Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 05 May 2011, 12:42   #321
neshu
Novice
 
neshu
 
Join Date: May 2011
Posts: 1
Salut!

Am participat pe site la concursuri si nu stiam cand va fi extragerea pentru ele. Ma inscrisesem pentru concursul cu invitatii duble la Fast Five. Am intrat apoi pe site pe data de 2 mai si am observat ca am castigat o invitatie dubla care era valabila pe data de 1 mai.

Intrebarea mea este daca invitatia mai este valabila. Recunosc ca am gresit ca nu am observat in regulament cand va fi extragerea, dar eram sigur ca nu o sa castig si ma asteptam sa primesc un mail de instiintare.

Postez abia acum pe forum pentru ca am tot incercat sa fac rost de un numar de telefon de contact, dar la mail-ul pe care l-am trimis ieri nu am primit raspuns.

Deci mai pot folosi invitatia respectiva? Daca da, cand?

Multumesc anticipat!

Bogdan Croitoru.
neshu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2011, 12:46   #322
albinuta_eu
Novice
 
albinuta_eu
 
Join Date: May 2011
Posts: 1
Post lista castigatorii

se poate face ceva sa se verifice castigatorii mai usor,este foarte greu sa verifici si sa iei fiecare concurs in parte.

se poate face ceva gen pe pagina de concurs:

<Vezi toti castigatorii>

sau


cum un subiect pe forum

<cu lista castigatorii>
albinuta_eu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2011, 12:50   #323
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Daca castigi iti apare oricum la profilul tau...
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 May 2011, 08:32   #324
adipetreseniuc
Novice
 
adipetreseniuc
 
Join Date: May 2011
Posts: 5
spuneti-mi si mie de ce mai tineti deschise unele concursuri, cateva zile dupa ce sunt afisati castigatorii si concursul este terminat?
adipetreseniuc is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 May 2011, 15:11   #325
Lapeno
Novice
 
Lapeno
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 1
de ce?

Am si eu o intrebare , de ce toti care au mai putin de o luna castiga instantaneu si cei mai '' batrani'' nu mai castiga deloc ?
Lapeno is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 May 2011, 16:20   #326
yonutzTM
Junior
 
yonutzTM
 
Join Date: May 2011
Posts: 63
Am vazut ca la un concurs te poti inscrie de mai multe ori , dar in zile diferite , este voie ? sau cum se aleg castigatorii ?
yonutzTM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2011, 12:50   #327
bellisima_2010
Novice
 
bellisima_2010
 
Join Date: May 2011
Posts: 5
concurs

Imi puteti spune si mie daca imi trimiteti premiul Premii originale marca Rio si cand mi-l trimiteti ?, finca desi am trimes un imeil nu am primit raspuns ????
bellisima_2010 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2011, 19:30   #328
bellisima_2010
Novice
 
bellisima_2010
 
Join Date: May 2011
Posts: 5
Va Dau O Sugestie

Situl asta e al nimanui moderatorii nu raspund la imeiluri la postarile pe forum nu au rezultat ca citest nimeni decat daca injuri sau vorbesti trivial
ALOOOOOOOOOOOOOOOOO administratorii sitului eu ce ii spun nepotelului meu ca isi vrea jucariile ???

VA DAU O SUGESTIE MAI ORGANIZATI forumul SI STERGETI POSTARILE IN AFARA SUBIECTULUI CA VA FACE DE RUSINE !!! NU AM MAI INTANLIT FORUM MAI INCALCIT SI MAI INCURCAT .
bellisima_2010 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2011, 20:12   #329
rrs85
Cinemagia's Wine Lover
 
rrs85
 
Join Date: Mar 2009
Location: Somewhere beetwen wines and movies...
Posts: 1,468
Send a message via Yahoo to rrs85
@bellisima_2010
Un sfat prietenesc: putina gramatica nu strica nimanui!!!
__________________
De junghi să aivă parte şi de lance, de bâtă noduroasă şi de spată,
De paloş zdravăn, de cârlig de cange, de ghiont cu ghioagă-n ghinturi fericată,
De suliţă călită, de săgeată, de furcă, de ţapină, de baltag,
De furi pândind la coturi de drumeag
Să-i hăcuie, să-i jefuie de pungă, să-i spintece, în inimi să-i împungă.
La beregăţi să-i sângere puţin; în beciuri de Ghehenă să ajungă,
Crâşmarii care toarnă apă-n vin !
rrs85 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 15:09   #330
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by rrs85:
@bellisima_2010
Un sfat prietenesc: putina gramatica nu strica nimanui!!!
eu zic ca fffffff multa gramatica trebuie
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jul 2011, 17:27   #331
adipetreseniuc
Novice
 
adipetreseniuc
 
Join Date: May 2011
Posts: 5
eu zic ca e cam aiurea cu concursurile voastre. hai, nu ma asteptam eu sa fiti asa de seriosi si sa-mi trimiteti premiul dupa doar o luna, da a trecut a doua deja, si..nimic. in concluzie, vrajeala de concursuri.
adipetreseniuc is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jul 2011, 12:27   #332
victorina
Novice
 
victorina
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 1
editura alfa

Saptamana aceasta (11-17 iulie) s-a tot votat la premiul in carti de la editura alfa si acum a aparut o alta editura la care premiile se dau tot vinerea, incepand de vinerea viitoare (editura trei), asa ca pentru ieri, 15 iulie, inca asteptam castigatorii de la editura alfa. mai apar?
Si....apropos, am dat si eu clic la toate concursurile, zilnic, cele cu promotionale ca nu sunt din Bucuresti, si nu am castigat niciodata, dar asta e, norocul o veni el si la mine si pe acest site, ca pe altele am castigat oe bune si am primit premiile.
victorina is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jul 2011, 12:29   #333
alinbaby
Novice
 
alinbaby
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 4
concursuri cinemagia

Buna ziua. As dori sa stiu pe ce criterii se aleg cistigatorii(pile,relatii) pentru ca mi-e imposibil sa cred ca un calculator poate extrage aceasi persoana in aceasi zi la mai multe cinematografe. O zi buna

Last edited by alinbaby : 30 Jul 2011 at 13:57.
alinbaby is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jul 2011, 13:58   #334
alinbaby
Novice
 
alinbaby
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 4
Originally Posted by alinbaby:
Buna ziua. As dori sa stiu pe ce criterii se aleg cistigatorii(pile,relatii) pentru ca mi-e imposibil sa cred ca un calculator poate extrage aceasi persoana in aceasi zi la mai multe cinematografe. O zi buna
alinbaby is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Sep 2011, 11:29   #335
AKITO
Novice
 
AKITO
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 1
concurs

Buna
Am castigat o invitatie la film in data de 17.09.2011, fiind plecata nu am urmarit castigatorii ,:cat timp este valabila invitatia?
AKITO is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Sep 2011, 13:19   #336
sergiuseling
Guru
 
sergiuseling
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 595
Nu știu sigur, dar probabil e valabilă de luni până joi săptămâna următoare extragerii. Cel mai bine te uiți în regulament și scrie acolo, dar la majoritatea parcă scrie cum am spus mai devreme.

Eu am o nelămurire legată de concursul: http://www.cinemagia.ro/concursuri/p...formers-3.html
Eu nu văd câștigătorii nicăieri, mai mult nici nu prea pricep regulile de participare, dar asta nu prea contează. Ce vreau eu să știu e cine a câștigat.
sergiuseling is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Sep 2011, 13:20   #337
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
nu ai inteles? inca nu au hotarat carui cont creeat de cateva zile... cu 5 loginuri, sa dea premiul.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Sep 2011, 14:26   #338
sergiuseling
Guru
 
sergiuseling
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 595
Bine, dar au trecut câteva luni. Mai mult este și link în pagina de concursuri care ar duce la câștigători. Nu că m-ar interesa în mod anume, doar că sunt curios și aș vrea să știu și eu dacă s-a dat în secret ori a uitat cineva să pună numele câștigătorilor pe site, ori nu s-au mai dat premiile.
sergiuseling is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Oct 2011, 12:11   #339
piranha
Senior
 
piranha
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 130
Se mai aude ceva cu DVD-ul meu? De vreo 4 luni este "Comanda in derulare"...
__________________
There are two rules for success
1. Never tell everything you know.
piranha is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Nov 2011, 12:36   #340
WildR0se
Senior
 
WildR0se
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 75
Nu sunt sigura daca postez in thread-ul corect... dar as vrea sa atrag atentia asupra unor amanunte din descrierea unuia dintre concursurile actuale... Sper sa nu mi-o luati in nume de rau, nu tin sa fac pe desteapta, doar - fiind un sustinator al site-ului CineMagia si al seriei care face obiectul concursului - consider ca e importanta corectitudinea informatiilor...
La concursul "Cartea Iureşul săbiilor oferită de Editura Nemira", in prima parte a descrierii se mentioneaza: "[...] Seria este acătuită din şapte romane dintre care trei se află încă în stadiul de proiect (A Dance with Dragons, The Winds of Winter şi A Dream of Spring)." Precizarea ar fi ca, al cincilea volum al seriei, "A Dance with Dragons", a depasit "stadiul de proiect" si a fost publicat in luna iulie a acestui an (probabil urmeaza sa apara si tradus in romana la Nemira, sper eu cat de curand).
De asemenea, un mic update ar fi necesar si in paragraful urmator... "[...] drepturile cinematografice fiind deja achiziţionate de HBO, care intenţionează realizarea unui serial în scurt timp. " Banuiesc ca toata lumea stie ca primul volum al seriei, "Game of Thrones", a fost deja transpus in serial si difuzat de HBO la inceputul anului (sezonul 2 urmand sa apara in aprilie 2012).
Sper ca n-am deranjat pe nimeni cu aceste observatii...
WildR0se is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:53.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells