Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 05 Sep 2010, 13:39   #2481
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
da, aici ai dreptate... nu contest... oricum, faptul e consumat...
mie ce nu mi-i se pare corect e ca a primit bann pentru doua cuvinte... si nici macar nu se adresau cuiva in mod special...
in fine, gata. nu ma mai bag... fie ce o fi, si sper si eu ca Judex sa se linisteasca de acum si sa isi canalizeze energia si imaginatia pe Atelier...
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Sep 2010, 16:22   #2482
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Bai, mi-a expirat suspendarea mai devreme decat voiam. Inca am treaba! Prelungiti suspendarea! Sa v-ajut? Hai sa-ncerc. Trebuie sa precizez cat se poate de serios ca userul Judex nu are absolut nici o treaba cu userul Redmen, nici in sens negativ, nici pozitiv. Userului Judex i-a sarit mustarul cand userul Redmen a gasit de cuviinta s-o ia peste picior pe o mai tanara
colega de forum. V-am pupat pe buletin, spor la perfectionarea romglezei pe topicul venetian!
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Sep 2010, 14:15   #2483
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
suntem cativa cu cereri la ranguri personalizate
__________________
--- Cand te uiti in oglinda si vezi o pata, sterge-o de pe tine, nu de pe oglinda. ---
copila_satanista is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2010, 01:21   #2484
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Stiu ca i o intrebare idioata, dar chiar am nevoie de un raspuns.
Mesajele private sterse se pot cumva recupera ??
omudindulap is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2010, 08:54   #2485
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
da
dai si tu o bere la admini si te rezolva
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2010, 12:03   #2486
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Ok. Mersi.
omudindulap is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Sep 2010, 16:44   #2487
Medicate
Psychosocial
 
Medicate
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,156
...mai uitati-va si pe la ranguri de personalizat :-ss !
__________________
"Hey, Pip! You smoke too much !"
Medicate is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Sep 2010, 15:46   #2488
koolandutzu
Novice
 
koolandutzu
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 3
Help!!!

stiu k ma bag k musca in lapte la sectiunea asta a forumului dar mi s-a parut cea mai potrivita si unde s-a scris destul de des.. va rog frumos trimiteti-ma si pe mine la o sectiune de forum unde sa mi se rezolve o problema minora a contului meu dar foarte importanta pt mine, am mai scris deja la o sectiune unde banuiam k se poate rezolva de catre moderatori ceva dar astept raspuns k mortu colacu. no offence.. ms anticipat pt rasp
koolandutzu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 01:31   #2489
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Mai aveţi de gând să'l mai privilegiaţi mult pe Judex?E a nu ştiu câta oară când stârneşte un conflict, jigneşte un forumist şi îi treceţi totul cu vederea.Chiar trebuie să suportăm toanele unui om care are probleme cu alcoolul?Înţeleg că are o vechime pe forum, dar asta nu'i dă nici un drept să se comporte aşa că nu'i site'ul lui.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 02:36   #2490
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Eu nu am probleme cu alcoolul, dar ma deranjeaza, ca pe orice om normal din lumea asta, tupeul unora ca userita FreakDoll. Care, pun pariu, este la fel si-n viata de zi cu zi: o mahalagioaica insuportabila, romanca perfecta.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 02:41   #2491
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Tupeul meu este rezultatul provocarilor acestui intelectual.Si au fost multe.
Dar asa se intampla in fiecare zi.Judex jigneste un forumist, apoi se calmeaza..isi cere scuze..face pe nevinovatul si voi, ca de fiecare data, treceti cu vederea..Ca,deh!!Omul este intelectual. Asta'i da dreptul sa se comporte in felul acesta. Desigur, haideti sa iertam toti delincventii care au savarsit o fapta buna inainte.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 03:01   #2492
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Domnilor moderatori, eu impart utilizatorii acestui forum in 3 categorii:
1. Noi
2. Pasionatii ok (Chambord, Windom, Buticut, Miercuri, Corinka, Omuldindulap etc.)
3. Restul. FreakDoll se incadreaza aici, laolalta cu aia pe care i-a adus Pitbull la topicul de perle.

Din prima categorie au ramas foarte putini. Unul dintre redactorii dumneavoastra tocmai a realizat un interviu cu unul dintre acestia, care mi-a spus acum cateva zile ca nu va mai scrie pe acest forum, fara legatura cu interviul, ci pur si simplu nu mai suporta a treia categorie. Eu as fi urmatorul care s-ar putea retrage. Dumneavoastra decideti.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 03:16   #2493
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Asta e spusa pentru a impresiona.Haideti sa aruncam toti cu injuraturi si apoi sa bagam la inaintare realizarile noastre pentru a scapa de pedepse.Desigur, a si mers pana acum altfel n'ar mai adopta aceeasi strategie. God!!))))))))))))))
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 03:28   #2494
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Domnilor, nu e vorba de nici o strategie din partea noastra. Important este ce strategie veti adopta dumneavoastra de acum inainte.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 03:31   #2495
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Da, haideti sa'i permitem lui Judex sa'si bage organul in tot forumul doar pentru ca are anumite cunostinte si a realizat, poate, anumite lucruri .
La urma urmelor, n'ar fi prima data
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 03:37   #2496
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Sau ce-ar fi sa transformam acest forum in ceea ce-au crezut toti cei din prima categorie ca este.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 03:41   #2497
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Desigur.Este o idee buna.Ceilalti forumisti care au intr'adevar cunostinte in domeniu si se pricep se vor descurca extrem de bine si fara un user care nu stie decat sa starneasca conflicte, sa jigneasca forumisti, la alegere, zilnic, dupa toane si sa'si bata joc de toata lumea, pe fata, cu acordul moderatorilor.Si asta este o idee la fel de buna.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 04:05   #2498
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Bineinteles. Cei din a doua categorie vor deveni 'cei care au cunostinte in domeniu'. Dar userita FreakDoll tot o cocalareasa proasta va ramane, iar Romania tot se va duce dracului din cauza acestor indivizi penali.

Stefan, Gloria, chiar atat de disperati sunteti? Pai pe una ca FreakDoll se pisa si femeia mea de serviciu. Cat se poate de cinematografic.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 04:14   #2499
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Romania s'a dus dracului din cauza indivizilor ca tine, care se comporta si traiesc ca tine.
Cred ca nu stii semnificatia cuvantului "cocalar" .Uita'te in oglinda si poate'ti dai seama.
Te calmasei intr'un timp.Acum iar incepusi sa folosesti cuvinte triviale.Cred ca mai luasi cateva guri din sticla .
Ar fi culmea sa scapi si de data aceasta si sa nu iei ban.Credibilitatea moderatorilor ar avea foarte mult de suferit.Fiindca e a 447853547785245 oara cand jignesti forumistii, din senin, doar de dragul scandalului.Hai ca era un om nebun.Erau doi.Trei.Dar nu se poate ca tu sa fii singurul om ca lumea, cand se vede limpede ca esti dezechilibrat mintal, si toti ceilalti niste prosti.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Sep 2010, 04:24   #2500
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Bleah...
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:03.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells