-poate ar tb scosi in evidenta ceva mai mult.
de asemenea exista cativa actori introdusi in film doar pt rating:)
Iar daca cei mai mici vor sa invete ce inseamna naturalete... tb sa se uite mai mult la jocul
Dnei Carmen Tanase .
Diana este preferata mea

Kiki Ranescu pe 15 Noiembrie 2006 18:39
Trebuie sa recunosc: nu-mi place telenovela deloc. Abunda secventele cu un joc teatral, in care toti actorii joaca dupa niste sabloane limitate. Practic intreaga miscare se limiteaza la un arsenal limitat de expresie. Nu stiu cine este de vina: distributia, regizorul sau ambele la un loc. Sunt foarte multe secvente penibile ,ca joc actoricesc, interpretare si abordare regizorala. Schimbati ceva ca sa mearga si sa aveti priza la public! Nici Adela si nici Dan nu fac fata. Poate imbunatatit ceva...pe ici, pe colo....! Succes!
robert pe 13 Noiembrie 2006 13:02
imi place ffffffffffffffff mult, sunteti tineri si frumosi!!!!!!!!!! excelenti adela si dan, cabral si bubu, va iubesc pe toti si este cea mai frumoasa telenovela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jere amalia pe 11 Noiembrie 2006 09:56
da..... o telenovela ca toaste celelalte. in personajele principale adela popescu si dan bordeianu.. deja este boring... cu totii shtim k pana la urma vor ramane impreuna. atatea fitze shi atata tam-tam pt un kkt de serial. ce vedeti cu totii la el?? adela popescu incepe sa joace fals daca nu ati observat si nu sunt numai eu de parerera asta. serialle de tipul adela si dan deeja sunt din antichitate. shi adela aia shi-a tras un breton sa fie la moda.. faza dura este k ii statea mai bine inainte. aqm pare k este fata dura pe din afara shi pe dinauntru fata decenta shi inocenta. of ce porcarie ... nunmai fitze pe fata asta are shi ea nishte melodii mai faine shi se crede mare vedeta de cinema shi de showbiz in general. draga adela ia-o mai ushor fata k eshti depasita:))
adela pe 10 Noiembrie 2006 23:36
oke oke..da in orice caz tre sa recunoasteti k ii muult mai fain REBELDE! si...sorry dak vam suparat da mno astai parerea mea c:( scuze chiar nam vrut...numai k filmu ii kam ca si cum era MARILYN nu credeti?...ok sper sa nu va mai suparati! si mie imi place ff mult ADELA POPESCU cea mai reusita telenovela pana acuma a fst Numai Iubirea acolo parea mai tanara! oricum o iubesc I LOVE U ADELA AND ALL THE OTHER ONES! successsssss
Olguta pe 10 Noiembrie 2006 14:39
E un serial reusit, chiar daca povestea e de telenovela, dar e frumos regizat si jucat. Imi plac foarte mult Adela si Dan, Carmen Tanase, Octavian Strunila si Adina Galupa. Va pup pe toti si va urez succes.
clara pe 07 Noiembrie 2006 21:02
Sunt cam multe lucruri care nu se leaga....de ex....cum a fost crescut Bobo de o mama vitrega fara certificat de nastere?...cum si-a facut buletinul?....cum si-a pastrat numele Bobo?...
In plus, sunt exagerat de repetitive anumite idei...de ex....prietenele care intreaba obsesiv de ce Bella nu il alege pe tanarul nou aparut in peisaj...
Plus ca barul e cam gol, avand in vedere ce vedeta arhicunoscuta e Ioana.....
Si este exagerat modul in care TOTI barbatii o plac numai pe EA....marea vedeta si 'frumoasa din padurea adormita'...Unde ati mai vazut voi asa niste barbati sa moara toti fix dupa o fata comuna???????????????
Prost film....

Adi Peica pe 07 Noiembrie 2006 15:41
Sunteti Cei Mai Tari Imi Pace Dintre Actori De Stefan Si Boctan Si Ionana Sper Sa Ra Mana Inpreuna Stefan SI Ioana Si SA Il Vada Pe Bobo
Murea Madalina pe 06 Noiembrie 2006 19:08
din partea mea va urez mult noroc si sa jucati in continuare tot asa de bine va pup si va doresc S......U.....C.....C.....E.....S!
jackal pe 06 Noiembrie 2006 04:13
E frumoasa telenovela ... da nu cred ca o sa bata Lacrimi de iubire. Oricum actori buni ...pe cine am remaracat oe langa Dan , Adela, MIhai Calin este Catalian Mustata... foarte tare joaca femeia asta...Cea mai frumoasa actrita de care mia placut si in Lacrimi de iubire este Mihaela Barlutiu (Cretaza)...te pooop
mihaela barbu pe 05 Noiembrie 2006 21:16
sunteti cei mai tari tineti-o tot asa. dati telenovela mai des
horia pe 05 Noiembrie 2006 11:53
multa inspiratie si succes in continuare, ati facut si faceti o treaba extraordinara. felicitari tuturor, este cea mai interesanta productie romaneasca de tv care ruleaza acum. felicitari si regizorului si protagonistilor,
anaid pe 03 Noiembrie 2006 18:36
ii un serial super,cand am timp si se emite il urmaresc...mi-e imi place f. mult!!!ptr.ca e mi se pare interesant...vreau sa vad o data ce o sa intample cu dana si raluca,cu cine ramane dragos???... :)
Nane pe 02 Noiembrie 2006 23:46
e cea mai super telenovela :D va urmaresc toate episoadele de la inceput :D ... hmm preferata mea este daiana :)))
catescu alexandra pe 02 Noiembrie 2006 21:54
imi plac telonovelele in care ati jucat si sper sa mai faceti si altele s..........u.........c........c......e..........s..........
golum pe 01 Noiembrie 2006 17:23
de ce nu-l dati in fiecare zi? e singura chestie romaneasca de distractie misto.
stefanache silviu pe 31 Octombrie 2006 17:24
este cea mai tare telenovela din toata tara for fi mai multi admiratori dacat in Numai iubirea,Lacrimi de iubire sper ca viitoarea telenovela de la anul sa fi cat mai frumoasa si cu mai mult realism adica ma refer la plansuri etc esti cel mai mare producator de telenovele succes in continuare
nicoleta pe 30 Octombrie 2006 22:12
eu nu sunt cu telenovelele, dar....iubire ca in filme m-a prins din primele clipe. este a 3-a telenovela din viata mea de 32 de ani. este super. toti sunt pusi exact in rolul potrivit sau joaca ei prea bine in rolul pe care il au. este o a doua viata a mea. imi pare fff rau ca nu se dau mai multe episoade. sunt adorabili toti. sper sa mai am parte de clipe asa frumoase. va indragesc pe toti!!! inclusiv pe regizor si scenarist.
cosma stefania pe 29 Octombrie 2006 20:41
este cel mai tare serial pe care lam mai vazut sunteti minunati!felicitari !succes!
paul pe 27 Octombrie 2006 16:08
foarte tare, imi place totul la telenovela asta. nu te plictiseste si nu te enerveaza. pe ioana si daiana le iubesc.
Parvu Dana pe 27 Octombrie 2006 13:43
Sunt cei mai tari iar aceasta telenovela romaneasca este una dintre cele mai bune
ioana pe 23 Octombrie 2006 17:48
Imi place foarte mult IUBIRE CA IN FILME va poop pe toti actorii din telenovela :*:*:*:*:*
Cantau Cristina pe 22 Octombrie 2006 12:39
Sunt foarte bucuroasa ca am sansa sa le scriu actorilor mei preferati din "Iubire ca in filme",deoarece ii iubesc foarte mult pe totidar in primul rand pe:Adela Popescu,Dan Bordeianu,Augustin Viziru,Lucian Viziru si Nicoleta Luciu.
va pup dulce cristina
astept un raspuns la intrebarea:
"De ce s-a suparat Stefan pe Ioana cand a aflat ca este dansatoare?"
Va pupic dulcic pe botic

moise alexandra catalina pe 20 Octombrie 2006 19:32
imi place daiana
hordouan mihai pe 18 Octombrie 2006 23:27
NU VA SUPARATI nu stiti cumva cum se numeste melodia aia romantica care o mai pune in timpul filmlui, atunci cand au facut dragoste ioana si stefan sau cand sau despartit si ioana era acasa si se gandea la stefan.Ii ceva straina, ceva blues fff tare.mersi
Stanciulescu C. pe 18 Octombrie 2006 08:49
Va urmeresc cu sufletul la gura in fiecare seara si vreau sa stiu cand porniti prin tara, sa va cunoastem si noi.
Multa putere de munca si mult succes, ne faceti serile mult mai frumoase.

Go 1 2 3