Păreri Bedtime Stories

(2008)

Povești de adormit copiii

hagiandrei pe 27 Martie 2010 18:01
Exceptional
Un film exceptional, merita vazut, nu ve-ti fi dezamagiti.
O comedie adevarata dar in acelasi timp si un film serios.

MissWindUpBird pe 16 Martie 2010 12:54
cute :-?
I L O V E B U G S Y !!!
cum s-a mai spus .. un film tipic in care e distribuit Adam Sandler.

diannetho pe 19 Decembrie 2009 17:15
cat am mai ras la filmul asta . foarte dragut
potrivit pentru toate varstele

Radu1711 pe 12 Noiembrie 2009 20:45
radu1711
mi-a placut filmul mult, este un film de familie care te binedispune
claudiu-daniel-lugoj pe 10 Noiembrie 2009 17:06
claudiu-daniel lugoj
Un film foarte reusit nu tin minte sa se mai fi facut un asa film pina acum destul de bun.
Andreeaea pe 01 Septembrie 2009 14:22
Ideea de "poveste in poveste" mi s-a parut foarte interesanta iar adam sandler ca de obicei joaca bine. Filmul nu este unul (numai) pentru copii ci si pentru adulti. Este perfect pentru o duminica in familie. Enjoy
fabia pe 23 Martie 2009 19:17
Smiley::)))
Un film care te face sa razi chiar daca ai avut o zi proasta sau o saptamana aiurea...mi-a placut mult filmul...nu e nimic rau,sa-ti aduci aminte de "povesti de adormit copiii"mai ales ca,cu toti am avut parte pe vremea cand eram copii si poate mai avem parte in fiecare zi,chiar daca suntem adulti...Adam Sandler e f. tare si pur si simplu...e in stilul lui original......recomand filmul....
www. pe 03 Ianuarie 2009 01:37
foarte frumos filmul,numa bun de vazut cu iubita intr-o vineri seara,a fost previzibil dar a fost frumos,avem nevoie de exemple pozitive de filme cu atitudine pozitiva
www. pe 3 ianuarie 2009 01:37
i-mi place forte mult faza cand personajul lui rob schneider ii da lui Sandler calul ferari foarte tare
Go 1 2

Film - Bedtime Stories