Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27 Mar 2009, 12:47   #1
john_gotti
Novice
 
john_gotti
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 18
Exclamation cine e Petre Alexandru Adrian???

frate, am si eu o mare nedumerire: cine e acest Petre Alexandru Adrian, din Bucuresti??? cine e el si ce vraji face de a castigat DE TREI ORI saptamna asta:confused: (pe 23, 25 si azi, 27.03)??? iar eu, nici macar o carte sau un dvd, desi am participat zilnic si am raspuns corect... sincer, nu mi se pare corect aspectul asta si cred ca ar trebui modificata procedura de desemnare a castigatorilor.
ciao!
john_gotti is offline   sendpm.gif
Old 27 Mar 2009, 14:57   #2
Temptation
Novice
 
Temptation
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2
Question

Are mai mult noroc. Este o tragere la sorti, nu face "vraji".
Daca tot ai postat la "Sugestii si reclamatii" si vrei o modificare, fa si o sugestie.
Cum ai desemna tu castigatorul?
Temptation is offline   sendpm.gif
Old 29 Mar 2009, 16:35   #3
john_gotti
Novice
 
john_gotti
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 18
noroc... orb, nici macar chior!

sigur, a avut si el noroc...:rolleyes: cam mare, nu ti se pare?
desemnarea castigatorului? foarte simplu! ar trebui doua reguli de baza:
1. in decursul unei saptamani, poti castiga doar un premiu la aceeasi categorie (ex. o invitatie la CinemaPro)
2. in decursul unei saptamani, poti castiga cel mult doua premii, si acelea la categorii diferite (ex. o invitatie la CinemaPro si un set de carti)
trebuie, totusi, sa existe un echilibru, nu?
john_gotti is offline   sendpm.gif
Old 29 Mar 2009, 23:48   #4
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Oare daca ma duc la Loteria Nationala si le zic ca ce se intampla ca pana acuma trebuia sa castig si io cateva milioane ... oare or sa ia in considerare spusele mele ? Ca dupa calculele mele cel putin odata ar fi trebuit sa iau cele 6 numere,daca nu chiar de mai multe ori.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   sendpm.gif
Old 30 Mar 2009, 14:48   #5
marymusashi
Novice
 
marymusashi
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3
Thumbs up ai dreptate, john gotti

sunt de acord cu john_gotti intru totul! iar cele 2 reguli propuse de el mi se par normale si de bun simt. in acest moment, problema e ca o persoana poate castiga de nu stiu cate ori la rand, nu ca X sau Y nu a castigat niciodata.
redmen, comparatia cu loteria nationala mi se pare fortata, mai ales stiind prea bine ca, in special la loto, e imposibil sa castigi prea des.
marymusashi is offline   sendpm.gif
Old 30 Mar 2009, 14:57   #6
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Probabil ca in afara de Petru Alexandru Adrian nu au mai participat multe persoane la concurs, asa ca i-au crescut sansele. Ce atata tevatura pentru niste concursuri saptamanale? Nu va convine, nu participati!
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   sendpm.gif
Old 30 Mar 2009, 17:26   #7
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Continua sa participi si eventual o sa castigi si tu intr`o zi.Si eu am participat de cateva ori si nu am castigat.Nu am plans,am mers mai departe.Trebuia sa intru sa fac plangere aici ca sunt membru al forumului si ca vreau sa castig si io premii ?

P.S. Dar de obicei aia care se plang ca nu castiga (aici sau oriunde altundeva) nici nu o sa castige vreodata
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   sendpm.gif
Old 30 Mar 2009, 20:52   #8
john_gotti
Novice
 
john_gotti
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 18
Thumbs down redmen, esti cam... paranormala!

eu spun una, tu intelegi alta...:eek: in primul rand, nu am plans (ca doar nu sunt muiere) ca nu am castigat, doar am semnalat absurditatea situatiei ca cineva sa castige de 3 ori intr-o saptamana, capisci, gurule (si tu, "mireaso")? de asta si cred ca regulamentul ala nu e cel mai bun si ar putea fi schimbat... daca ramane la fel, asta e, doar nu o sa pun matura in doliu:rolleyes:
in al doilea rand, prin ce spui tu la P.S., ma cam pui pe ganduri...:confused: adica daca eu o sa tot particip la concurs (cum o sa si fac ) si o sa treaca, sa zicem, saptamani, luni de zile, si nu o sa castig niciodata, atunci e limpede, chiar si pt orice mare guru, ca e ceva necurat la mijloc!:mad: eu, deocamdata, acord prezumtia de nevinovatie
si altceva, ce legatura are situatia asta cu a fi sau a nu fi nu-stiu-ce forumist?!?:confused: mare vrajeala si cu acest FORUM, ce sa-ti povestesc (de parca ar fi Academia Romana, clubul inteleptilor)...
in incheiere, sper, in sfarsit, ca a inteles toata lumea ce obiectii am avut de semnalat si sa punem punct acestei discutii. ciao!
john_gotti is offline   sendpm.gif
Old 30 Mar 2009, 21:01   #9
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
pak pak fac si eu o aroganta pak pak de ce n-am premiu si eu ce forum mai e si asta care nu-mi da mie premiu? Mare vrajeala si forumu asta, ce sa-ti zic!? Academia lui Pesci! Sper ca ne-am inteles odata pentru totdeauna, ca nu trag de trei ori sa nu impusc macar odata! Brr, oita, brrr Bisisica, sezi frumos Bubico! Are dreptate omu' cand zice ce zice, cum nu?
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 30 Mar 2009, 21:24   #10
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Mmmm,sexy.Sa nu cazi in apa.Stelist cumva?

:confused:
:o


:oops:


sa-mi bag ceva daca nu se vad emoticoanele.

Last edited by Pauline Kael : 30 Mar 2009 at 21:28.
Pauline Kael is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 00:18   #11
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
M`ai lasat fara replica domnu` Gotti
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 00:33   #12
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Originally Posted by john_gotti:
absurditatea situatiei ca cineva sa castige de 3 ori intr-o saptamana[/color][/u], capisci, gurule (si tu, "mireaso")?
in incheiere, sper, in sfarsit, ca a inteles toata lumea ce obiectii am avut de semnalat si sa punem punct acestei discutii. ciao!

esti sigur ca peter wonder pan asta a castigat de 3 ori? sau ai verificat tu lista castigatorilor de 3 ori in aceeasi saptamana? cred ca lista ramane afisata o saptamana. nu sunt premii saptamanale?

"mireasa"

PS eu una nu mai inteleg nimic... :rolleyes:
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 14:25   #13
john_gotti
Novice
 
john_gotti
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 18
Exclamation ANTI-stoia

Pt. corinka: ti-am zis asa, referindu-ma la poza postata de tine, cu personajul interpretat de Uma Thurman, in Kill Bill-vol.1, “mireasa”. daca intri in sectiunea Castigatori, din Concursuri, poti vedea ca Petre Alexandru Adrian a castigat luni 23.03 (o invitatie la CinemaPro), miercuri 25.03 (o invitatie la H.Multiplex) si vineri, 27.03 (o alta invitatie la CinemaPro). Si cu asta, inchei acest subiect, mi-ajunge!
Pt. redmen: nu am facut decat sa-ti raspund la obiect (poate putin cam dur) la cele doua idei exprimate de tine.
Pt. Pauline Kael: se vede ca nu te pricepi la fotbal, daca te iei dupa culorile cu care scriu:rolleyes: … dupa cum ai aflat deja din titlu, sunt anti-stelist (in general); si, ca sa stii exact, dinamovist (in special):cool: .
Pt. HAHALEbardul: nu ai inteles nimic din ce scrisesem mai sus. si, precum Pauline, ma confunzi amarnic. vad ca tu faci parte din masa isterizatilor de fenomenul berbekalian, la mare moda acum in Romanica. Oare ce te-ai face daca ar disparea brusc pastorul Jiji:o ?!? Eu, unul, as fi foarte fericit!
Ciao!
john_gotti is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 14:35   #14
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Gloria, Stef - dacä aveti ceva de zis, räspundeti-i ästuia. Dacä nu, eu închid topicul, cä a dat-o de mult în bâlci logoreic-nevropat, si cred cä mai are si alte treburi.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 14:41   #15
john_gotti
Novice
 
john_gotti
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 18
Lightbulb inchide-l, caine rau!

cel mai bine, bai "asta" ! oricum, se lungeste inutil
P.S. stai linistit, oricum nu asteptam niciun raspuns...
john_gotti is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 14:46   #16
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Ofticatu` ofticatu` ofticatu` ofticatu` hahahahahahah.Acuma sa nu te enervezi sa iti trimiti mafiotii dupa mine domnu` Gotti.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 15:08   #17
john_gotti
Novice
 
john_gotti
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 18
Exclamation sa punem punct!

redmen, n-am niciun motiv, nu prezinti interes din niciun punct de vedere…
nu vezi ca si tu o lalai la infinit, cu raspunsuri infantile: “ha-ha-ha-ha-ha-ha”. de ce n-ai bagat si “sac-sac”?
pe bune, chiar ar fi bine sa inchideti topicul, domnilor moderatori. prea multa gargara din partea gururilor plictisitori!:rolleyes:
john_gotti is offline   sendpm.gif
Old 31 Mar 2009, 15:11   #18
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
castigatorii sunt alesi de catre un program, iar alegerea este aleatorie, prin urmare triplul castig al lui PAA e doar o chestiune de sansa

dar sunt sigur ca si dl. gotti o sa castige ceva la un moment dat

cine stie, poate o sa ne ia patru premii intr-o saptamana

topic inchis
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:15.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells