Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 03 Jul 2015, 15:38   #1
Theodor2011
Junior
 
Theodor2011
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 36
CINEMAGIA site'ul cu cele mai multe reclame (din pacate)

Nu mai poti sa dai un click (de cele mai multe ori) ca iti apar tot felul de reclame neinteresante (cel putin pt.mine) Degeaba reclam eu chestia asta ca foamea de bani intrece orice limita/bariera. Nu am vazut niciodata un site care sa contina mai multe reclame ca acesta (Cinemagia)
Theodor2011 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Jul 2015, 23:12   #2
reivan
Veteran
 
reivan
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 311
Originally Posted by Theodor2011:
Nu mai poti sa dai un click (de cele mai multe ori) ca iti apar tot felul de reclame neinteresante (cel putin pt.mine) Degeaba reclam eu chestia asta ca foamea de bani intrece orice limita/bariera. Nu am vazut niciodata un site care sa contina mai multe reclame ca acesta (Cinemagia)



foloseste adblock...
reivan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Jul 2015, 23:49   #3
f_filimon
Novice
 
f_filimon
 
Join Date: Jul 2015
Posts: 1
cel mai enervant site din cauza reclamelor

Este cu adevrat cel mai enervant site din cauza multitudinii de reclame publicate extrem de agresiv.
La fiecare click tot ecranul se blocheaza cu cate o reclama. Am inteles ca site-urile se mentin din publicitate dar pana acum nu am mai vazut un site atat de mort de foame incat sa vrea neaparat clickuri pe reclamele ( a caror calitate nu o discut) car eumplu mijlocul imaginii.

Fapt pentru care nu voi mai vizita acest site. A reusit sa ma determine dupa 5 minute de vizitare ca este cel mai enervant site web.
f_filimon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jul 2016, 13:52   #4
premamotion
Novice
 
premamotion
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 5
Thumbs down tipic romanesc...

Atat timp cat le iese banul ce mai conteaza.... tipic romanesc!
premamotion is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jul 2016, 13:58   #5
premamotion
Novice
 
premamotion
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 5
Originally Posted by f_filimon:
Este cu adevrat cel mai enervant site din cauza multitudinii de reclame publicate extrem de agresiv.
La fiecare click tot ecranul se blocheaza cu cate o reclama. Am inteles ca site-urile se mentin din publicitate dar pana acum nu am mai vazut un site atat de mort de foame incat sa vrea neaparat clickuri pe reclamele ( a caror calitate nu o discut) car eumplu mijlocul imaginii.

Fapt pentru care nu voi mai vizita acest site. A reusit sa ma determine dupa 5 minute de vizitare ca este cel mai enervant site web.

Subscriu! Foarte bine punctat!
premamotion is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:13.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells