Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Apr 2015, 17:57   #1
mesersmith
Novice
 
mesersmith
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 3
Cinemagia

Intotdeauna cand caut un film, inainte de a-l vedea, intru pe cinemagia si-l caut pentru a citi cate ceva despre el.
Constat cu surprindere, ca zeci de filme nu exista in baza de date a Cinemagia si ma intreb cum de se intampla asta. Site-uri concurente contin toate aceste filme pe care le-am cautat aici.
Voiam sa intreb daca exista un staff aici, care se ocupa cu introucerea acestor filme nou aparute sau mai vechi, care inca nu exista aici.
mesersmith is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2015, 12:38   #2
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
Originally Posted by mesersmith:
Intotdeauna cand caut un film, inainte de a-l vedea, intru pe cinemagia si-l caut pentru a citi cate ceva despre el.
Constat cu surprindere, ca zeci de filme nu exista in baza de date a Cinemagia si ma intreb cum de se intampla asta. Site-uri concurente contin toate aceste filme pe care le-am cautat aici.
Voiam sa intreb daca exista un staff aici, care se ocupa cu introucerea acestor filme nou aparute sau mai vechi, care inca nu exista aici.
care anume? Poate te putem ajuta!
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Apr 2015, 13:26   #3
reivan
Veteran
 
reivan
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 311
aici
reivan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Apr 2015, 20:29   #4
mesersmith
Novice
 
mesersmith
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 3
Originally Posted by alali:
Originally Posted by mesersmith:
Intotdeauna cand caut un film, inainte de a-l vedea, intru pe cinemagia si-l caut pentru a citi cate ceva despre el.
Constat cu surprindere, ca zeci de filme nu exista in baza de date a Cinemagia si ma intreb cum de se intampla asta. Site-uri concurente contin toate aceste filme pe care le-am cautat aici.
Voiam sa intreb daca exista un staff aici, care se ocupa cu introucerea acestor filme nou aparute sau mai vechi, care inca nu exista aici.
care anume? Poate te putem ajuta!


Nu asta era ideea, pentru ca mi-e usor sa caut pe site-ul romanesc concurent, unde chiar nu am reusit sa gasesc vreun film care sa nu fie in baza de date.
Ideea era de a intelege cum functioneaza Cinemagia. Pentru ca daca acest site este construit, lucrat, administrat benevol de anumiti entuziasti, atunci e ok si de inteles sa nu existe anumite filme.
Dar daca echipa din spatele acestui site este una de profesionisti, platiti pentru activitatea lor, atunci este de nepermis si de neinteles sa nu existe pana si filme din 2015.
Ca sa nu mai zic despre scapari stupide ca aceea cu 50 de caractere minim la un comentariu pentru un film, lucru care nu cred ca poate avea vreo explicatie sanatoasa. Sunt momente in care simt nevoie sa scriu pur si simplu un cuvant: capodopera sau gunoi. De ce dracu trebuie sa scriu 50 de caractere? Mare stupizenie!
Sa mai pomenesc de posibilitatea de a vota un film care nu a aparut? Sau sa voteze cineva un film fara sa fi apasat pe butonul Vazut? Si mai sunt si alte scapari copilaresti.

Last edited by mesersmith : 26 Apr 2015 at 19:01.
mesersmith is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:56.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells