Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Dec 2015, 19:29   #3461
Crynick
Novice
 
Crynick
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Cosmin a primit ban ? vad ca apare informatia "user inexistent" cand intru pe pagina lui
Crynick is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Dec 2015, 23:41   #3462
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
cosmin si clona lui au primit ban, da
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2016, 10:16   #3463
mihnea_badea
Novice
 
mihnea_badea
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 1
Acum cateva zile , am incercat sa adaug o biografie actritei Bailee Madison dar mi-a fost respinsa . Pot sa stiu de ce ? Multumesc ( solicit raspuns prin PM!)
mihnea_badea is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Feb 2016, 18:26   #3464
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Angry DE CE mi-ati banat contul , moderatorilor ?!?

Buna ziua !!! Sunt userul mihnea_badea si consider ca am fost banat pe nedrept . Uitati-va pe linkul : http://www.cinemagia.ro/club/profil/mihnea_badea/ . Pot sa stiu si eu de ce ?!? Sa va spun cum a inceput povestea : M-am plans lui StefanDo de comportamentul "formei de viata" (vorba lui cosmin742000 ) Neuptolem . Am mai stat un pic si dupa aceea am verificat . Mi-a aparut informatia : user inexsistent .M-am gandit : ( WTF) I-am intrebat pe mail , nimic . Am facut contul asta si i-am trimis PM Gloriei .Nimic . Acum i-am trimis PM lui StefanDo , sa vedem daca el se sinchiseste sa-mi raspunda . Asa ca , moderatorilor : Buna ! Hellooo !!! Aloha !!! Bonjur !!!! Kalimera !!!! Buenos Dias !!! . Asa, in toate limbile pamantului , sa intelegeti si voi !!!!!!!!!! Si raspuns la intrebarea DE CE?!? Ca eu n-am facut nimic !!! Sa-mi zica vreun "destept" care crede ca i-am facut ceva ce i-am facut , ca n-am facut NIMIC !!!!!!!!!!! Ulterior : Se pare ca si StefanDo a facut ca si Gloria , adica a tacut . Moderatorilor , vad ca la banari si sanctiuni va pricepeti , dar cand vine vorba sa justificati , nu puteti . Vad ca din ce in ce mai multi moderatori de pe site-uri dau sanctiuni : Dau si un exemplu , AmFostAcolo : http://amfostacolo.ro/user.php?uid=51808 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=7148 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=7969 ,http://amfostacolo.ro/user.php?uid=7905 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=7967 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=6938 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=6980 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=6982 , http://amfostacolo.ro/user.php?uid=6981, http://amfostacolo.ro/user.php?uid=6804 si multi altii . Dupa cum vedeti , astia dau sanctiuni si banari ca nemancatii . Eu am plecat de curand scarbit de acolo si am venit la Cinemagia , crezand ca face exceptie . Ei bine incep sa-mi schimb parerea

Last edited by someebody : 14 Feb 2016 at 20:08. Reason: Tacerea lui StefanDo
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Feb 2016, 08:58   #3465
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Exclamation Rugaminte

A , da , inca o rugaminte , sa-mi stergeti contul mihnea_badea si toate contributiile mele pt. sait . Daca nu faceti ce va rog , se va ajunge la judecata pt. propietate intelectuala . Asa ca mai bine ati tacea si ati face ce va spun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by someebody : 16 Feb 2016 at 09:04. Reason: Punere de titlu
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2016, 13:19   #3466
0ctavian
Novice
 
0ctavian
 
Join Date: Dec 2015
Posts: 14
mai scrie... te rog :)

Originally Posted by someebody:
A , da , inca o rugaminte , sa-mi stergeti contul mihnea_badea si toate contributiile mele pt. sait . Daca nu faceti ce va rog , se va ajunge la judecata pt. propietate intelectuala . Asa ca mai bine ati tacea si ati face ce va spun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Asta mi se pare cel mai amuzant lucru pe care l-am vazut saptamana asta
0ctavian is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2016, 17:47   #3467
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Wink

Cum ziceam , octavian , esti prost !!!
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 18 Feb 2016, 09:30   #3468
0ctavian
Novice
 
0ctavian
 
Join Date: Dec 2015
Posts: 14
Originally Posted by someebody:
Cum ziceam , octavian , esti prost !!!

din nou insulte gratuite. injurii....
nu stiu ce probleme ai dar nu o sa le rezolvi cu un astfel de comportament. de asta sunt sigur.

pentru acelasi comportament au mai fost inchise conturi, si asta stii bine.

tu ai stat macar o clipa sa te gandesti, ce anume vrei sa obtii de fapt?
0ctavian is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 18 Feb 2016, 16:38   #3469
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Post Gata cu prostiile !!!

Hmm , sa vedem , despre ce anunt a primit cosmin74.... ( ar fi trebuit sa-si puna username mai scurt ) , am citit de pe ACEST topic si altele . Nu stiu daca-i adevarat sau nu . Eu doar spuneam aici ca mi s-a intamplat ce ZICE el ca i s-a intamplat . Eu imi cer scuze daca v-am jignit , dar astept acest lucru de la dvs. In fine , daca nu vreti sa-ntelegeti , e ultimul meu mesaj ... P.S. : Citeste pe de ce , acolo gasesti detalii . Si la cealalta intrebare a ta , vreau sa reobtin accesul la contul badea_mihnea !!!! Vad ca la tine , toti care scriu cu spatiu intre "," si "." sunt cosmin7...... Ei bine ,nu . Asa ca nu mai sari cu acuze de genul " Esti o clona !!!!! Clonatule !!!!" sau " Daca scrii cu spatiu intre "," sau "." , inseamna ca esti cosmin 742000 , da ????
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Feb 2016, 16:13   #3470
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Thumbs down Aloha !!!

Domnii moderatori ... mai sunteti acolo ???? Va e rau ????? Chem salvarea ??? Nu de alta , dar intrebarile trimise si prin PM si expuse si aici nu au raspuns . Zac acolo ... POATE VA MISCATI MANUTA SI IMI RASPUNDETI , sau v-ar cadea pe jos ....????
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Mar 2016, 15:32   #3471
LianaTM
Novice
 
LianaTM
 
Join Date: Mar 2016
Posts: 1
Buna. Cred ca la concursul DVD Sicario ati uitat sa extrageti un castigator. Sunt promise trei DVD-uri, dar ati anuntat doar doi castigatori.
LianaTM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Mar 2016, 17:20   #3472
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Angry Dati-mi contul inapoi , moderatorilor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domnii moderatori ,raspundeti odata , ca-mi pierd rabdarea !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imi vreau contul inapoi acum !!!!!!!!!!!!! Hai , miscati-va si dati-mi contul inapoi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Mar 2016, 06:11   #3473
marian_bratescu
Novice
 
marian_bratescu
 
Join Date: Mar 2016
Posts: 2
va rog faceti ceva cu reclamele astea sunt deja exagerate
marian_bratescu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Mar 2016, 16:35   #3474
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Thumbs up Aveti mare dreptate

Originally Posted by marian_bratescu:
va rog faceti ceva cu reclamele astea sunt deja exagerate
In sfarsit apare si cineva cu cap care sa aduca in vorba probleme cu moderatorii .Am si citit topicul dvs. Eu am am avut problema ca moderatorii astia mi-au banat un cont fara ca macar sa-mi spuna de ce . Sper ca sa se faca ceva si cu reclamele si cu banarile . Pana atunci nu putem decat sa asteptam ca prostii ...
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Mar 2016, 14:06   #3475
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
instalati oameni buni adblock si gata!
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Mar 2016, 17:14   #3476
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Unhappy Nu merge...

Originally Posted by iiii:
instalati oameni buni adblock si gata!
Am incercat adblock dar nu merge
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2016, 18:39   #3477
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Exclamation Salut

Buna , cred ca Twinsen este un pic cam prea scortoasa . Iata linkul unde a scris lucruri care m-au deranjat : http://www.cinemagia.ro/forum/showth...645581#1645581 . Va rog eu , sa-i spuneti sa aiba grija ce scoate pe gura ( sau pe tastatura ) si s-o lase mai moale cu amenintarile si remarcile deplasate , OK ?
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2016, 19:03   #3478
anaemona
Guru
 
anaemona
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,704
someebody, te rog, nu mai polua forumul cu cererile si comentariile tale. Scrie ceva constructiv, o analiza de film, un comentariu referitor la un film. Nu inteleg ce cauti aici. Rezolva-ti problemele cu contul vechi pe privat sau treci peste asta si scrie lucruri legate de film sau nu mai scrie nimic si gata. Am crezut ca esti tinar, 15-25 de ani, dupa felul in care scrii (no ofense tineretului extrem de talentat care mai scrie pe aici), dar vad ca ai 41 de ani. Fii om serios si lasa prostiile astea.
__________________
"Bravery is by far the kindest word for stupidity."
anaemona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2016, 19:15   #3479
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Thumbs down Ce-i asta ?!?

Originally Posted by anaemona:
someebody, te rog, nu mai polua forumul cu cererile si comentariile tale. Scrie ceva constructiv, o analiza de film, un comentariu referitor la un film. Nu inteleg ce cauti aici. Rezolva-ti problemele cu contul vechi pe privat sau treci peste asta si scrie lucruri legate de film sau nu mai scrie nimic si gata. Am crezut ca esti tinar, 15-25 de ani, dupa felul in care scrii (no ofense tineretului extrem de talentat care mai scrie pe aici), dar vad ca ai 41 de ani. Fii om serios si lasa prostiile astea.
Doamna , va rog sa intelegeti ca scriu unde vreau . Si imi rezolv problemele unde vreau . Asa ca,va rog , nu va mai bagati in seama aiurea , OK ?
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2016, 19:57   #3480
anaemona
Guru
 
anaemona
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,704
Originally Posted by someebody:
Doamna , va rog sa intelegeti ca scriu unde vreau . Si imi rezolv problemele unde vreau . Asa ca,va rog , nu va mai bagati in seama aiurea , OK ?

Cred ca se vede destul de clar cine se baga in seama aiurea. Ai 46 de mesaje in care nu spui nimic. Forumul nu este locul unde se rezolva problemele tale. Nu in felul asta. Scrii un mesaj pe forum, scrii unul pe privat si astepti rezolvare. Nu-ti vine rezolvarea, nu transformi forumul in cimpul tau privat de bataie, doar pentru ca poti. Sper sa se sesizeze moderatorii care pot sterge mesajele din toate locurile, unde nu au ce cauta.
__________________
"Bravery is by far the kindest word for stupidity."
anaemona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:00.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells