Păreri Băieții buni ajung în Rai

(2023)

Băieții buni ajung în Rai

user-65fb4547a0a9b pe 20 Martie 2024 22:27
este un film minunat! il recomand din toata inima. subiectul, care are o foarte mare incarcatura, este tratat elegant, cu modestie si simplitate; este emotionant, trist, amuzant, oniric, idilic... si ne arata care sunt lucrurile cu adevarat importante.
alexa_petru_razvan pe 23 Martie 2024 19:57
Un film simplu, ușor și foarte frumos. Felicitări
Andreeaj pe 24 Martie 2024 14:36
Un film "altfel", made in RO, felicitari
Un film profund, cu imagini superbe, muzica buna si o idee inedita - de vazut pe ecran mare, recomand
Mishu25 pe 30 Martie 2024 11:17
E un film fermecător și pentru public larg, ceea ce rar întâlnești în cinematografia română. Cam ce a vrut să fie 'Ramon', doar că acesta e bine scris și jucat. Pe alocuri aminteste de 'Defending your Life', dar mai melancolic. Posterul nu-i face favoruri, pare proiectat de cineva care nu cred că a vazut filmul.
marian_popescu99 pe 03 Aprilie 2024 00:18
Păcat de ideea scenariului. Putea ieși un film decent. Altfel nu este decât o încercare modestă. Etichetat "comedie romantică". O glumă bună. Iar mesajul de final e o ratare patetică.Faceți ce vreți, că oricum ajungeți unde trebuie. Doar la cinema, la filmul ăsta să nu ajungeți.
user-6611b34bb2658 pe 06 Aprilie 2024 23:42
Sunt la acest film si ma plictisesc teribil...
Daca nu juca Pavlu, ma ridicam si plecam.