Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Oct 2012, 21:09   #3281
Gebeleizis
Guru
 
Gebeleizis
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 640
Greseala

Filmul http://www.cinemagia.ro/filme/a-litt...ur-own-490161/ nu a apărut niciodată.
Gebeleizis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Oct 2012, 21:12   #3282
Gebeleizis
Guru
 
Gebeleizis
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 640
Greseala

Filmul http://www.cinemagia.ro/filme/learning-italian-489592/ nu a apărut nicioadată.
Gebeleizis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Nov 2012, 21:53   #3283
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Am şi eu o întrebare ON TOPIC: am rămas din nou singurul moderator la Cafenea?
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.
vave is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Nov 2012, 22:42   #3284
Malombra
Guru
 
Malombra
 
Join Date: Feb 2012
Location: Guillaume-en-Egypte
Posts: 1,473
n-aţi mai inventat opţiunea aia de ştergere a contului pe cnmg?
Malombra is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 18 Nov 2012, 15:56   #3285
deea1616
Novice
 
deea1616
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 5
Originally Posted by Malombra:
n-aţi mai inventat opţiunea aia de ştergere a contului pe cnmg?

si eu sunt foarte interesata de cum pot sa imi streg contul de aici....sau sa imi spuneti si mie DE CE nu se poate? pana la urma este dreptul meu daca vreau sau nu sa mai am cont aici. astept un raspuns pertinent
__________________
bau bau
deea1616 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Nov 2012, 10:40   #3286
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
deea, de aia nu mai poti tu sa iti vezi de viata ca ai un cont aici! sti pe cate site-uri sau forumuri am eu conturi? o gramada! dar nu mai intru si cu asta basta
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Nov 2012, 11:31   #3287
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Originally Posted by deea1616:
Originally Posted by Malombra:
n-aţi mai inventat opţiunea aia de ştergere a contului pe cnmg?

si eu sunt foarte interesata de cum pot sa imi streg contul de aici....sau sa imi spuneti si mie DE CE nu se poate? pana la urma este dreptul meu daca vreau sau nu sa mai am cont aici. astept un raspuns pertinent

Quote:
Diana, trebuie sa ceri inchiderea contului intr-un mail adresat lui root@imedia.ro. E esential sa trimiti acest mesaj de pe adresa de mail cu care te-ai inscris pe Cinemagia.
omudindulap is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Nov 2012, 14:33   #3288
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Conform Legii nr. 677/2001, beneficiati de dreptul de acces, dreptul de interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale si dreptul de a va adresa justitiei. Totodata, aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor personale care va privesc si sa solicitati stergerea datelor. Sunteti de acord ca stergerea datelor personale ale dvs. va fi urmata de stergerea contului dvs. din sistem si de imposibilitatea de a aplica la serviciile si produsele oferite de catre iMedia.

Pentru exercitarea acestor drepturi puteti face o cerere in scris cu cerinta dvs. pe care sa o trimiteti prin posta la adresa: Bucuresti, Bd. Pierre de Coubertin nr. 3-5, Office Building, etaj 5, sector 2


Poate n-ar strica din când în când să mai citim şi pagina cu termeni şi condiţii.
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.
vave is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Nov 2012, 09:29   #3289
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by Joy121:
Originally Posted by JoneS:
Care-i treaba că pentru fiecare sinopsis care îl adaug la un film primesc standart 1 singur punct. Deși sunt destul, ba chiar prea ample, și sunt adăugate la filme care nu au avut sinopsis până acum. Schimbați atunci regulamentul și notați CLAR, că pentru un sinopsis nu se oferă mai mult de un punct, și nu de la 1 la 20 cum e scris acum! Pentru ce fel de sinopsis se dă atunci 20 de puncte? Cineva adaugă un sinopsis din 10 cuvinte și ia mai mult puncte. Voi cei care dați câte un punct pentru sinopsis, țineți-vă punctul ăla vouă, și faceți-vă singuri sinopsis-urile, că nu vreți nici să munciți, dar nici să răsplătiți lumea cum se cuvine.

Draga JoneS,

Asa cum s-a mai raspuns, simplul copy-paste de pe alte site-uri, indiferent de cat de ample ar fi textele copiate, nu valoreaza mai mult de 1 punct.
Am aprecia daca cei ce copiaza ar acorda macar 1 minut corectarii textelor respective, care de cele mai multe ori contin greseli gramaticale.
Poti sa imi spui cate sinopsisuri copiate mai aveai de gand sa trimiti ca sa stiu cate puncte castig .

Multumim pentru contributii.
O zi excelenta!


Asta e prosteala pe fata , Eu am trimis ploturi la filme traduse de mine dupa IMDb , traduse si adaptate de mine de pe IMDb , mai lungi , mai scurte, am si compus ploturi mai lungi ,mai scurte la filme care nu aveau nicaieri vreun plot . Mai mult de un punct nu am primit vreodata .Greseli gramaticale eu nu fac , in schimb am vazut puzderie de ploturi aprobate care nu au numai greseli gramticale (astea ar mai putea fi trecute cu vederea , ca deh nu toti" stie sa scrie romaneste ", si nici cei care le aproba poate nu stapanesc asa de bine limba romana ( zic si eu) dar sunt multe ploturi care nu au nicio logica si sunt aprobate.Drept urmare eu am decis de ceva vreme sa nu mai trimit niciun plot spre aprobare , pentru ca e bataie de joc sa zici ca dai 20 de puncte si sa dai 1 .Nu e vorba de puncte (adica nu din cauza lor am renuntat) ci e vorba de bataia de joc.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2012, 20:34   #3290
robbiex2
Guru
 
robbiex2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 340
un disable + ban aici se poate ?

http://www.cinemagia.ro/club/profil/bulldogulll/

m`a spart omu' cu reclamele lui
robbiex2 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Dec 2012, 23:09   #3291
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Care mai are puterea de a da ban pe forum sa faca putina ordine pe aici.De o luna de zile forumul e umplut de tot felul de topicuri inutile in engleza.Acum vad ca a aparut altul cu download la filme.A se vedea linkul.Unul din ele.

http://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=99319
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Dec 2012, 23:22   #3292
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Numai Gloria & Stefan au optiunea asta. Am vorbit cu Gloria acum vreo cateva saptamani si a mai facut putina curatenie acolo unde nu e nimeni 'de paza', dar se pare ca e mai dificila chestia cu bann-ul pt ca apar mai tot timpul cu nume nou si de pe ip-uri diferite. Si eu as vrea foarte mult sa se rezolve pt ca la un moment dat facusem vreo 7 pagini pline cu topice sterse la "Film in general".
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Dec 2012, 23:27   #3293
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Gloriaaaaa.Binecuvanteaza`ma cu puterea de a oferi ban.De Craciun vreau sa fiu mai bun.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Jan 2013, 12:40   #3294
rodis
Novice
 
rodis
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 1
sunt noua pe acest site....as dori sa stiu cum se poate viziona un film aici sau daca se poate.....sau ce modalitate este?
rodis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Jan 2013, 13:56   #3295
robbiex2
Guru
 
robbiex2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 340
welcome! nu se poate viziona nici un film aici, sub nici o modalitate este un site care ofera informatii si stiri despre filme, actori &blabla
robbiex2 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jan 2013, 22:49   #3296
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Oare chiar nu se poate da ban userului saprofit Abraham Lincoln ? Ca ma injura pe mine non stop nu e o problema pt mine ( desi cred ca pt ceilalti este, cui ii place sa vada doar injuraturi?), dar a injurat- o din senin pe o buna prietena de-a mea care i-a atras atentia la un coment in care saprofitul zicea ca el are decat o greseala gramaticala , ca are decat o greseala gramaticala e o greseala gramaticala . Ce a fost la orificiul lui buco anal , nu pot (pentru ca )sa reproduc .Deci as vrea sa stiu si eu ce trebuie sa mai faca acest user ( care nu are niciun comment de-al lui pe nicaieri , doar se agata saprofit de commenturile altora ) ca sa ia ban?.Eu mi-am propus sa il ignor complet pt ca asa ii doare cel mai mult pe cei de teapa lui , .Daca in cazul primului meu injurator personal , pe care l-am tratat cu ignore tot din cauza ca s-a luat degeaba de o prietena de-a mea .a mers (individul posedand totusi si usoare urme de creier , si dupa o saptamana de injurat pe pustii s-a lasat ) , in cazul astuia nu prea cred sa mearga. Individul e caz extrem de perfuzii in cap.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jan 2013, 22:55   #3297
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Ai incercat butonul "Raporteaza abuz"? Apare la fiecare mesaj, undeva in dreapta. Moderatorii simpli nu te pot ajuta. Doar Gloria sau Stefan. Daca vrei adreseaza-te lor, dar pe viitor foloseste butonul respectiv.

Last edited by Liviu- : 16 Jan 2013 at 23:01.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jan 2013, 23:23   #3298
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
I-am dat la raportare abuz pana mi-au amortit degetele.I-am trimis si pm Gloriei cu cateva "perle" ale saprofitului. Acum am postat aici macar sa il fac de ras , daca tot nu se face nimic impotriva lui
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jan 2013, 09:43   #3299
Manusa
Guru
 
Manusa
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 358
Originally Posted by cosmin742000:
Oare chiar nu se poate da ban userului saprofit Abraham Lincoln ? Ca ma injura pe mine non stop nu e o problema pt mine ( desi cred ca pt ceilalti este, cui ii place sa vada doar injuraturi?), dar a injurat- o din senin pe o buna prietena de-a mea care i-a atras atentia la un coment in care saprofitul zicea ca el are decat o greseala gramaticala , ca are decat o greseala gramaticala e o greseala gramaticala . Ce a fost la orificiul lui buco anal , nu pot (pentru ca )sa reproduc .Deci as vrea sa stiu si eu ce trebuie sa mai faca acest user ( care nu are niciun comment de-al lui pe nicaieri , doar se agata saprofit de commenturile altora ) ca sa ia ban?.Eu mi-am propus sa il ignor complet pt ca asa ii doare cel mai mult pe cei de teapa lui , .Daca in cazul primului meu injurator personal , pe care l-am tratat cu ignore tot din cauza ca s-a luat degeaba de o prietena de-a mea .a mers (individul posedand totusi si usoare urme de creier , si dupa o saptamana de injurat pe pustii s-a lasat ) , in cazul astuia nu prea cred sa mearga. Individul e caz extrem de perfuzii in cap.

Trebuie facut ceva impotriva acestor useri, care din pacate se cred in spatele blocului....poate si-au facut cont pe acest site doar sa enerveze pe unii. Am patit si eu asemenea lucruri, dar nu ii bag in seama, nu merita.
Manusa is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jan 2013, 10:15   #3300
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
same here manusa, dar ii ignor sau ma amuz.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:59.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells