Păreri Chain Letter

Chain Letter: Mâine, victima poți fi tu!

AllyasD pe 20 August 2011 02:17
Interesant , dar putin...
Fain ca este diferit fatza de alte filme de genul , dar cu nimic mai bun .
alex_il_fenomeno pe 17 August 2011 19:29
ma asteptam la mai mult ! nu pot spune ca a fost un film slab , dar nici unul stralucit ! are momentele sale de suspans , cele de maxima intensitate si de mister , dar si unele scene mai monotone . actiunea nu se desfasoara rau , dar se putea mult mai bine daca se lucra la dezvoltarea ei mai mult ! iar filmul , care ti s-ar parea horror , inclina mai degraba spre thriller ! ideea de corupere online este buna , cu acest lant de mesaje . actorii , pe cat de necunoscuti sunt , pe atat de bine joaca , reusind sa faca roluri ireprosabile ! merge pentru maxim o vizionare !
warius pe 04 August 2011 16:36
mare panarama
cel mai prost film posibil e chiar varza sa imi bag pixu
MihaiCristian20 pe 16 Iulie 2011 10:06
l-am vauzt si eu aseara pe-asta... m-am uitat la 30-40% din el si dupa am adormit .. n-am mai rezistat sa-l vad pe tot =))
paul2000 pe 12 Iulie 2011 17:42
Un film horror nu foarte stralucit, cu o poveste plina de clisee si un final lasat in cumpana! Scenariul are multe lipsuri, iar unele momente sunt exagerate! Pe scurt, un film horror de vazut daca nu aveti altceva mai bun!
Salbaticul pe 01 Septembrie 2020 00:40
50 caractere,50 caractere,50 caractere,50 caractere=6.
Navzar25 pe 18 Iulie 2014 04:07
Slab
Nimic original, am vazut multe filme de genul asta. Acest film e doar o copia a mai multor filme, un final penibil, efectele sunt foarte slabe. Unele evenimente se intampla fara nici un sens, si fara explicatii.
dmsteaua pe 02 Septembrie 2011 14:06
Un film extrem de slab
Am vazut acest film si am fost f. dezamagit. Un scenariu previzibil,plin de clisee,o poveste incalcita,un sfarsit penibil...Sper sa nu mai existe si o continuare!
bainca pe 6 ianuarie 2022 12:14
esti atat de tampit si toti care comentati aiurea , sunteti atat de inteligenti ca nu v-ati dat seama ca filmul acesta este CUT , adica lipseste 11 minute din el pentru ca dureaza doar o ora si 27 de minute , in loc de 1 ora si 38 , dea ccea este neterminat , ca nu este complet si nici nu exista intreg dar voi doar criticati si judecati dupa cum bate vantul , nu este de mirare ce filme va plac : poate porno sau desene
Sorin87 pe 30 Iulie 2011 10:13
Chain Letter
Un film ce are in spate o idee buna,care putea fi mai bine dezvoltata.prestatiile sunt ok,finalul bun iar modul de ucis al victimelor sunt partea cea mai buna.
klaussn pe 09 Iulie 2011 20:34
Bine zice nota, monument de prostie :)) Jalnic film, nu recomand DELOC.
Mihaelax24 pe 09 Iunie 2011 21:49
Groaznic
Filmul asta nu ma atrage cu absolut nimic dar nici nu sunt fana filmelor horror....este o mare prostie(scuze fata de cei care adora filmele de groaza) :)
al3x94d pe 17 Mai 2011 23:52
Interesant filmu!
tare de tot filmu asta cu o idee interesanta dar nu am inteles cine era criminalu:(poate cineva sa-mi zica si mie?
claudiu25 pe 05 Mai 2011 13:14
nota 9
ma voi astya care nu va placut filmu daca nici asta nu e film bun ce drac de filme preferaty voi spunetymi si mie cateva filme care va plac daca spuneti ca asta e porcarie de film e super tare filmu mai ales povestea
PaulaNicoleta pe 04 Mai 2011 10:09
E un film Destul de bun !
Insa nu are destul suspans cum mi`as fi dorit ...
Mie imi plac filmele cu mult suspans , la care sa nu ma plictisesc ...
Oricum are un sfarsit interesant ...
Nu m`as fi gandit niciodata ca inceputul are legatura asa mare cu sfarsitul ;D!
Este un film Bun ...
Il recomand:D!

TalasOlimpiu pe 31 Martie 2011 06:49
Chain Letter
Actori au fost profesionisti,e ok filmul, dar motivul criminalului tehnologiei mi se pare putin credibil, si normal motivele nu se discuta dar mi se pare o prostie un criminal caruia nu-i place tehnologia sa te ucida :))
Go 1 2

Film - Chain Letter

Chain Letter

Chain Letter: Mâine, victima poți fi tu!