Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 23 Nov 2011, 18:56   #201
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Baiatul meu, tu crezi ca esti sigur de foarte multe lucruri, dar de fapt ai o ceata totala in cap si n-ai habar de nimic. Am mai raspuns o data la asta si n-am de gand sa ma repet pentru un criminal ca tine. Vezi cum scrii. Te-ai emotionat?
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 18:57   #202
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Ai o minte ascutita, o sa-ti prinda bine in viata.
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 18:59   #203
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Ce sa mai zic de tine?? Amuzantule! Argumente demne de un criminal, de un salbatic care "imbratiseaza" crima. Huoooo!!
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:08   #204
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by cristi88:
Superioritatea morala a oamenilor iubitori de animale este doar falsa ta impresie.

Do you see it now? Cat pentru restul discutiei... funny shit
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:11   #205
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Funny. Foarte. Shit. Pfffu, nu stiu din ce cauza, dar miroase rau. O fi vreo prezenta noua, ori s-a imputit forumul de la prostiile debitate de criminali. O fi, o fi!

Ce ne mai place sa lasam comentarii fara rost doar ca sa mai intaratam si noi putin. Vai, vai! Si ne mai credem si corecti. Si impartiali. Uitasem cat de amuzant e forumul asta.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:17   #206
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Eu i-as omori pe criminalii astia, sa vada cum e, ca apoi poate se razgandesc sa mai sustina atrocitatile astea. Holocaustul a ajuns la noi in tara!
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:20   #207
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
In mintea ta, un om se mai poate razgandi dupa ce a murit. Atata logica, atata inteligenta!! Impresionant! Ai vrut si tu sa fii jmecher, dar nu prea ti-a iesit.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:22   #208
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Crezi ca logica ta se aplica la niste creaturi instate de sange. Daca ii sustii, ca esti ca ei. Crimina-l-o!
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:24   #209
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Ahahahahahaha!!) Amuzant-u-l-e! Pardon! Am vrut sa spun "Agramat-u-l-e".
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:26   #210
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Poti sa zici ce vrei, de fapt nu vrei ca ticalosii aia sa sufere si ei ca animalele pe care le maltrateaza. Nu ai pic de suflet, cu toata gramatica ta. Rusine!!!
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:27   #211
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Ceee?? In fine! Neinteresant!!
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:30   #212
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Vad ca ti-ai luat doza zilnica de paranoia
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:36   #213
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Da. Ce sa zici si tu?! Evident, nimic demn de luat in seama. Ciudat cum un moderator lasa comentarii tocmai pentru a baga raca intre ceilalti useri si comentarii fara un continut serios sau care sa faca referire directa la subiectul discutat.
__________________
Why so serious?
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:43   #214
Kriss_Kringle
Guru
 
Kriss_Kringle
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,664
Originally Posted by Twinsen:
Sensul intrebarii mele e foarte simplu. Zeci de mii de oameni, intre care copii, femei etc sunt muscati anual de caini vagabanzi. Exista cativa nebuni in Romania care fac injectii cu soda caustica unor caini. Care din cele doua probleme ti se pare mai mare?

Esti cam ignorant daca tu asumi ca sunt zeci de mii de oameni muscati anual de caini si DOAR cativa nebuni care fac injectii cu soda caustica unor caini.Tu nu intelegi ca nu conteaza neaparat daca li se fac injectii?A fost doar un exemplu dat de cruzimea de care sunt capabili oamenii,sunt mult mai multi idioti care omoara animale doar pentru simplul fapt ca nu le face nimeni nimic.
__________________
I adore simple pleasures. They are the last refuge of the complex.
Kriss_Kringle is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:44   #215
cristi88
Senior
 
cristi88
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 105
Originally Posted by Twinsen:
Quote:
Nici un motiv din lume nu explica alegerea unui criminal care sustine o campanie de omorare a 500.000 de fiinte.
Fata mea, sunt sigur ca n-ai mancat in viata ta un gratar. Daca da, sa stii ca o fiinta a murit pentru asta.


obvious troll is obvious 3/10

gasesti 2 pagini mai in spate argumentul caine vs vaca scris de mine intr-un mod cat sa intelegi pana si tu

daca doresti o explicatie mai elevata are si Pitbull un post, dar nu cred ca il poti intelege.

P.S de acum incolo imi rezerv dreptul de a omora cu bata plina de cuie ruginite, orice individ care abuzeaza de animale, strict ptr ca poate. Ei uite ca si eu pot (desi nu imi permite legea ) sa hacuiesc orice fraier. Daca cu ochii insangerati si horcaind sange o sa ma intrebati dc fac asta, o sa va raspund '' imi respirati aerul ''
cristi88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:47   #216
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Da, asa e in Romania. Niste fiinte nevinovate sunt abuzate mereu de niste adevaratele animale, cele cu fata de om! Iar voi va certati pe nu stiu ce liniuta pusa gresit. Sunteti TOTI niste criminali!! Am pus bine acum liniuta? Va faceti ca va pasa, dar de fapt nu vreti sa fie pedepsiti vinovatii. Faceti pe desteptii, dar suferinta fiintelor alora nu va doare pe voi...

Quote:
de acum incolo imi rezerv dreptul de a omora cu bata plina de cuie ruginite, orice individ care abuzeaza de animale, strict ptr ca poate. Ei uite ca si eu pot (desi nu imi permite legea ) sa hacuiesc orice fraier.
Respect cristi88! Esti singurul care zice cum trebuie. Daca ar gandi toti asa nu am mai avea criminali in tara.
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:52   #217
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by FreakDoll:
Da. Ce sa zici si tu?! Evident, nimic demn de luat in seama. Ciudat cum un moderator lasa comentarii tocmai pentru a baga raca intre ceilalti useri si comentarii fara un continut serios sau care sa faca referire directa la subiectul discutat.

Intre ce useri? Eu ti-am raspuns direct atat tie cat si lui cristi88. Cat despre discutii argumentate, n-am nici timpul si nici cheful pentru a pierde timpul cu o discutie pierduta din start. Been there, done that. Eram, totusi, interesat de lucrul la care cristi88 se referea initial, dar apoi a dat-o in presupuneri si cai verzi pe pereti in timp ce sustinea tocmai ca restul abereaza. Nu intru in discutie si pentru ca nu mai pot eu de ce considerati voi bun, uman, moral si alte cuvinte mari. Ma doare undeva de umanitatea voastra...

PS: Ce mi se pare mie amuzant e modul in care voi puneti egal intre a fi de acord cu eutanasierea si faptul ca sarucutul animal trebuie omorat cu o bata. Aveti nevoie de un indiciu ca sa va dati seama unde e greseala de logica?

Last edited by Liviu- : 23 Nov 2011 at 19:55.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:53   #218
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Originally Posted by Twinsen:
Respect cristi88! Esti singurul care zice cum trebuie. Daca ar gandi toti asa nu am mai avea criminali in tara.
Bai prostule, cum adica nu am avea criminali. Tu nu vezi ca el se comporta ca un criminal? Cum sa te gandesti ca o sa omori un om, Doamne fereste unde ajungem.
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:54   #219
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Originally Posted by Twinsen:
Originally Posted by Twinsen:
Respect cristi88! Esti singurul care zice cum trebuie. Daca ar gandi toti asa nu am mai avea criminali in tara.
Bai prostule, cum adica nu am avea criminali. Tu nu vezi ca el se comporta ca un criminal? Cum sa te gandesti ca o sa omori un om, Doamne fereste unde ajungem.
Cui pe cui se scoate. Criminal esti tu daca sustii omorarea a jumatete de milion de suflete!
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Nov 2011, 19:54   #220
cristi88
Senior
 
cristi88
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 105
Originally Posted by Twinsen:
Poti sa zici ce vrei, de fapt nu vrei ca ticalosii aia sa sufere si ei ca animalele pe care le maltrateaza. Nu ai pic de suflet, cu toata gramatica ta. Rusine!!!

Din nou, obvious troll is obvious


cristi88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:31.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells